REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2016.06.23 14:33 | aktualizacja: 2016.06.23 14:36

Sukcesy uczniów docenione

W czwartkowe przedpołudnie, 23 czerwca, w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju odbył się Dzień Olimpijczyka. Najlepsi uczniowie ze szkół prowadzonych przez samorząd powiatu biłgorajskiego otrzymali wyróżnienia. W ten sposób doceniono ich sukcesy w różnych konkursach i olimpiadach.
Sukcesy uczniów docenione

Każdego roku, na zakończenie roku szkolnego organizowana jest uroczystość mająca na celu docenienie najlepszych uczniów, uczęszczających do szkół prowadzonych przez samorząd powiatu biłgorajskiego.

W tym roku Dzień Olimpijczyka, podczas którego nagrodzono zwycięzców olimpiad, turniejów i konkursów przedmiotowych, czy wokalnych odbył się w czwartkowe przedpołudnie, 23 czerwca. Wydarzenie zostało zorganizowane w auli Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraj u.

- Gratuluję tych osiągnięć i życzę dalszych sukcesów, by wiedza zdobyta w naszych szkołach była pomnażana. Życzę byście zdobyli jak najwyższe zaszczyty zawodowe i osiągnięcia naukowe, by ta szkoła była dobrą podstawą do dalszego rozwoju w życiu. A w związku z tym, że już jutro kończy się rok szkolny życzę młodzieży udanych wakacji - mówił do uczniów starosta powiatu biłgorajskiego Marian Tokarski, a zwracając się do nauczycieli i dyrektorów powiedział - Dziękuję za ogromną pracę nauczycielom i opiekunom uczniów. Dziękuję za poświęcenie, za trud i za pasję, za to, że potraficie mobilizować swoich podopiecznych do nauki, do zdobywania i pogłębiania wiedzy. Dziękuję dyrektorom szkół za tworzenie przyjaznej atmosfery dla pracy oraz nauki - zaznaczył.

Razem ze s tarostą wszystkim wyróżnionym gratulowali też Jarosław Lipiec et atowy c złonek Zarządu Powiatu i Jan Koman k ierownik Wydziału Edukacji w Starostwie oraz wszyscy dyrektorowie szkół podległych p owiatowi.

Pon iżej prezentujemy listy w yróżnionych z poszczególnych szkół i placówek.

Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Lp.

Imię i nazwisko laureata/finalisty

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa i ranga konkursu/olimpiady

1.

Agnieszka Furmaniak

Dariusz Pyzio

za sukcesy w olimpiadzie geograficznej

2.

Paweł Tyszko

Teresa Kość

Jolanta Łubiarz





za sukcesy w olimpiadzie fizycznej oraz w konkursach matematycznych

3.

Eliza Golec

Jolanta Łubiarz

Iwona Startek

za sukcesy w olimpiadzie matematycznej oraz konkursach matematycznych i artystycznych

4.

Daniel Spustek

Paweł Sosiński Mieczysław Podpora

Halina Gołąb


za sukcesy w olimpiadzie wiedzy i umiejętności budowlanych oraz konkursach matematycznych

5.

Patryk Małysa

Jolanta Łubiarz

Celina Wojtak


za sukcesy w konkursach matematycznych, fizycznych i artystycznych

6.

Rafał Sarzyński

Jolanta Łubiarz

Teresa Kość






za sukcesy w konkursach matematycznych i fizycznych




7.

Magdalena Zawiślak

Tomasz Karolczak

Celina Wojtak




za sukcesy w konkursach przedmiotowych i artystycznych

8.

Magdalena Okoń

Iwona Startek

za sukcesy w konkursach przedmiotowych

9.

Roksana Gorczyca

Anna Kraczowska

za sukcesy w konkursach przedmiotowych

10.

Natalia Grabias

Jolanta Zdziebło

za sukcesy w konkursach przedmiotowych

11.

Anna Mazurek







Marzena Gałka

za sukcesy w konkursie artystycznym




12.

Aleksandra Tutka

Beata Ulanowska

za sukcesy w konkursach przedmiotowych i artystycznych

13.

Jakub Buczko

Anna Kraczowska


za sukcesy w konkursach przedmiotowych i artystycznych

14.

Zuzanna Popik

Adam Pintal

za sukcesy w konkursach artystycznych

15.

Monika Przytuła

Dariusz Pyzio

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

16.

Monika Mazurek

Celina Wojtak

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

17.

Magdalena Sprężyna

Beata Ulanowska

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

18.

Rzeszutko Damian

Michnik Monika

Oleszczak Marcin

Kusz Angelika

Łupina Karol

Kufel Mateusz

Paweł Sosiński Mieczysław Podpora

Halina Gołąb


za sukcesy w olimpiadzie wiedzy i umiejętności budowlanych

19.

Agata Grochowicz

Celina Wojtak

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

20.

Justyna Ryń

Celina Wojtak

za sukcesy w konkursie artystycznym

21.

Natalia Bieg

Anna Lesiczka

za sukcesy w konkursie przedmiotowym


22.

Patrycja Wlizło

Beata Ulanowska

za sukcesy w konkursie przedmiotowym


23.

Izabela Głowik

Tomasz Karolczak

Halina Gajur

za sukcesy w konkursach przedmiotowych i artystycznych

24.

Bartosz Burdzań

Anna Michalska

Celina Wojtak

Adam Pintal







za sukcesy w konkursach przedmiotowych i artystycznych



25.

Paulina Rój

Marzena Gałka

Beata Ulanowska

za sukcesy w konkursach przedmiotowych


26.

Julia Muca

Beata Ulanowska






za sukcesy w konkursach przedmiotowych

Listy gratulacyjne

1.

Krzysztof Bednarz

Dorota Rybak

za sukcesy w konkursach przedmiotowych

2.

Aleksandra Kołpa

Dorota Rybak

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

3.

Kamila Olszówka

Tomasz Karolczak

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

4.

Magdalena Oleszek

Halina Gajur

za sukcesy w konkursie recytatorskim

5.

Patrycja Konopka

Anna Lesiczka

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

6.

Jagoda Poluha

Anna Flor

za sukcesy w konkursie recytatorskim

7.

Michalina Pasierbiewicz

Anna Flor

za sukcesy w konkursie artystycznym

8.

Kornelia Miksza

Beata Koczot

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

9.

Adrianna Kaczor

Teresa Kość

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

10.

Piotr Gierula

Teresa Kość

za sukcesy w konkursie przedmiotowym

11.

Wiktoria Muzyka

Beata Ulanowska

za sukcesy w konkursie artystycznym

12.

Aleksandra Dziadosz

Dariusz Pyzio

za sukcesy w konkursie artystycznym

Lp.

Imię i nazwisko

Opiekun

osiągnięcia

1.

Robert Śniosek

Karolina Bielak

za sukcesy w konkursie muzycznym

2.

Natalia Koper

Karolina Bielak

za sukcesy w konkursie muzycznym

3.

Ewa Wróbel

Karolina Bielak

za sukcesy w konkursie muzycznym

4.

Joanna Jonak

Karolina Bielak

za sukcesy w konkursie muzycznym

5.

Paulina Swacha

Magdalena Kinal

za sukcesy w konkursie muzycznym

6.

Konrad Niedźwiedzki

Lucyna Grasza

za sukcesy w konkursie muzycznym i recytatorskim

7.

Dawid Siłuszyk

Urszula Ostrowska

Za sukcesy w konkursie plastycznym

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Lp.

Imię i nazwisko

laureata/finalisty

Imię i nazwisko opiekuna - nauczyciela

Ranga olimpiady/konkursu
oraz nazwa

1.





Natalia Turowska

Anna Dworniczak






Joanna Gałczyńska




Barbara Dziurzyńska

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy i umiejętności
z zakresu projektowania
i wytwarzania odzieży


oraz konkursie slawistycznym

2.

Karolina Michońska

Sylwia Mularczyk

Joanna Gałczyńska

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy i umiejętności
z zakresu projektowania
i wytwarzania odzieży

3.

Marlena Małecka

Zofia Małek

za sukcesy w konkursie chemicznym

4.

Katarzyna Gaj

Anna Grabias

za sukcesy w olimpiadzie promocji zdrowego stylu życia

5.

Aneta Zając

Joanna Gałczyńska

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy i umiejętności
z zakresu projektowania
i wytwarzania odzieży

6.

Anna Pudło
Dominika Pilipiec

Małgorzata Magoch

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy hotelarskiej

7.

Justyna Wojdat
Marcin Kwiatkowski

Anna Grabias

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy o żywieniu
i żywności

8.

Dorota Kmieć

Kamil Garbacz

Joanna Czapla

za udział w olimpiadzie wiedzy ekologicznej

9.

Magdalena Gonera

Edyta Krzyszycha

Dorota Turczyniak

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy o turystyce

10.

Sylwia Larwa



Iwona Szeptuch



za sukcesy w olimpiadzie wiedzy i umiejętności rolniczych

11.


Katarzyna Gawda

Gabriela Bochniak

Paulina Bielańska

Beata Pieczonka

za sukcesy w turnieju turystyczno - krajoznawczym

12.





Mateusz Hurkała





s. Łucja Węklar





za sukcesy w konkursie wiedzy biblijnej




13.

Ewelina Kowal

Anna Chwedyk

za sukcesy w

konkursie fotograficznym

Listy gratulacyjne

14.







Piotr Glina






Iwona Małek






za sukcesy w konkursie czytelniczym i recytatorskim


15.






Barbara Grzywna






Iwona Małek



Anna Chwedyk



za sukcesy w konkursie czytelniczym i recytatorskim

Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Imię i nazwisko opiekuna

Nazwa i miejsce olimpiady/konkursu

Andrzej Wójcik

Jarosław Dubiel

Tomasz Śliczniak

za sukcesy w olimpiadzie techniki samochodowej

Marcin Zarzycki

Wojciech Stasiewicz

Krzysztof Bury

za sukcesy w turnieju wiedzy samochodowej

Dawid Gruszczyński

Jarosław Dubiel

Robert Kleban

za sukcesy w konkursie mechanicznym oraz konkursie matematycznym

Arkadiusz Niedzielski

Leszek Luchowski Robert Kleban

za sukcesy w konkursie mechanicznym oraz konkursie matematycznym

Mateusz Gajór

Jarosław Dubiel

za sukcesy w konkursie mechanicznym

Piotr Kotwis

Leszek Luchowski

za sukcesy w konkursie mechanicznym

Krzysztof Łupina

Leszek Luchowski

za sukcesy w konkursie mechanicznym

Maciej Pukarowski

Leszek Luchowski

za sukcesy w konkursie mechanicznym

Agnieszka Okoń

Agnieszka Złamańska

za sukcesy w olimpiadzie teologii katolickiej

Wojciech Jargieło

Krzysztof Socha

za sukcesy w konkursie informatycznym

Rafał Krasnodębski

Robert Kłosek

za sukcesy w turnieju motoryzacyjnym

Dominik Bartnik

Robert Kłosek

za sukcesy w turnieju motoryzacyjnym

Rafał Kozak

Robert Kłosek

za sukcesy w turnieju motoryzacyjnym

Szymon Kargol

Sylwester Amborski

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik informatyk

Łukasz Mróz

Artur Kłosek

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik elektronik

Marek Tkaczyk

Henryk Kasprowicz

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik mechatronik

Wojciech Skwarek

Jan Kondrat

za sukcesy konkursie zawodowym w zawodzie technik elektryk

Karol Bednarz

Henryk Kasprowicz

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik mechatronik

Beniamin Bystrzyński

Henryk Kasprowicz

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik mechatronik

Rafał Bździuch

Artur Kłosek

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik elektronik

Łukasz Kurant

Sylwester Amborski

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik informatyk

Marek Kupczak

Artur Kłosek

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik elektronik

Marcin Zając

Tomasz Śliczniak

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik pojazdów samochodowych

Arkadiusz Węgrzyn

Krzysztof Socha

za sukcesy w konkursie informatycznym

Patryk Iwańczyk

Krzysztof Socha

za sukcesy w konkursie informatycznym

Konrad Kręt

Krzysztof Socha

za sukcesy w konkursie informatycznym

Listy gratulacyjne

Agata Rataj

Józefa Gęborys

za sukcesy w konkursie zawodowym w zawodzie technik handlowiec

Patryk Widz

Małgorzata Ohirko

za sukcesy w konkursie czytelniczym

Mateusz Bryła

Małgorzata Ohirko

za sukcesy w konkursie czytelniczym

Marcin Paszko

Zofia Marek

za sukcesy w konkursie plastycznym

Rafał Rabczyński

Zofia Marek

za sukcesy w konkursie plastycznym

Tomasz Wołoszyn

Zofia Marek

za sukcesy w konkursie plastycznym

Imię i nazwisko laureata/finalisty

Imię i nazwisko opiekuna

Ranga olimpiady/ konkursu oraz nazwa

Maria Grasza

Urszula Demucha

za sukcesy w dziedzinie tańca

Marcin Gorczyca

Urszula Demucha

za sukcesy w dziedzinie tańca

Magdalena Starońska

Urszula Demucha

za sukcesy w dziedzinie tańca

Maciej Czerw

Urszula Demucha

za sukcesy w dziedzinie tańca

Amelia Grzywaczewska

Edyta Buczek

za sukcesy w dziedzinie tańca

Weronika Jung

Edyta Buczek

za sukcesy w dziedzinie tańca

Martyna Kniaziowska

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Weronika Kuziak

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Weronika Mazurek

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Weronika Woźnica

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Anna Szubiak

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Emilia Gałka

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Lena Kanty

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Natalia Oleszczak

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Katarzyna Rasińska

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Pola Wasąg

Andrzej Czernik

za sukcesy w dziedzinie muzyki

Roksana Kniaziowska

Andrzej Czernik

za sukcesy w dziedzinie muzyki

Martyna Koman

Andrzej Czernik

za sukcesy w dziedzinie muzyki

Karolina Więcław

Andrzej Czernik

za sukcesy w dziedzinie muzyki

Alicja Chołyst

Andrzej Czernik

za sukcesy w dziedzinie muzyki

Rafał Kaczor

Andrzej Czernik

za sukcesy w dziedzinie muzyki

Weronika Kamieniec

Listy gratulacyjne

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Amelia Wojda

Agnieszka Wolanin

za sukcesy w dziedzinie tańca

Elena Wolanin

Agnieszka Wolanin

za sukcesy w dziedzinie tańca

Jagoda Łupikasza

Agnieszka Wolanin

za sukcesy w dziedzinie tańca

Natalia Kieryło

Agnieszka Wolanin

za sukcesy w dziedzinie tańca

Joanna Pacyk

Agnieszka Wolanin

za sukcesy w dziedzinie tańca

Zuzanna Rapa

Agnieszka Wolanin

za sukcesy w dziedzinie tańca

Oliwia Stelmach

Edyta Buczek

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie tańca i plastyki

Martyna Dmitroca

Edyta Buczek

za sukcesy w dziedzinie tańca

Aleksandra Hasiak

Edyta Buczek

za sukcesy w dziedzinie tańca

Julia Małysza

Edyta Buczek

za sukcesy w dziedzinie tańca

Katarzyna Nizio

Anna Świca

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Martyna Mizak

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Marta Jargieło

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Anna Myszkowiak

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Gabriela Ciosmak

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Błażej Gleń

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Agatka Dołba

Irena Oręziak Kupczak

za sukcesy w dziedzinie plastyki

Liceum Ogólnokształcące im. ONZ W Biłgoraju

Imię i nazwisko laureata/finalisty

Imię i nazwisko opiekuna

Nazwa olimpiady/konkursu oraz nazwa

  1. Kasper Wryszcz

Arkadiusz Jastrzębski

za sukcesy w olimpiadzie historycznej

  1. Marcin Mydlak

Grażyna Skakuj

za sukcesy w olimpiadzie teologii katolickiej

  1. Martyna Dudko

Ks. Karol Wilkiel

za sukcesy w olimpiadzie prawosławnej wiedzy religijnej

  1. Agata Wnuk

Grażyna Skakuj

Renata Krzesińska

Anna Furmanek

za sukcesy w olimpiadzie teologii katolickiej oraz w konkursach historycznych i ortograficznych

  1. Jowita Partyka

Małgorzata Polańska

za sukcesy w olimpiadzie teologii katolickiej

  1. Jolanta Rybak

Barbara Zielińska

za sukcesy olimpiadzie wiedzy ekologicznej

  1. Wojciech Socha

Andrzej Łokaj Krzysztof Wesołowski

za sukcesy w olimpiadach i konkursach matematycznych
i fizycznych

  1. Magdalena Małyszek

Andrzej Łokaj

za sukcesy w olimpiadach i konkursach matematycznych
i fizycznych

  1. Jacek Król

Barbara Łokaj

za sukcesy w olimpiadzie geograficznej

  1. Katarzyna Sadowy

Barbara Łokaj

za sukcesy w olimpiadzie geograficznej

  1. Sylwia Matysiak

Wiesław Świerczyński

za sukcesy w olimpiadzie geograficznej

  1. Bartłomiej Kulik

Krzysztof Wesołowski

za sukcesy w olimpiadzie fizycznej

  1. Piotr Wilczopolski

Bożena Szczypa Barbara Zielińska

za sukcesy w olimpiadzie chemicznej i konkursie biochemicznym.

  1. Anna Bryła

  2. Michał Buczek

  3. Edyta Kościelska

  4. Adrianna Rój

  5. Stanisław Zań

Anna Dobraczyńska

za sukcesy w konkursie graficznym

  1. Agnieszka Surma

Grażyna Skakuj

za sukcesy w konkursie wiedzy religijnej

  1. Patrycja Gromadzka

Grażyna Skakuj

za sukcesy w konkursie wiedzy religijnej

  1. Gabriel Grzywaczewski

Jan Maciocha

za sukcesy w olimpiadzie wiedzy o społeczeństwie

  1. Dominika Gęborys

Aneta Swatowska

za sukcesy w olimpiadzie i konkursach z języka angielskiego

  1. Benedykt Król

Christopher Bergin

Andrzej Zawiślak

Magdalena Żurawicz

za sukcesy w konkursach z języka angielskiego, matematycznych i ortograficznych

  1. Anna Ksiądz

Barbara Borowy

za sukcesy w olimpiadzie i konkursach z języka rosyjskiego

  1. Agata Łokaj

Barbara Borowy

za sukcesy w olimpiadzie z języka rosyjskiego

  1. Wojciech Kopacz

Barbara Zielińska

za sukcesy w olimpiadzie biologicznej

  1. Aleksandra Stańczyk

Barbara Borowy Elżbieta Pencak

za sukcesy w olimpiadzie języka rosyjskiego i konkursie matematycznym

  1. Michał Dolina

Anna Dobraczyńska

za sukcesy w konkursach z grafiki komputerowej.

  1. Aleksandra Grabowska

Anna Dobraczyńska

za sukcesy w konkursach z grafiki komputerowej.

  1. Ilona Jastrzębska

Renata Jurczak Marta Pindor Barbara Zielińska

za sukcesy w konkursach z języka angielskiego, matematycznych i biologicznych

  1. Michał Jezierski

Magdalena Żurawicz

Wiesław Świerczyński

za sukcesy w konkursach z języka polskiego i geograficznych.

  1. Dominika Cieplak

Jadwiga Oleszek Elżbieta Pencak

za sukcesy w konkursach literackich i matematycznych.

  1. Julia Charkot

Anna Zych - Watrak

Małgorzata Zielińska

za sukcesy w konkursach z języka angielskiego i matematycznych

  1. Damian Chołyst

Anna Zych - Watrak Magdalena Żurawicz

za sukcesy w konkursie z języka angielskiego i konkursach ortograficznych

  1. Szymon Obara

Maria Kanty

Anna Zych - Watrak

za sukcesy w konkursach z języka niemieckiego i języka angielskiego.

  1. Paulina Dybiak

  2. Kacper Sawa

  3. Jakub Pojasek

  4. Michał Cebula

  5. Mateusz Kowal

Krzysztof Litwiniuk Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej

  1. Olga Różańska

Elżbieta Ciryt Małgorzata Polańska

za sukcesy w konkursie recytatorskim i wiedzy religijnej

  1. Mateusz Piętak

Barbara Zielińska

za sukcesy w konkursach biologicznych

  1. Paulina Pencak

  2. Karolina Mazurek

Anna Dobraczyńska

za sukcesy w konkursie na prezentację multimedialną.

  1. Michalina Lipińska

za sukcesy w konkursach wokalnych.

  1. Roksana Kniaziowska

Robert Grabias

za sukcesy w konkursach wokalnych

  1. Magda Koman

Barbara Borowy

za sukcesy w konkursach wokalnych.

Listy gratulacyjne LO im. ONZ

  1. Oskar Furlepa

Dorota Marczak

za sukcesy w konkursach recytatorskich z języka rosyjskiego.

  1. Izabela Baran

Magdalena Martinez-Wegrzyn

za sukcesy w konkursie z języka hiszpańskiego

  1. Katarzyna Bielak

Marta Pindor

za sukcesy w konkursie z języka angielskiego.

  1. Denis Myszak

Maria Kanty

za sukcesy w konkursie z języka niemieckiego

  1. Katarzyna Szmyt

Marta Pindor

za sukcesy w konkursie z języka angielskiego

  1. Klaudia Odrzywolska

Patrycja Kanty

za sukcesy w konkursie z języka angielskiego

  1. Joanna Kowalczuk

Małgorzata Polańska

za sukcesy w konkursie wiedzy religijnej.

  1. Monika Różańska

  2. Gabriela Struk

  3. Natalia Szmyt

Barbara Łokaj

za sukcesy w konkursie geograficznym.

  1. Aleksandra Szcząchor

Barbara Beda

za sukcesy w konkursie z języka angielskiego.

  1. Martyna Mielnik

Barbara Chołyst

za sukcesy w konkursie ortograficznym.

  1. Katarzyna Żółw

za sukcesy w konkursie ortograficznym .

  1. Katarzyna Sołoducha

Jadwiga Oleszek

za sukcesy w konkursie literackim.

  1. Patrycja Obszyńska

Ks. Leszek Boryło

za sukcesy w konkursie wiedzy religijnej.

  1. Natalia Tutka

Renata Jurczak

za sukcesy w konkursie matematycznym.

  1. Dominika Samulak

  2. Rafał Ogonowski

Barbara Borowy

za sukcesy w konkursie slawistycznym.

Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju

Lp.

Imię i nazwisko

Opiekun

1

Aleksandra Bełz

Renata Krzesińska

za sukcesy w konkursach historycznych.

2

Jakub Zwolak

Renata Mokrzyńska Krzysztof Wesołowski

za sukcesy w konkursie z języka angielskiego i fizycznym.

3

Katarzyna Borowy

Barbara Borowy

Dorota Kleban

za sukcesy w konkursie z języka rosyjskiego i historycznym.

4

Karolina Kurys

Beata Furmanek

Dorota Dorosz

za sukcesy w konkursie matematycznym
i ortograficznym .

5

Dominika Pietruczyk

Beata Furmanek

za sukcesy w konkursach matematycznych

6

Kamila Frelas

Anna Furmanek

Małgorzata Polańska

za sukcesy w konkursie z języka polskiego i wiedzy religijnej.

7

Joanna Maciocha

Dorota Dorosz

Alina Dzido

Jadwiga Oleszek

za sukcesy w konkursach z języka polskiego i artystycznych.

8

Maciej Czerw

Renata Mokrzyńska

za sukcesy w konkursach z języka angielskiego.

9

Karolina Strzelec

Bożena Sidor

za sukcesy w konkursach z języka angielskiego.

10

Aleksandra Rybak

Dorota Dorosz

Elżbieta Ciryt

za sukcesy w konkursach recytatorskich.

11

Wiktoria Hałka

Krzysztof Litwiniuk

Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej.

12

Jakub Cios

Krzysztof Litwiniuk

Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej.

13

Maciej Demucha

Krzysztof Litwiniuk

Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej.

14

Grzegorz Socha

Krzysztof Litwiniuk

Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej.

15

Marcelina Struk

Krzysztof Litwiniuk

Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej.

16

Anita Jeleń

Krzysztof Litwiniuk

Wojciech Skrok

za sukcesy w Konkursie Wiedzy Morskiej.

17

Bartłomiej Jabłoński

Mariusz Wachowicz

za sukcesy w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

18

Michał Nizio

Mariusz Wachowicz

za sukcesy w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

19

Jakub Złomański

Mariusz Wachowicz

za sukcesy w Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Listy gratulacyjne

20

Diana Dziduch

Jadwiga Oleszek

za sukcesy w konkursach literackich.

21

Dominika Adamowicz

Anna Furmanek

za sukcesy w konkursach ortograficznych.

22

Paweł Kłubko

Małgorzata Polańska

za sukcesy w konkursach wiedzy religijnej .

23

Zuzanna Wnęk

Grażyna Skakuj

za sukcesy w konkursach wiedzy religijnej.

24

Marlena Świerzak

Grażyna Skakuj

za sukcesy w konkursach wiedzy religijnej.

red.
red. dodany 23 czerwca 2016
 
Odsłon: 9392

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (3)

~ kibic
Oceniano 7 razy  -1
ha ha a jakie to w budowlance olimpiady czy to nie pomyłka, czyżby agh traktowali jako olimpiade gdzie było ponad 100 laureatow
~ yu
Oceniano 5 razy  +5
Proponuję zamiast 3 miesięcznej odprawy gdy Tokarski będzie kończył pracę kupić mu atlas
~ dfg
Oceniano 7 razy  -1
Czy pracodawca dziękuję pracownikowi za to ,że pracuje?On ma wypłatę i tyle , w innych zakładach pracy gorszy sort?Nauczyciele mają tyle wolnego płatnego i jeszcze urlopy dla ratowania zdrowia i nikt w Polsce tego nie ma , a sukcesy dzieci to ich zasługa nie nauczycieli, i co to za nagrody od starosty?Za konkurs o Singerze są nagrody pieniężne , podobnie było i dla biegaczy na biegu sitarskim ,mógłbyś się starosto lepiej postarać , bo komuna minęła a przyzwyczajenia zostały
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w niedzielę, godzina 16:38 Tarnogród
Uroczystości upamiętniające wydarzenia Tarnogrodzkiego Września
Każdego roku mieszkańcy Tarnogrodu spotykają się przy pomniku w Bramie Korchowskiej, by upamiętnić tragiczne wydarzenia, które miały miejsce we wrześniu 1939 roku. Nie inaczej było i tym razem. Uroczystości poświęcone 82. rocznicy wydarzeń wrześniowych zorganizowano w niedzielę 26 września.
w poniedziałek, godzina 10:49 Biłgoraj
3 szczeniaki szukają nowych domów, apel o pomoc w znalezieniu pozostałych psów
w poniedziałek, godzina 15:17 Biłgoraj
Biłgorajanka walczy o serce rolnika
w niedzielę, godzina 13:10 Józefów
Upamiętnili żołnierzy AK, WiN i DSZ
W niedzielne przedpołudnie 26 września, dzień przed 82. rocznica utworzenia Służby Zwycięstwa Polski (SZP) struktury, która dała początek Polskiemu Państwu Podziemnemu w gminie Józefów odbyła się uroczystość patriotyczno - religijna, podczas której upamiętniono żołnierzy Armii Krajowej, Delegatury Sił Zbrojnych oraz Zrzeszenia "Wolność i Niezawisłość" walczących na Ziemi Józefowskiej.
w poniedziałek, godzina 17:08 Biłgoraj
Potrącenie 13-letniego rowerzysty
w niedzielę, godzina 18:21 Biłgoraj
20-lecie Intronizacji Najświętszego Serca Pana Jezusa w Biłgoraju
w piątek, godzina 11:56 Biłgoraj
Biegowy EKO-PATROL. Namierzony sprawca zaśmiecania lasu
Biegają i przy okazji dbają o środowisko. Członkowie Biłgoraj Eko Challenge nie tylko organizują akcje sprzątania okolicznych lasów, ale też na co dzień reagują na nieprawidłowe zachowania mieszkańców. Jeden z nich już zobowiązał się do uprzątnięcia pozostawionych w niewłaściwym miejscu odpadów.
w sobotę, godzina 10:43 Kolonia Sokołówka
Wypadek z udziałem trzech aut i ciągnika rolniczego. Dwie osoby poważnie ranne
w poniedziałek, godzina 10:02 Biłgoraj
Maraton rowerowy po Ziemi Biłgorajskiej
15 września 2021 Turobin
Olga uczestniczką 10. edycji "Top Model"
Trwa 10. edycja "Top Model". W środowy wieczór na antenie TVN wyemitowano trzeci odcinek show. Na castingu pojawiła się pochodząca z Turobina Olga Król. Czy 19-latka spodobała się jurorom?
16 września 2021 Biłgoraj
Awans zawodowy nauczycieli
w czwartek, godzina 10:07 Turobin
Internet grzmi po metamorfozie Olgi w Top Model
16 września 2021 Biłgoraj
Zmiana wysokości opłat za parking przy ul. Pocztowej
Parking przy ul. Pocztowej powstał w 2018 roku. Na początku był bezpłatny, w 2019 roku ustalono wysokość opłat za jego użytkowanie. Podczas wrześniowej sesji Rady Miasta Biłgoraja kwoty został zmienione. Ile teraz trzeba będzie zapłacić za postój w tym miejscu?
w sobotę, godzina 18:29 Biłgoraj
Festyn dla Kuby
w poniedziałek, godzina 17:23 Osuchy
W rocznicę pochówku partyzantów
w środę, godzina 13:41 Biłgoraj
Akcja Sturmwind i bitwa pod Osuchami
Tych tematów dotyczyła konferencja naukowa zorganizowana w środowe przedpołudnie 22 września w auli I LO im. ONZ w Biłgoraju. Spotkanie zorganizowało Muzeum Ziemi Biłgorajskiej.
w poniedziałek, godzina 13:31 Lubelszczyzna
Ogromny spadek liczby nowych zakażeń
w poniedziałek, godzina 21:45 Biłgoraj
MOJITO VIRGIN! Kacper Ruciński wystąpił w BCK
18 września 2021 Biłgoraj
Sprzątanie Świata 2021
Właśnie trwa tegoroczny finał akcji Sprzątanie Świata 2021, któy zaplanowany został na weekend 17-19 września. W sobotnie popołudnie do inicjatywy przyłączyli się do także mieszkańcy Biłgoraja. Zebrali się w dwóch miejscach i uzbrojeni w worki na śmieci ruszyli w teren.
20 września 2021 Gromada
Ogromne straty po pożarze w Gromadzie
w czwartek, godzina 13:06 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
w piątek, godzina 13:41 Kraj
Uwaga na fałszywe wiadomości o kwarantannie
Uwaga na nowy sposób działania oszustów! Użytkownicy telefonów komórkowych otrzymują fałszywe SMS-y o nałożeniu kwarantanny. Wiadomości zawierają linki odsyłające do rzekomo szczegółowych informacji na ten temat. Może to być próba wyłudzenia danych lub zainstalowania złośliwego oprogramowania. Apelujemy o zachowanie czujności i nie klikanie w przesłany link!
w niedzielę, godzina 10:47 Lubelszczyzna
Ponad 100 przypadków więcej niż tydzień temu
17 września 2021 Biłgoraj
Skosił sygnalizator świetlny
19 września 2021 Biłgoraj
W "Piątce" powstała strefa relaksu
W piątek w Szkole Podstawowej nr 5 w Biłgoraju otwarto "strefę relaksu i kreatywności", czyli nowocześnie zaaranżowaną przestrzeń na świeżym powietrzu, w której wszyscy uczniowie będą mogli wypocząć i przyjemnie spędzić czas na przerwach między zajęciami. Otwarcie strefy zostało połączone z Narodowym Czytaniem.
21 września 2021 Biłgoraj
Kwarantanna w biłgorajskich szkołach
w czwartek, godzina 12:50 Biłgoraj
30-latek stracił 2 tys. zł, 18-latka 600 zł
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Fotowoltaika Biłgoraj