REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Spotkanie wigilijne radnych powiatu
2011.12.21 21:41

Wigilia u Starosty

Tradycyjnie już, po ostatniej sesji w roku, radni powiatowi oraz zaproszeni goście spotykają się na Wigilii. Na bok idą waśnie i spory, po wspólnym odśpiewaniu kolędy, wszyscy składają sobie życzenia przełamując się opłatkiem.
Wigilia u Starosty

Powiatową Wigilię rozpoczął od modlitwy ks.prałat Józef Flis, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej, Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Ksiądz prałat odczytał fragment Pisma Św. mówiący o narodzeniu Jezusa, następnie zebrani zaśpiewali wspólnie kolędę. Głos zabrał także gospodarz spotkania. Starosta Marian Tokarski przypomniał m.in. najważniejsze inwestycje wykonane przez powiat. Złożył także wszystkim obecnym, a także mieszkańcom serdeczne życzenia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele instytucji podlegających Starostwu. Dyrektorzy szkół średnich: Barbara Obszańska, Marian Klecha, Jerzy Buczko, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Danuta Łagożna, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce Beata Tokarska, dyrektor Poradni Pedagogiczno - psychologicznej Alina Swacha, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Renata Socha, a także Komendant Policji w Biłgoraju Ryszard Piłat i zastępca komendanta PSP Sławomir Zygmunt. Kolację wigilijną przygotowała młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

red.
red. dodany 21 grudnia 2011
 
Odsłon: 13047

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (19)

Najwyżej oceniane komentarze
~ gałgan
Oceniano 20 razy  +18
chlanie i jedzienie za nasze. Czas zakończyć marnotrawienie publicznych pieniędzy.
~ a
Oceniano 19 razy  +15
Na sylwestra nie ma pieniędzy ale na melanże w wąskim gronie zawsze sie znajdą!
~ dfgr
Oceniano 14 razy  +14
to kupa nierobów, krętaczy, amatorów łatwej kasy, konszachtów za legitymacje partyjne albo koneksje rodzinne, co taki jeden z drugim może wiedzieć o polityce, jak to taka niewykształcona miernota społeczna, ale władza i pozycja się liczy, honoru brak... nawet tego słowa nie znają.
biedoty to po nich nie widać, a tu panie kryzys, kasy brak, bieda idzie, a tu wystawny stół, niech się biłgorajska biedota nacieszy wzrokiem, nieżyjący Piłsudski wyciąłby to w pień.
Wszystkie komentarze
~ do - media,,,media,,,
  0
masz jeszcze właściwą zdolność postrzegania? w moim ujęciu raczej nie! skoro sie opierasz na słowach pana Glempa.
~ media....media...
Oceniano 3 razy  -3
- Bardzo bolesne jest wzajemne szkalowanie, brak umiaru w słowach, popisy niechlubne w środkach masowego przekazu. Nie umiemy spokojnie rozmawiać o istotnych problemach Polski. Bolesny jest również wzajemny gniew i uprzedzenia - mówi prymas senior kard. Józef Glemp
~ adam
Oceniano 3 razy  -1
krawat późniaka bezcenny :-)
~ Ściepa
Oceniano 6 razy  +6
Przesadzają z pychą i arogancją. Skąd mają na to kasę? A może była ściepa? /żartuję!/
~ Dzik,
Oceniano 3 razy  +3
w 39 i latach wojennych, było zupełnie lepiej,nie ma porównania z tym obecnym'stołem biesiadnym'.Dziękujemy panie Starosto,
~ gałgan
Oceniano 7 razy  +1
Polska tradycja, popić, pojesć, w pracy swietowac
~ zocha
Oceniano 12 razy  -8
Ludzie dajcie spokój świąteczny czas, spotkali się, porozmawiali, czy wy w pracy nie robicie sobie Wigili? przecież to nasza polska tradycja..
~ do mks
Oceniano 5 razy  -5
czy ty wiesz co ty mówisz? Pamiętaj sa jeszcze ludzie odważni,dobrze,że jest jeszcze ten internet, i tak jak zostało powiedziane w Biblii, wszyscy o wszystkim będą wiedzielino i oczywiście lokalne gazety
~ dfgr
Oceniano 14 razy  +14
to kupa nierobów, krętaczy, amatorów łatwej kasy, konszachtów za legitymacje partyjne albo koneksje rodzinne, co taki jeden z drugim może wiedzieć o polityce, jak to taka niewykształcona miernota społeczna, ale władza i pozycja się liczy, honoru brak... nawet tego słowa nie znają.
biedoty to po nich nie widać, a tu panie kryzys, kasy brak, bieda idzie, a tu wystawny stół, niech się biłgorajska biedota nacieszy wzrokiem, nieżyjący Piłsudski wyciąłby to w pień.
~ mks
Oceniano 9 razy  -5
w interniecie to każdy mocny w mordzie jest, tylko na żywo cicho siedzi i sie słowem nie odezwie... brawo! :)
~ chrześcijanka
Oceniano 4 razy  +4
do aaa,,, dlaczego rozdać biednym jedzenie, a po co? Nam do takiego 'stołu' nie przystoi!
~ Autor Zagadki
Oceniano 3 razy  +3
Który to wysłannik,Palikota?Co gadał na nie,temat.Oraz cały czas badał dokładnie,grunt.Konia z rzędem dla,tego.Kto zgadnie?
~ DO POLITYKÓW !!!!!!!
Oceniano 9 razy  +9
TO NA "HONORZE" PLAMA BO CIEZKO WAM SIE PRZYZNAC ZE PRAWIE KAZDY Z WAS TO ZAKLAMANA PIZ*A !!! WYGWIZDAL BYM WAS WSZYSTKICH W JEDEN MOMENT, A GDYBY NIE TEN ..... CZAIL BYM CI SIE POD DOMEM !!! WIEC CIESZ SIE LEPIEJ I DAJ NAM SPOKOJNIE JARAC, BO NAJZWYCZAJNIEJ NAS TO K*RWA USPOKAJA !!!! "PS. A TE KUR*Y SIE BAWIA ZA NASZ HAJS !!!"
~ Specjalny wysłannik Palikota.
Oceniano 2 razy  +2
I ja tam,byłem.Tłusto jadłem mocno,piłem.O krzyżu w Sejmie nic nie było,mowy.Bo tam wysłannik Palikota był na wszystko,gotowy.Czemu zacnego? Ks.Śrutwa wśród gości nie było.Bo mu dali koledzy po fachu.Na drogę wieczny.krzyż.Na który sobie,zasłużył.Cieszy się nim i z nim,dożywa.Zasypka na koniec.Może ktoś z państwa myśli sobie,inaczej.Że jak będziesz,słodki.To cię zjedzą.A jak będziesz gorzki.To cie,wyplują.Moja rada.Proponuje ks.Śrutwie zejść do schronu.Mowa dla niego jest,srebrem.A milczenie dla niego,złotem.Byli tam i nieliczni bojcy o Krzyż z Rady Miasta.No spokojni jak Pikuś po wykroszaniu.I dobrze. Myślą że na krzyż sobie nie,zasłużyli.No M.Klechy nie było.Może to dlatego by wysłannik Palikota nie pomyślał,sobie.Że to może być jakieś pokrewieństwo ze,Śrutwą. Jednak tu był ogromny, szyk.Ludzie jedli pili i śpiewali.Tylko kolędy.A słowa były,warzone.Cytuje teraz Słowa z Biblii.Uderz w Pasterza.A rozlecą się owce,jego.Jednak to,prawda.No jednak ten wysoki w czarnej sukience to mógł,wypić.I cały czas gadał na nie temat,specjalnie.
~ Icek
Oceniano 6 razy  -2
I znów ks.Śrutwa został wystawiony do wiatru.Nie było dla niego miejsca u Starosty.Dlaczego? Bo ks,Śrutwa nie żyje! Tylko,dożywa,Na miał okazje się spotkać. Z nieobecną Solidarnością 13.XII.2011r,To powinno mu na razie,starczyć.
~ aaa
Oceniano 12 razy  +10
Było biednym i bezdomnym rozdać te posiłki, na Sylwestra szkoda 7 tyś złotych, a tutaj wydaje się te pieniądze aby Ci "lepsi" mogli się nażreć i nachlać, a może właśnie i o to chodzi z Sylwestrem, że szychy postanowiły w tym roku zrobić imprezę u kogoś na domówce i nie będzie się im chciało przyjść na plac powiedzieć kilka słów, a przy tym być trzeźwym ?
~ gałgan
Oceniano 20 razy  +18
chlanie i jedzienie za nasze. Czas zakończyć marnotrawienie publicznych pieniędzy.
~ a
Oceniano 19 razy  +15
Na sylwestra nie ma pieniędzy ale na melanże w wąskim gronie zawsze sie znajdą!
mastalerz
Oceniano 15 razy  +13
Spęd nierobów !!!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
15 marca 2023 Biłgoraj
Powiat ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów RCEZ i ZSBiO
Zarząd Powiatu podjął uchwały w sprawie ogłoszenia konkursów na stanowiska dyrektorów dwóch szkół ponadpodstawowych. Kandydaci mogą składać dokumenty do 29 marca, do godz. 9.
w piątek, godzina 07:29 Biłgoraj
Nowa prezes UTW w Biłgoraju
w piątek, godzina 16:51 Biłgoraj
Apel o zamknięcie czworonogów
14 marca 2023 Osuchy
Podpisano umowę na budowę Muzeum Partyzantów Polskich
Wkrótce rozpoczną się prace przy przebudowie budynku dawnej szkoły w Osuchach, gdzie ma powstać muzeum poświęcone partyzantom i żołnierzom Polskiego Państwa Podziemnego. Inwestycja kosztować będzie ponad 12 mln zł. Umowa z wykonawcą została podpisana we wtorek 14 marca.
w środę, godzina 12:09 Biłgoraj
Policja poszukuje zaginionego 14-latka
w czwartek, godzina 10:04 Ciosmy
Śmiertelny wypadek podczas wycinki drzew
w czwartek, godzina 19:30 Biłgoraj
Dyskutowali o przebudowie trasy nr 858
Kilkadziesiąt osób wzięło udział w konsultacjach dotyczących planowanej przebudowy trasy wojewódzkiej nr 858, od granicy województwa do al. Jana Pawła II w Biłgoraju. Spotkanie odbyło się w czwartkowe popołudnie 23 marca, w siedzibie Starostwa Powiatowego.
w piątek, godzina 10:55 Biłgoraj
Część Biłgoraja bez prądu
w środę, godzina 10:38 Wola Obszańska
Włamanie i kradzież w gminie Obsza
13 marca 2023 Biłgoraj
Radni przyjęli uchwałę w obronie św. Jana Pawła II
W poniedziałkowe popołudnie 13 marca odbyła się sesja Rady Powiatu. Podczas obrad radni przez aklamację przyjęli uchwałę, w której wyrazili swoje stanowisko w sprawie ataków na św. Jana Pawła II.
w środę, godzina 14:53 Biłgoraj
Nowe kierownictwo Nadleśnictwa Biłgoraj
we wtorek, godzina 12:18 Biłgoraj
Zawodowy strzał w 10!
w piątek, godzina 21:04 Biłgoraj
Całonocna wędrówka w poszukiwaniu nadziei
W piątkowy wieczór 24 marca, po raz kolejny wyruszyła Ekstremalna Droga Krzyżowa. Tym razem wydarzenie zorganizowano pod hasłem "Idę, bo szukam nadziei". EDK wystartowała także z biłgorajskiego sanktuarium pw. św. Marii Magdaleny
we wtorek, godzina 10:27 Biłgoraj
Andrzej Borowiec nowym szefem lubelskich lasów
w środę, godzina 11:30 Potok Górny
Kompletnie pijany 62-latek za kierownicą jeepa
17 marca 2023 Potok Górny
Tragiczny finał poszukiwań
W czwartek 16 marca policja otrzymała zgłoszenie dotyczące zaginięcia 68-letniego mężczyzny. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Potok Górny. Poszukiwania zakończyły się po godzinie, odnaleziono ciało mężczyzny.
w czwartek, godzina 14:27 Leśnictwo Bojary
"Łączą nas drzewa"
w piątek, godzina 11:19 Gmina Biłgoraj
Chciał pomóc znajomej, stracił pieniądze
11 marca 2023 Biłgoraj
Sportowy Dzień Kobiet [NOWE ZDJĘCIA]
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprosił wszystkie panie do wspólnego świętowania Dnia Kobiet. Były wspólne ćwiczenia, ale też konkursy z nagrodami. Gościem specjalnym wydarzenia była Małgorzata Mączyńska.
w czwartek, godzina 19:27 Biłgoraj
Koncert na powitanie wiosny [NOWE ZDJĘCIA]
10 marca 2023 Biłgoraj
Ten budynek zniknie?
13 marca 2023 Biłgoraj
Awantura o szlaban
W połowie ubiegłego roku pojawił się pomysł, by przy wjeździe od strony ul. Aptecznej ustawić szlaban, który miałby ograniczyć przejazd drogą wewnętrzną. Wnioskujący o takie rozwiązanie mieszkańcy dwóch bloków uzasadniali to dużym natężeniem ruchu. Awantura dotycząca tego szlabanu wybuchła podczas zebrania rady osiedla. Przetarg już rozstrzygnięto, ale rada osiedla będzie składać wniosek o to, by rogatki nie ustawiać.
w piątek, godzina 08:03 Kraj
Kiedy "trzynastki" trafią do emerytów?
w środę, godzina 08:06 Biłgoraj
Uczniowie LO im. ONZ gościli ósmoklasistów
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika