REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Spotkanie wigilijne radnych powiatu
2011.12.21 21:41

Wigilia u Starosty

Tradycyjnie już, po ostatniej sesji w roku, radni powiatowi oraz zaproszeni goście spotykają się na Wigilii. Na bok idą waśnie i spory, po wspólnym odśpiewaniu kolędy, wszyscy składają sobie życzenia przełamując się opłatkiem.
Wigilia u Starosty

Powiatową Wigilię rozpoczął od modlitwy ks.prałat Józef Flis, proboszcz parafii Trójcy Przenajświętszej, Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju. Ksiądz prałat odczytał fragment Pisma Św. mówiący o narodzeniu Jezusa, następnie zebrani zaśpiewali wspólnie kolędę. Głos zabrał także gospodarz spotkania. Starosta Marian Tokarski przypomniał m.in. najważniejsze inwestycje wykonane przez powiat. Złożył także wszystkim obecnym, a także mieszkańcom serdeczne życzenia. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele instytucji podlegających Starostwu. Dyrektorzy szkół średnich: Barbara Obszańska, Marian Klecha, Jerzy Buczko, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Danuta Łagożna, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Teodorówce Beata Tokarska, dyrektor Poradni Pedagogiczno - psychologicznej Alina Swacha, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury Renata Socha, a także Komendant Policji w Biłgoraju Ryszard Piłat i zastępca komendanta PSP Sławomir Zygmunt. Kolację wigilijną przygotowała młodzież z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju.

red.
red. dodany 21 grudnia 2011
 
Odsłon: 13340

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (19)

Najwyżej oceniane komentarze
~ gałgan
Oceniano 20 razy  +18
chlanie i jedzienie za nasze. Czas zakończyć marnotrawienie publicznych pieniędzy.
~ a
Oceniano 19 razy  +15
Na sylwestra nie ma pieniędzy ale na melanże w wąskim gronie zawsze sie znajdą!
~ dfgr
Oceniano 14 razy  +14
to kupa nierobów, krętaczy, amatorów łatwej kasy, konszachtów za legitymacje partyjne albo koneksje rodzinne, co taki jeden z drugim może wiedzieć o polityce, jak to taka niewykształcona miernota społeczna, ale władza i pozycja się liczy, honoru brak... nawet tego słowa nie znają.
biedoty to po nich nie widać, a tu panie kryzys, kasy brak, bieda idzie, a tu wystawny stół, niech się biłgorajska biedota nacieszy wzrokiem, nieżyjący Piłsudski wyciąłby to w pień.
Wszystkie komentarze
~ do - media,,,media,,,
  0
masz jeszcze właściwą zdolność postrzegania? w moim ujęciu raczej nie! skoro sie opierasz na słowach pana Glempa.
~ media....media...
Oceniano 3 razy  -3
- Bardzo bolesne jest wzajemne szkalowanie, brak umiaru w słowach, popisy niechlubne w środkach masowego przekazu. Nie umiemy spokojnie rozmawiać o istotnych problemach Polski. Bolesny jest również wzajemny gniew i uprzedzenia - mówi prymas senior kard. Józef Glemp
~ adam
Oceniano 3 razy  -1
krawat późniaka bezcenny :-)
~ Ściepa
Oceniano 6 razy  +6
Przesadzają z pychą i arogancją. Skąd mają na to kasę? A może była ściepa? /żartuję!/
~ Dzik,
Oceniano 3 razy  +3
w 39 i latach wojennych, było zupełnie lepiej,nie ma porównania z tym obecnym'stołem biesiadnym'.Dziękujemy panie Starosto,
~ gałgan
Oceniano 7 razy  +1
Polska tradycja, popić, pojesć, w pracy swietowac
~ zocha
Oceniano 12 razy  -8
Ludzie dajcie spokój świąteczny czas, spotkali się, porozmawiali, czy wy w pracy nie robicie sobie Wigili? przecież to nasza polska tradycja..
~ do mks
Oceniano 5 razy  -5
czy ty wiesz co ty mówisz? Pamiętaj sa jeszcze ludzie odważni,dobrze,że jest jeszcze ten internet, i tak jak zostało powiedziane w Biblii, wszyscy o wszystkim będą wiedzielino i oczywiście lokalne gazety
~ dfgr
Oceniano 14 razy  +14
to kupa nierobów, krętaczy, amatorów łatwej kasy, konszachtów za legitymacje partyjne albo koneksje rodzinne, co taki jeden z drugim może wiedzieć o polityce, jak to taka niewykształcona miernota społeczna, ale władza i pozycja się liczy, honoru brak... nawet tego słowa nie znają.
biedoty to po nich nie widać, a tu panie kryzys, kasy brak, bieda idzie, a tu wystawny stół, niech się biłgorajska biedota nacieszy wzrokiem, nieżyjący Piłsudski wyciąłby to w pień.
~ mks
Oceniano 9 razy  -5
w interniecie to każdy mocny w mordzie jest, tylko na żywo cicho siedzi i sie słowem nie odezwie... brawo! :)
~ chrześcijanka
Oceniano 4 razy  +4
do aaa,,, dlaczego rozdać biednym jedzenie, a po co? Nam do takiego 'stołu' nie przystoi!
~ Autor Zagadki
Oceniano 3 razy  +3
Który to wysłannik,Palikota?Co gadał na nie,temat.Oraz cały czas badał dokładnie,grunt.Konia z rzędem dla,tego.Kto zgadnie?
~ DO POLITYKÓW !!!!!!!
Oceniano 9 razy  +9
TO NA "HONORZE" PLAMA BO CIEZKO WAM SIE PRZYZNAC ZE PRAWIE KAZDY Z WAS TO ZAKLAMANA PIZ*A !!! WYGWIZDAL BYM WAS WSZYSTKICH W JEDEN MOMENT, A GDYBY NIE TEN ..... CZAIL BYM CI SIE POD DOMEM !!! WIEC CIESZ SIE LEPIEJ I DAJ NAM SPOKOJNIE JARAC, BO NAJZWYCZAJNIEJ NAS TO K*RWA USPOKAJA !!!! "PS. A TE KUR*Y SIE BAWIA ZA NASZ HAJS !!!"
~ Specjalny wysłannik Palikota.
Oceniano 2 razy  +2
I ja tam,byłem.Tłusto jadłem mocno,piłem.O krzyżu w Sejmie nic nie było,mowy.Bo tam wysłannik Palikota był na wszystko,gotowy.Czemu zacnego? Ks.Śrutwa wśród gości nie było.Bo mu dali koledzy po fachu.Na drogę wieczny.krzyż.Na który sobie,zasłużył.Cieszy się nim i z nim,dożywa.Zasypka na koniec.Może ktoś z państwa myśli sobie,inaczej.Że jak będziesz,słodki.To cię zjedzą.A jak będziesz gorzki.To cie,wyplują.Moja rada.Proponuje ks.Śrutwie zejść do schronu.Mowa dla niego jest,srebrem.A milczenie dla niego,złotem.Byli tam i nieliczni bojcy o Krzyż z Rady Miasta.No spokojni jak Pikuś po wykroszaniu.I dobrze. Myślą że na krzyż sobie nie,zasłużyli.No M.Klechy nie było.Może to dlatego by wysłannik Palikota nie pomyślał,sobie.Że to może być jakieś pokrewieństwo ze,Śrutwą. Jednak tu był ogromny, szyk.Ludzie jedli pili i śpiewali.Tylko kolędy.A słowa były,warzone.Cytuje teraz Słowa z Biblii.Uderz w Pasterza.A rozlecą się owce,jego.Jednak to,prawda.No jednak ten wysoki w czarnej sukience to mógł,wypić.I cały czas gadał na nie temat,specjalnie.
~ Icek
Oceniano 6 razy  -2
I znów ks.Śrutwa został wystawiony do wiatru.Nie było dla niego miejsca u Starosty.Dlaczego? Bo ks,Śrutwa nie żyje! Tylko,dożywa,Na miał okazje się spotkać. Z nieobecną Solidarnością 13.XII.2011r,To powinno mu na razie,starczyć.
~ aaa
Oceniano 12 razy  +10
Było biednym i bezdomnym rozdać te posiłki, na Sylwestra szkoda 7 tyś złotych, a tutaj wydaje się te pieniądze aby Ci "lepsi" mogli się nażreć i nachlać, a może właśnie i o to chodzi z Sylwestrem, że szychy postanowiły w tym roku zrobić imprezę u kogoś na domówce i nie będzie się im chciało przyjść na plac powiedzieć kilka słów, a przy tym być trzeźwym ?
~ gałgan
Oceniano 20 razy  +18
chlanie i jedzienie za nasze. Czas zakończyć marnotrawienie publicznych pieniędzy.
~ a
Oceniano 19 razy  +15
Na sylwestra nie ma pieniędzy ale na melanże w wąskim gronie zawsze sie znajdą!
mastalerz
Oceniano 15 razy  +13
Spęd nierobów !!!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
17 listopada 2023 Gmina Biłgoraj
Beata Strzałka pełniącą obowiązki wójta gminy Biłgoraj
Z dniem 17 listopada Prezes Rady Ministrów wyznaczył Beatę Małgorzatę Strzałkę do pełnienia funkcji wójta gminy Biłgoraj do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta
dzisiaj, 07:46 Biłgoraj
Biłgorajskie zapiekanki w Krakowie
we wtorek, godzina 17:14 Wola Duża
Zderzenie pojazdów na DW nr 858 [AKTUALIZACJA]
22 listopada 2023 Powiat
Maszt w centrum Biłgoraja. Nie było sprzeciwu?
W centrum Biłgoraja powstaje instalacja radiokomunikacyjna BT 12925 Biłgoraj Różnówka wraz z infrastrukturą towarzyszącą wieży typu BOT-H2/54 dla operatora Towerlink Poland Sp. z o.o. Pozwolenie na budowę wydało Starostwo Powiatowe. Nie było żadnych sprzeciwów wobec wykonania inwestycji?
dzisiaj, 10:21 Powiat
Atak zimy w powiecie. W ciągu doby doszło do 6 kolizji
dzisiaj, 13:52 Biłgoraj
Transformacja energetyczna regionu o krok bliżej
20 listopada 2023 Biłgoraj
Umowa na chodnik i ścieżkę rowerową podpisana... mimo protestów
Umowa na budowę chodnika i ścieżki w ciągu ul. Bagiennej w Biłgoraju została podpisana. Poinformował o tym samorząd powiatu biłgorajskiego. Inwestycja powstanie więc pomimo protestów ze strony części mieszkańców, który walczyli, by chodnik wybudować po drugiej stronie ulicy. Większość jednak popierała wykonanie inwestycji, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.
dzisiaj, 12:17 Samsonówka
Nie będzie wody
we wtorek, godzina 08:18 Tarnogród
Osobówka w rowie. Kierująca trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 09:23 Tereszpol
Nie żyje Ala, dziewczynka chora na miopatię
Niestety dziś rano dotarły bardzo smutne informacje. Zmarła Ala Rymarz, mała mieszkanka Tereszpola, która od urodzenia walczyła z ciężką i nieuleczalną chorobą, jaką jest miopatia. O jej odejściu poinformowali rodzice.
we wtorek, godzina 12:10 Sigła
Zderzenie osobówki i ciężarówki
w niedzielę, godzina 10:47 Biłgoraj
Tak wygląda nowy biurowiec Modela
w czwartek, godzina 17:48 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
W czwartek 23 listopada w Józefowie odbyły się uroczystości związane z rozpoczęciem budowy nowej siedziby miejscowego nadleśnictwa.
w poniedziałek, godzina 07:53 Józefów
Ponad 2 mln zł za 2 km chodnika
w poniedziałek, godzina 08:44 Różaniec Pierwszy
22-latka dachowała volkswagenem
16 listopada 2023 Biłgoraj
Wygrana w Lotto w Biłgoraju
We wtorek 14 listopada w Biłgoraju padła wygrana w loterii liczbowej Totalizatora Sportowego. Która kolektura okazała się szczęśliwa?
19 listopada 2023 Biłgoraj
Wakaty w straży
w niedzielę, godzina 08:52 Biłgoraj
31 mln zł na wsparcie dla przedsiębiorców z Biłgoraja i okolic
w sobotę, godzina 11:08 Frampol
Uwaga mieszkańcy gminy Frampol
Na terenie gminy Frampol planowana jest przebudowa sieci wodociągowej. W związku z tym władze gminy zachęcają mieszkańców Teodorówki do udziału w spotkaniu, podczas którego będą omówione najważniejsze kwestie. Na kiedy zaplanowano takie spotkanie?
we wtorek, godzina 13:06 Biłgoraj
Są już pierwsze dary dla podopiecznych ZOL
w czwartek, godzina 08:17 Powiat
9 miejscowości bez prądu
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika