Automobilklub Biłgorajski wspólnie z Autodromem Biłgoraj zaprosili na trening samochodowy z okazji Dnia Kobiet. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 8 marca.
Uczestniczki mogły bezpłatnie wjechać na tor i doskonalić swoje umiejętności za kierownicą. Chętnych do udziału nie brakowało.
Program wydarzenia obejmował jazdy po torze własnym samochodem oraz ćwiczenia techniki jazdy w strefie manewrowej. Zajęcia odbywały się pod nadzorem instruktora.
Organizatorzy przygotowali również konkursy z nagrodami. Uczestniczki mogły sprawdzić się m.in. w spacerze w alkogoglach oraz w slalomie z piłeczką umieszczoną na masce samochodu.
Na miejscu dostępny był także słodki poczęstunek przygotowany przez Piekarnię Spustek. Wydarzenie miało na celu promowanie bezpiecznej jazdy oraz zachęcanie kobiet do rozwijania motoryzacyjnych pasji.