Chodara debiutuje na Mistrzostwach Świata!

2013-01-14 22:03

Pochodzący z Biłgoraja Michał Chodara zadebiutował dzisiaj w reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata Piłkarzy Ręcznych, które odbywają się w Hiszpanii.

Trener reprezentacji Polski Michael Biegler zapowiadał przed spotkaniem z Arabią Saudyjską, że jeżeli wydarzenia na boisku będą przebiegały zgodnie z planem to szanse pokazania się na imprezie tej rangi dostaną debiutanci z Michałem Chodarą włącznie.

Niespełna 27-letni wychowanek MKS-u Biłgoraj pojawił się na boisku w 42 minucie przy stanie 19:9 dla Polski. Popularny ''Gorbi'' już 2 minuty później mógł trafić w kontrataku do bramki saudyjczyków, ale niestety zabrakło precyzji. Z dobrej strony biłgorajanin pokazał się również w 58 minucie, gdy najpierw popisał się świetną obroną w defensywie, a kilkanaście sekund później rozpoczął kontratak naszej reprezentacji.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem biało-czerwonych 28:14. Kolejnym rywalem naszej reprezentacji będzie Słowenia z którą zmierzymy się jutro o godzinie 20:15. Transmisje na żywo przeprowadzi TVP 2.

Gratulujemy Michałowi debiutu na Mistrzostwach Świata i z niecierpliwością czekamy na kolejne występy!

Polska - Arabia Saudyjska 28:14 (14:6)