REKLAMA
Pełna wersja
GROMADA
2014.07.14 16:31 | aktualizacja: 2014.07.14 20:39

Zwycięstwo XIII Pucharu Wójta Gminy Biłgoraj wywalczyli gospodarze

W ubiegłą niedzielę już po raz trzynasty w Gromadzie odbył się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych " O Puchar Wójta Gminy Biłgoraj ".
Zwycięstwo XIII Pucharu Wójta Gminy Biłgoraj wywalczyli gospodarze

W sobotę i niedzielę do godzin popołudniowych drużyny, które zgłosiły się do konkursu brały udział w eliminacjach. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 14 drużyn z: Kolonii Sól, Woli Dereźniańskiej i Rudy Solskiej, Nadrzecza, Gromady, Bukowej, Soli, Majdanu Gromadzkiego, Dereźni, Brodziaków i Smólska, Korytkowa Dużego, Hedwiżyna i Ignatówki, Bidaczowa, Okrągłego i Korczowa oraz Dąbrowicy.

Puchar Wójta Gminy Biłgoraj wywalczyli gospodarze, pokonując rywali 2:1. Reprezentacja Gromady zaskoczyła wszystkich kibiców doskonałym przygotowaniem oraz zaciętą walką. Drugie miejsce po ciężkiej rywalizacji zdobyła drużyna składająca się z zawodników z Okrągłego i Korczowa. Natomiast trzecie miejsce na podium przypadło drużynie z Korytkowa Dużego. Zaraz pod podium znalazła się reprezentacja Soli. Królem strzelców został Jakub Pawluk, który reprezentował drużynę z Gromady. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Paweł Grabias z Korytkowa Dużego. Podczas rozgrywek najlepiej kibicowały dwa zespoły z: Majdanu Gromadzkiego i Gromady, które otrzymały nagrodę. Oprócz rozgrywek pucharowych po godzinie 15 widzowie dopingowali mecz pomiędzy Samorządowcami a Radnymi i Sołtysami. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Samorządowców 2:0.

Pomiędzy rozgrywkami organizatorzy zapewnili wiele atrakcji nie tylko dla fanów piłki nożnej. Można było obejrzeć między innymi: prezentację Lubelskiej Grupy Artystycznej z Lublina oraz pokazy strażackie. Dla najmłodszych również nie brakowało atrakcji, ponieważ przez całą imprezę prowadzone były animacje dla maluchów: malowanie buzi, skręcanie baloników oraz zabawy z animatorkami. Na koniec wszyscy, którzy przybyli na festyn mogli pobawić się przy muzyce dwóch zespołów: "Strych" oraz "Solaris".

IS
IS dodany 14 lipca 2014
 
Odsłon: 3963

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (8)

~ nie lubie ruskich
  0
ja sie pytam gdzie sa zdjecia z zabawy:/
~ Paweł
Oceniano 2 razy  0
Boisko tradycyjnie masakryczne. Piłka nie dość, że skacze na dołkach, to jeszcze jak co roku lał deszcz przez co na sporej części boiska było błoto, przez które ciężko było wydostać piłkę. Nie mniej jednak jak zwykle bardzo przyjemny turniej, sporo emocji i wyrównany poziom. Gratulacje dla wszystkich drużyn za dobre mecze.
~ obserwator2
Oceniano 3 razy  -1
właśnie dlaczego nie w soli i derezni tam chociaż są boiska i napewno tam i dotarł telebim!bez niby to awari!
~ obserwator
Oceniano 3 razy  +1
Boisko na którym kompletnie nie dało się, dlatego dużo wyników było dziełem przypadku. Nie mam pojęcia czemu wójt upiera się na boiskom w Gromadzie skoro w gminie są porządne boiska w Soli i Dereźni. @kibic chyba najładniejszą szmatę z 50m.
~ jonson
Oceniano 3 razy  +1
jedno wielkie bagno
~ kibic
Oceniano 7 razy  +3
Według mnie nagrodę najlepszego zawodnika powinien otrzymać jeden z zawodnik z Gromady grających na obronie z numerami 3 i 7 byli to bardzo młodzi zawodnicy lecz widać było u nich duże doświadczenie. A chciał bym jeszcze dodać, że zawodnik z numerem 3 przecież zdobył najładniejszą bramkę turnieju z ponad 50 metrów. Z pewnością ta nagroda dodała bym któremuś z nich dalszej motywacji do rozwijania swoich umiejętności w pobliskich klubach, lecz to jest tylko moje zdanie każdy ma swoje.
~ anonim
Oceniano 2 razy  -2
A może korytkowowi a nie korytkowi Panie pismaku?
~ manus
Oceniano 6 razy  +2
a w tym samym czasie w Biłgoraju były pokazy świrów z wymalowanymi gębami skaczących po ogrodzeniu kościółka, był Murzyn, oklaski, zachwyty i wspólne śpiewanie dziadków i babek emerytów - słowem impreza taka że chooj!!!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
dzisiaj, 09:18 Goraj
Gorajski kalendarz na 2020 rok gotowy
9. edycja kalendarza stylizowanego gminy Goraj pod hasłem "Sen nocy leśnej" jest już dostępna. W role modeli wcielili się jak co roku mieszkańcy gminy i okolic, a wydawnictwo można już nabyć w Gminnym Ośrodku Kultury w Goraju.
dzisiaj, 09:55 Tarnowola
Zderzyły się dwie ciężarówki
dzisiaj, 09:43 Biłgoraj
Uszkodzone szyby w przedszkolu
w poniedziałek, godzina 10:38 Biłgoraj
Kolejne fotopułapki w biłgorajskich lasach
Już za kilka dni w biłgorajskich lasach zostaną uruchomione kolejne fotopułapki, zainstalowane dzięki inicjatywie aktywistów z #BiłgorajEkoChallenge. W newralgicznych miejscach już można za to dostrzec tabliczki z napisem "Śmiecąc uśmiechaj się szczerze, być może jesteś w ukrytej kamerze".
dzisiaj, 17:02 Karate
"Ferie z karate"
12 stycznia 2020 Biłgoraj
Zderzenie karetki z terenówką [AKTUALIZACJA]
10 stycznia 2020 Biłgoraj
Ubywa mieszkańców
Mniej urodzeń, więcej ślubów, rozwodów i zgonów - tak w skrócie wypada 2019 rok w statystykach Urzędu Stanu Cywilnego w Biłgoraju. Z danych wynika również, że mieszkańców miasta z roku na rok ubywa.
w środę, godzina 14:30 Biłgoraj
Seniorzy rywalizowali
w środę, godzina 10:06 Biłgoraj
Stypendyści z I LO im. ONZ
we wtorek, godzina 14:03 Biłgoraj
Nowe zasady odbioru odpadów - kompostujesz zapłacisz mniej
Wraz z nowym rokiem wprowadzone zostały nowe zasady odbioru odpadów na terenie Biłgoraja. Sprawdź jak odpowiednio pozbywać się śmieci z posesji. Co ważne jeśli część trafi do kompostownika zapłacimy mniej. O ile?
9 stycznia 2020 Biłgoraj
Znaleziono zwłoki mężczyzny [AKTUALIZACJA]
14 stycznia 2020 Biłgoraj
Miasto sprzedaje mieszkania
12 stycznia 2020 Biłgoraj
Studniówka Zespołu Szkół Leśnych
W sobotę, 11 stycznia, rozpoczął się sezon studniówkowy w biłgorajskich szkołach. Jako pierwsi na swoim balu maturalnym bawili się uczniowie ostatnich klas Zespołu Szkół Leśnych. Studniówka odbyła się w sali balowej w Modliborzycach.
w środę, godzina 15:24 Biłgoraj
Girls on Tour
w środę, godzina 08:16 Halowa piłka nożna
Łada zwycięzcą XIII Memoriału Stanisława Wójcika
10 stycznia 2020 Biłgoraj
Komunikat starosty dotyczący Wydziału Komunikacji i Drogownictwa
Starosta biłgorajski Andrzej Szarlip komentuje sytuację dotyczącą pracy Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Starostwa Powiatowego w Biłgoraju. Poniżej prezentujemy pełną treść komunikatu wydanego przez starostę.
we wtorek, godzina 09:17 Biłgoraj
Straciła ponad 40 tys. zł
w niedzielę, godzina 10:16 Biłgoraj
Będzie przebudowa ulic: Parkowej, Sokołowskiego i Korczaka
w środę, godzina 12:14 Biłgoraj
Można dostać nawet 96 tys. zł
W środowe przedpołudnie, 22 stycznia, odbyło się spotkanie informacyjno - szkoleniowe dotyczące możliwości otrzymania pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości nawet 96 tys. zł. Spotkanie zorganizowano w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.
w poniedziałek, godzina 09:56 Biłgoraj
Jechał wężykiem
w poniedziałek, godzina 10:18 Obsza
119 km/h w terenie zabudowanym
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja