REKLAMA
Pełna wersja
GROMADA
2014.07.14 16:31 | aktualizacja: 2014.07.14 20:39

Zwycięstwo XIII Pucharu Wójta Gminy Biłgoraj wywalczyli gospodarze

W ubiegłą niedzielę już po raz trzynasty w Gromadzie odbył się Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych " O Puchar Wójta Gminy Biłgoraj ".
Zwycięstwo XIII Pucharu Wójta Gminy Biłgoraj wywalczyli gospodarze

W sobotę i niedzielę do godzin popołudniowych drużyny, które zgłosiły się do konkursu brały udział w eliminacjach. W tegorocznych rozgrywkach udział wzięło 14 drużyn z: Kolonii Sól, Woli Dereźniańskiej i Rudy Solskiej, Nadrzecza, Gromady, Bukowej, Soli, Majdanu Gromadzkiego, Dereźni, Brodziaków i Smólska, Korytkowa Dużego, Hedwiżyna i Ignatówki, Bidaczowa, Okrągłego i Korczowa oraz Dąbrowicy.

Puchar Wójta Gminy Biłgoraj wywalczyli gospodarze, pokonując rywali 2:1. Reprezentacja Gromady zaskoczyła wszystkich kibiców doskonałym przygotowaniem oraz zaciętą walką. Drugie miejsce po ciężkiej rywalizacji zdobyła drużyna składająca się z zawodników z Okrągłego i Korczowa. Natomiast trzecie miejsce na podium przypadło drużynie z Korytkowa Dużego. Zaraz pod podium znalazła się reprezentacja Soli. Królem strzelców został Jakub Pawluk, który reprezentował drużynę z Gromady. Najlepszym zawodnikiem turnieju okazał się Paweł Grabias z Korytkowa Dużego. Podczas rozgrywek najlepiej kibicowały dwa zespoły z: Majdanu Gromadzkiego i Gromady, które otrzymały nagrodę. Oprócz rozgrywek pucharowych po godzinie 15 widzowie dopingowali mecz pomiędzy Samorządowcami a Radnymi i Sołtysami. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny Samorządowców 2:0.

Pomiędzy rozgrywkami organizatorzy zapewnili wiele atrakcji nie tylko dla fanów piłki nożnej. Można było obejrzeć między innymi: prezentację Lubelskiej Grupy Artystycznej z Lublina oraz pokazy strażackie. Dla najmłodszych również nie brakowało atrakcji, ponieważ przez całą imprezę prowadzone były animacje dla maluchów: malowanie buzi, skręcanie baloników oraz zabawy z animatorkami. Na koniec wszyscy, którzy przybyli na festyn mogli pobawić się przy muzyce dwóch zespołów: "Strych" oraz "Solaris".

IS
IS dodany 14 lipca 2014
 
Odsłon: 4113

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (8)

~ nie lubie ruskich
  0
ja sie pytam gdzie sa zdjecia z zabawy:/
~ Paweł
Oceniano 2 razy  0
Boisko tradycyjnie masakryczne. Piłka nie dość, że skacze na dołkach, to jeszcze jak co roku lał deszcz przez co na sporej części boiska było błoto, przez które ciężko było wydostać piłkę. Nie mniej jednak jak zwykle bardzo przyjemny turniej, sporo emocji i wyrównany poziom. Gratulacje dla wszystkich drużyn za dobre mecze.
~ obserwator2
Oceniano 3 razy  -1
właśnie dlaczego nie w soli i derezni tam chociaż są boiska i napewno tam i dotarł telebim!bez niby to awari!
~ obserwator
Oceniano 3 razy  +1
Boisko na którym kompletnie nie dało się, dlatego dużo wyników było dziełem przypadku. Nie mam pojęcia czemu wójt upiera się na boiskom w Gromadzie skoro w gminie są porządne boiska w Soli i Dereźni. @kibic chyba najładniejszą szmatę z 50m.
~ jonson
Oceniano 3 razy  +1
jedno wielkie bagno
~ kibic
Oceniano 7 razy  +3
Według mnie nagrodę najlepszego zawodnika powinien otrzymać jeden z zawodnik z Gromady grających na obronie z numerami 3 i 7 byli to bardzo młodzi zawodnicy lecz widać było u nich duże doświadczenie. A chciał bym jeszcze dodać, że zawodnik z numerem 3 przecież zdobył najładniejszą bramkę turnieju z ponad 50 metrów. Z pewnością ta nagroda dodała bym któremuś z nich dalszej motywacji do rozwijania swoich umiejętności w pobliskich klubach, lecz to jest tylko moje zdanie każdy ma swoje.
~ anonim
Oceniano 2 razy  -2
A może korytkowowi a nie korytkowi Panie pismaku?
~ manus
Oceniano 6 razy  +2
a w tym samym czasie w Biłgoraju były pokazy świrów z wymalowanymi gębami skaczących po ogrodzeniu kościółka, był Murzyn, oklaski, zachwyty i wspólne śpiewanie dziadków i babek emerytów - słowem impreza taka że chooj!!!
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
dzisiaj, 12:46 Biłgoraj
Trwa zbiórka na przeszczep komórek macierzystych dla Hani
Hania urodziła się jako skrajny wcześniak z wagą 480 g, obecnie ma 8 lat i walczy z padaczką i porażeniem mózgowym. Szansą na poprawę stanu zdrowia dziewczynki jest przeszczep komórek macierzystych, ale potrzebne są środki. Dlatego za pośrednictwem portalu zrzutka.pl ruszyła zbiórka pieniędzy.
w czwartek, godzina 17:11 Lubelszczyzna
Rekordowy wzrost zachorowań na Lubelszczyźnie
w czwartek, godzina 09:31 Zynie
Zaginął Łukasz Paczos
w czwartek, godzina 12:55 Powiat
W której szkole matura wypadła najlepiej?
W miniony wtorek, 11 sierpnia absolwenci szkół średnich poznali wyniki egzaminu dojrzałości. Tegoroczne matury wyglądały inaczej. Z powodu epidemii odbyły się z miesięcznym opóźnieniem, w reżimie sanitarnym i jedynie w formie pisemnej.
we wtorek, godzina 13:29 Powiat
32 proc. uczniów z powiatu nie zdało matury
w środę, godzina 10:06 Gmina Goraj
Nieszczęśliwy wypadek w lesie. Nie żyje mężczyzna
w niedzielę, godzina 14:30 Biłgoraj
Pierwsza garażówka w tym roku
W niedzielę w samo południe na miejskim targowisku "Mój Rynek" przy ulicy Jagiełły rozpoczęła się trzynasta edycja biłgorajskiej wyprzedaży garażowej. To pierwsza garażówka po przerwie zimowej, którą wydłużyła sytuacja związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
w środę, godzina 09:05 Biłgoraj
Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu
w czwartek, godzina 11:20 Biłgoraj
Właściciel psa poszukiwany [AKTUALIZACJA]
4 sierpnia 2020 Biłgoraj
Sekretny koncert w Biłgoraju
14 dni, 14 mieszkań, domów i ogrodów (no i jedna stodoła), ponad 2500 przejechanych kilometrów - tak Sekretną Trasę Koncertową podsumowują organizatorzy. Jednym z przystanków na trasie był Biłgoraj. Teraz, kiedy wydarzenie dobiegło końca możemy zdradzić kim był sekretny wykonawca.
w środę, godzina 10:57 Powiat
39 nowych zakażeń SARS-CoV-2, w tym 3 w powiecie biłgorajskim [DANE Z DNIA]
w środę, godzina 12:11 Biłgoraj
Henryk Wujec walczy z ciężką chorobą. Przyjaciele proszą o modlitwę
w poniedziałek, godzina 07:35 Biłgoraj
Oświadczenie PGK ws. awarii w oczyszczalni
W środę, 5 sierpnia doszło do drobnej awarii w oczyszczalni ścieków w Biłgoraju. Usterka została już usunięta, a Zarząd PGK Sp. z o.o. w wystosowanym oświadczeniu wyjaśnia zaistniałą sytuację i podkreśla, że awaria nie stanowiła zagrożenia dla zdrowia mieszkańców Biłgoraja.
3 sierpnia 2020 Zagrody
Śmiertelny wypadek na DW 835 w Zagrodach [AKTUALIZACJA]
w niedzielę, godzina 19:50 Obsza
Koronawirus w Gminnym Ośrodku Kultury w Obszy
4 sierpnia 2020 Biłgoraj
Biłgorajscy pielgrzymi na szlaku
We wtorkowy poranek, 4 sierpnia w Sanktuarium Św. Marii Magdaleny odprawiona została msza św., po której biłgorajska grupa pielgrzymów wyruszyła na szlak 38. Pieszej Pielgrzymki Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej na Jasną Górę. W tym roku ze względu na stan epidemii nie ma możliwości noclegu na trasie, dlatego pielgrzymi dziś wieczorem wrócą do swoich domów, a jutro na szlak wyruszy grupa zamojska.
w poniedziałek, godzina 11:08 Powiat
Potwierdzono COVID-19 u mężczyzny z powiatu [DANE Z DNIA]
w niedzielę, godzina 11:05 Powiat
Mieszkanka powiatu zakażona koronawirusem [DANE Z DNIA]
w sobotę, godzina 09:53 Kraj
Powrót obostrzeń w części kraju
Od dzisiaj, 8 sierpnia, w 19 powiatach obowiązują nowe obostrzenia. Dotyczy to tych terenów, w których zanotowano wzrost liczby zachorowań na COVID-19 w ostatnich dwóch tygodniach. Zmiany dotyczą m.in. zasad zasłaniania ust i nosa, a także zmniejszenia limitu osób w restauracjach, siłowniach czy na imprezach.
w czwartek, godzina 08:56 Biłgoraj
Władze apelują o prawidłowe postępowanie z odpadami
w czwartek, godzina 10:00 Czernięcin Główny
71 km/h za szybko
w niedzielę, godzina 08:38 Biłgoraj
Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych apeluje do sprzedawców
Według badań ankietowych przeprowadzonych wśród młodzieży uczęszczającej do szkół na terenie Biłgoraja ponad 50% badanych zdarzyło się upić. Byli tacy, którym zdarzyło się to już wiele razy. W związku z tym Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych wystosowała apel do do osób sprzedających napoje alkoholowe.
dzisiaj, 07:45 Górecko Kościelne
Exodus Młodych tym razem w Górecku Kościelnym
w sobotę, godzina 18:19 Biłgoraj
Trwa Jarmark Sitarski
1 sierpnia 2020 Biłgoraj
76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego
Dziś przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego - największej akcji zbrojnej podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. W całym kraju, ze względu na obostrzenia związane z epidemią, uroczystości rocznicowe miały symboliczny charakter. Hołd tym, którzy walczyli i ginęli za wolną Polskę oddali również mieszkańcy Ziemi Biłgorajskiej.
5 sierpnia 2020 Powiat
Ognisko koronawirusa w powiecie biłgorajskim
w środę, godzina 13:28 Płusy
Wpadł, bo przekroczył prędkość
6 sierpnia 2020 Kraj
Po wakacjach uczniowie wracają do szkół
W środę, 5 sierpnia minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski przestawił działania ministerstwa podejmowane w zakresie organizacji roku szkolnego 2020/2021. Wytyczne GIS i przepisy MEN pozwalające na elastyczne formy nauczania - to najważniejsze z działań, które pozwolą na bezpieczną naukę w szkołach.
6 sierpnia 2020 Powiat
Potwierdzono kolejne przypadki COVID-19 w powiecie [DANE Z DNIA]
we wtorek, godzina 09:34 Piłka nożna
Marcin Mura nowym trenerem seniorskiej drużyny Łady
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Fotowoltaika Biłgoraj