Pełna wersja
PRACA Praca
Ogłoszenie wygasło 5 stycznia 2022

Informatyk praca zdalna dla osób z orzeczeniem

Jeśli interesuje Cię tematyka hackingu, zabezpieczeń w sieci koniecznie zgłoś się do naszej rekrutacji.

Dla naszego Klienta poszukujemy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
na stanowisko:

Informatyk - praca zdalna
Podstawowe obowiązki:

• monitorowanie systemów bezpieczeństwa,
• pomoc w przygotowywaniu raportów bezpieczeństwa,
• współpraca z działem HelpDesk / Administratorami systemów.

Wymagania:

• wykształcenie min. średnie, preferowane kierunki techniczne,
• biegła obsługa komputera i znajomość systemów operacyjnych w tym Windows,
• mile widziane doświadczenie w pracy w dziale IT,
• chęć rozwoju w obszarze cyberbezpieczeństwa oraz w jednym z obszarów: sieci, systemów operacyjnych, baz danych lub aplikacji, kryptografii, darknetu,
• umiejętności analityczne i socjotechniczne,
• cierpliwość i dokładność, dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

• umowę o pracę w stabilnej firmie,
• możliwość rozwoju zawodowego- szkolenia i kursy w temacie cyberbezpieczeństwa,
• pracę w formie zdalnej.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.
Pamiętaj o dołączeniu poniższej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych, w przeciwnym razie nie będziemy mogli analizować Twojej aplikacji.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych na potrzeby obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Zgodę można wycofać w każdym czasie.

Dane kontaktowe:
email: praca1@obpon.pl
dodane 24 listopada 2021

Odsłon: 349