Dobry występ koszykarzy z Biłgoraja

2015-08-11 10:32

8 sierpnia 2015 r. w Sopocie odbył się finałowy turniej koszykówki 3x3 z cyklu Bosch Grand Prix Polski. Bardzo dobry występ zaliczyli koszykarze Slam Drinkers Biłgoraj, którzy występowali we wszystkich trzech kategoriach rozgrywkowych.

W kategorii Open Mężczyzn ekipa Slam Drinkers Biłgoraj w składzie: Łukasz Krawiec, Michał Swacha, Sylwester Surmacz i Krystian Pawlos wygrała swoją grupę eliminacyjną i przegrała dopiero w ćwierćfinale imprezy ostatecznie zajmując 6-te miejsce, co jest najlepszym dorobkiem w dotyczasowych występach w finałach Grand Prix Polski.

Podium tej kategorii to:
1. UrbanCity.pl Gdańsk
2. Gang Albanii Gorzów Wielkopolski
3. Da Burning Banana Wrocław W kategorii Open Kobiet wystąpił zespół Slam Drinkers Ladies Biłgoraj w składzie: Agnieszka Swacha, Michalina Garbacka, Joanna Myszak i Klaudia Odrzywolska, który zajął 4-te miejsce. Niestety w trakcie rozgrywek dwie zawodniczki naszej drużyny skręciły staw skokowy, najpierw w trakcie meczu półfinałowego Klaudia Odrzywolska, póŸniej w trakcie meczu o 3 miejsce Agnieszka Swacha. Przez te kontuzje ekipa Slam Drinkers Ladies kończyła turniej w 2 osoby.

1. Damoda.pl Gdańsk
2. Shalisa Poznań
3. Czy To Mądre Pruszków W kategorii +35 Mężczyzn ekipa Slam Drinkers Plus Biłgoraj w składzie: Sebastian Pyszniak, Grzegorz Łubiarz, Marek Nieœcior i Marek Gajewski zajęła 2. miejsce.

1. Szmulki Legion Warszawa
2. Slam Drinkers Plus Biłgoraj
3. Jedzie Jadzia Gdańsk

Koszykarze składają serdeczne podziękowania dla Gminy Miasto Biłgoraj i Burmistrza Miasta Janusza Rosłana za okazaną pomoc przy realizacji wyjazdu na finały Bosch Grand Prix Polski w 2015 roku.