Wygrana na wyjeździe

2016-09-26 13:49

Piłkarze Łady 1945 Biłgoraj po dwóch przegranych z kandydatami do wygrania ligi tym razem odnieśli zwycięstwo. Na stadionie w Żmudzi nasi zawodnicy pokonali Victorię 3:2 dzięki golom strzelonym przez Damiana Rataja, Patryka Dorosza i Piotra Mazurka.

Sobotni mecz nie rozpoczął się najlepiej dla naszej drużyny. Już w 3 minucie Łada straciła gola, a niespełna 20 minut później było już 2:0 dla gospodarzy. Nienajlepszy początek zawodów zwiastował porażkę biłgorajskiego zespołu. Na szczęście wraz z upływem czasu Łada grała coraz lepiej. W 23 minucie kontaktowego gola zdobył powracający do gry Damian Rataj, a w drugiej połowie podopieczni Ireneusza Zarczuka wykorzystali jeszcze dwie spośród kilku dogodnych sytuacji, jakie stworzyli. W 48 minucie do siatki rywali trafił Patryk Dorosz, a 10 minut przed końcem meczu gola na wagę trzech punktów zdobył obrońca Piotr Mazurek.

Dzięki wygranej Łada zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi lubelskiej, po 10 meczach mając na koncie 14 (4 zwycięstwa, 2 remisy i 4 porażki).