REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2019.07.11 08:07

Wakacyjne warsztaty BMX

W poniedziałkowe przedpołudnie, 1 lipca na terenie biłgorajskiego skateparku odbyła się pierwsza edycja wakacyjnych warsztatów BMX. W zajęciach, które poprowadził Michał Basta, wzięło udział klikunastu młodych rowerzystów.
Wakacyjne warsztaty BMX

Mimo upalnej pogody nie zabrakło chętnych do zapoznania się z technikami jazdy na rowerze typu BMX. Pierwsza edycja wakacyjnych warsztatów odbyła się w poniedziałek, 1 lipca.

Podczas kilkugodzinnych zajęć na terenie biłgorajskiego skateparku, które prowadził instruktor Michał Basta, uczestnicy doskonalili swoje umiejętności jazdy na rowerze, uczyli się nowych trików, a przede wszystkim dobrze się bawili.

Michał Basta na co dzień pracuje z najmłodszymi i prowadzi szkółkę BMX School, działającą na terenie Krakowa.

Jak podkreślają organizatorzy celem warsztatów jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu przez dzieci i młodzież czasu podczas letnich wakacji.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza na kolejną edycję warsztatów BMX. Zajęcia odbędą się w poniedziałek, 5 sierpnia w godz. 10:00 - 13:00.

Red.
Udostępnij:   Śledzik   Facebook   GG   Twitter   Blip
Red. dodany 11 lipca 2019
 
Odsłon: 921

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja