Pełna wersja

XIV Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym

2020-11-30 08:32

Reprezentanci Klubu Karate Tradycyjnego Biłgoraj wywalczyli cztery medale podczas XIV Pucharu Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym, który odbył się w sobotę, 28 listopada 2020 w Kraśniku.

W sobotę, 28 listopada w hali sportowej w Kraśniku odbył się XIV Puchar Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym. Wśród zawodników znaleźli się reprezentanci Klubu Karate Tradycyjnego w Biłgoraju.

Turniej rozegrano z podziałem na kategorie wiekowe i stopnie zaawansowania. Wszyscy startujący zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i upominek, natomiast zwycięscy turnieju nagrodzeni zostali pucharami. Dodatkowo finaliści turnieju (miejsca 1-4) otrzymali medale.

Srebrne medale w swoich kategoriach wywalczyły: Julia Mroczyńska i Weronika Pluta. Czwarte miejsce zajęli: Sara Zielińska i Cyprian Mielniczuk. Wiktoria Wójcik, Paweł Mroczyński i Wiktor Niemiec zajęli piąte miejsce. Antoni Branewski również uplasował się tuż za podium. Trenerem biłgorajskich karateków jest sensei Robert Łój.

Ze względu na ograniczenia związane z sytuacją epidemiologiczną, zawody odbyły się bez udziału publiczności. Organizatorem turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego oraz Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego.

Teraz zawodnicy KKT Biłgoraj przygotowują się do startu w XXIX Mikołajkowym Turnieju Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w niedzielę, 6 grudnia w Lublinie.