Pełna wersja

Spartanie na podium w województwie

2022-11-08 09:14

Bardzo dobry start zanotowali biłgorajscy pływacy w Zimowych Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Pływaniu, które 5 i 6 listopada odbyły się Lublinie.

Pływacy z RWKS Sparta zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji medalowej podczas Zimowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego w Pływaniu, które odbyły się w miniony weekend w Lublinie. Uplasowali się tuż za SP5 Lublin i faworytami imprezy AZS UMCS Lublin.

Biłgorajanie zdobyli łącznie 39 medali, w tym 14 tych najcenniejszych. Na podium w klasyfikacji na najlepszego zawodnika znaleźli się również reprezentanci Biłgoraja. W swojej kategorii najlepszy okazał Marcel Jonczak, a na trzecim miejscu podium uplasował się Michał Giruć. Mistrzami województwa oprócz wyżej wymienionych zostali również Paweł Bury i Kornel Kulanin. Wśród medalistów znaleźli się: Julia Duńko, Hanna Staszczak, Martyna Łyczak, Patrycja Pieczykolan, Nataniel Kobak i Mateusz Grasza.

Szczegółowe wyniki i zdjęcia znaleźć można na stronach klubu.