Mecz juniorów Aleksandrii

2011-08-17 10:37

O godz. 15:00 17 sierpnia br. pierwszy mecz w klasie okręgowej rozegrali juniorzy Aleksandrii. Młodzi atakowali agresywnie, drużyny gości w ogóle nie było widać na boisku.

Od pierwszych minut gra toczyła się pod kontrolą gospodarzy. Już w pierwszym kwadransie sędzia podyktował rzut karny dla drużyny z Aleksandrowa po zagraniu ręką jednego z zawodników Sparty. Pewnym i mocnym strzałem z 11 metrów bramkarza pokonał Ł. Maciocha wyprowadzając drużynę na prowadzenie. Aleksandria nie przestawała atakować rywali. Ładnymi strzałami z dystansu popisali się P. Michoński, P. Kupczak, Ł. Maciocha i A. Palikot. Piłka była uderzana tuż obok słupka lub w poprzeczkę. Do przerwy jednak gospodarze nie potrafili strzelić drugiej bramki.

Po zmianie stron Aleksandria nadal nie przestawała atakować. Drużyny gości w ogóle nie było widać na boisku. Piękną akcją w 60 minucie popisał się B. Solak, który uderzył futbolówkę po długim rogu, a ona wpadła do bramki. Chwilę później, ponownie ten sam zawodnik, uderzał na bramkę i po błędzie bramkarza było już 3:0 dla drużyny Aleksandrii. Dopiero pod koniec meczu drużyna gospodarzy się obudziła i zdołała wypracować rzut wolny, który po pechowej interwencji J. Bochniaka zamienił się na bramkę samobójczą. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 co daje nam 2 miejsce po pierwszej kolejce.

Juniorzy: GKS Aleksandria Aleksandrów 3:1 Sparta Łabunie

Bramki: Ł. Maciocha (k.), 2x B. Solak - J. Bochniak (sam.)

Bramkarz: M. Paluch, Obrona: Ł. Maciocha, A. Palikot, R. Surmacz, J. Bochniak, Pomocnicy: P. Kupczak, M. Michoński (M. Szabat 45'), P. Michoński, B. Solak, Napastnicy: K. Marzec, Ł. Kotwica (75' M. Swacha)