Grom Różaniec zdobywcą Pucharu Starosty Biłgorajskiego

2024-08-05 09:07

W niedzielę 4 sierpnia na boisku w Majdanie Starym w wielkim finale Turnieju o Puchar Starosty Biłgorajskiego spotkały się drużyny Grom Różaniec oraz Tanew Majdan Stary.

Już od pierwszych minut spotkania obie drużyny rzuciły się do ataku, prezentując wysoką formę i determinację. Przez kolejne minuty na boisku toczyła się zacięta rywalizacja.

Ostatecznie, po emocjonującej walce, mecz zakończył się remisem 2:2. W tak napiętym finale, w którym obie drużyny pokazały swoje najlepsze oblicze, o zwycięstwie musiały zdecydować rzuty karne. Lepsi okazali się zawodnicy Gromu Różaniec, którzy wykazali się zimną krwią i celnością.

Na trybunach obecny był starosta powiatu biłgorajskiego, Andrzej Szarlip, który obserwował zmagania piłkarzy. Po zakończeniu meczu, starosta wręczył obu drużynom okolicznościowe nagrody, dziękując im za sportowe emocje oraz promowanie piłki nożnej w regionie.

Andrzej Szarlip złożył gratulacje zarówno zdobywcom pucharu, jak i drużynie Tanew Majdan Stary, podkreślając ducha fair play, który towarzyszył całemu turniejowi.