Wesoło nie było, ale wygraliśmy

2011-12-06 16:27

4 grudnia, w ostatniej kolejce I rundy rozgrywek III ligi piÅ‚karzy rÄ™cznych, MKS BiÅ‚goraj podejmowaÅ‚ na wyjeździe w Kielcach miejscowÄ… SPR Polonice Kielce. Spotkanie zakoÅ„czyÅ‚o siÄ™ wynikiem: SPR Polonica Kielce 23-25 MKS BiÅ‚goraj.

- Był to dla nas ważny mecz i jechaliśmy na to spotkanie pełni obaw czy uda nam się chociaż 1 punkt urwać przeciwnikom. Po dość spokojnej
pierwszej połowie, gdzie przeciwnicy dopiero w 8 minucie rzucili nam bramkę, schodziliśmy do szatni z wynikiem 9-12 dla MKS. W drugiej połowie już tak wesoło nie było. Przeciwnicy rzucili się do odrabiania strat. Po systematyczniej wymianie bramek, sporej brutalności na parkiecie i nerwowości spotkanie zakończyło się zwycięstwem dla szczypiornistów z Biłgoraja. Jest to nasze 3 zwycięstwo z rzędu i kończymy rozgrywki I rundy w tabeli na 4 miejscu - informuje Paweł Kowal.

Skład drużyny ( w nawiasach zdobyte bramki)