Szóstka nadal liderem!

2011-12-11 11:16

Sobotnie wyjazdowe spotkanie okazaÅ‚o siÄ™ bardzo udane dla zawodniczek BKS Szóstka, które zwyciężyÅ‚y 3:1, pewnie wygrywajÄ…c z WisÅ‚Ä… Kraków. - ZagraliÅ›my bardzo dobre spotkanie - mówi w rozmowie z portalem biÅ‚gorajska.pl trener PaweÅ‚ Wrzeszcz.

Tylko w pierwszym secie zawodniczki "Szóstki" uległy Wiśle Kraków. Mimo, że do połowy grały punkt za punkt, to końcówka zdecydowała o przegranej "Szóstki". Zawodniczki popełniły dużo błędów w przyjęciu i na siatce. Jednak trzy kolejne partie przebiegały pod dyktando podopiecznych Pawła Wrzeszcza. Zawodniczki dominowały w każdym elemencie gry - W 2, 3 i 4 secie nie popełnialiśmy żadnych błędów. Kluczem okazała się zagrywka, która odrzuciła przeciwniczki od siatki, dzięki temu funkcjonował blok, do tego dziewczyny świetnie grały w obronie. Te trzy elementy dały nam zwycięstwo - mówi w rozmowie z Portalem biłgorajska.pl, trener Paweł Wrzeszcz.

Wygrana oznacza, że "Szóstka" zachowuje pozycję lidera w tabeli. - Przeciwnicy po ciuchu liczyli, że przegramy i spadniemy z pierwszego miejsca w tabeli. Dzięki wygranej utrzymujemy pozycję do następnej kolejki - dodaje trener Wrzeszcz.

Wyniki setów: 25:16, 14:25, 13:25, 20:25