Cztery medale dla ZNICZA

2012-03-06 00:00

Bardzo udana byÅ‚a dla reprezentantów "Znicza" inauguracja sezonu przeÅ‚ajowego. Podczas Mistrzostw Województwa Lubelskiego w biegach przeÅ‚ajowych, które odbyÅ‚y siÄ™ w sobotÄ™, 3 marca w BiaÅ‚ej Podlaskiej nasi lekkoatleci zajÄ™li cztery miejsca medalowe.

Tytuły Mistrza Województwa zdobyły: Weronika Pyzik w biegu juniorek młodszych na 2000 m. i Kamila Paluch na 3000 m. juniorek.
Drugi w biegu młodzików na 2000 m. był Michał Jamroz, a na trzecim stopniu podium stanął Marcin Margol - brązowy medalista w biegu na 3000 m. w kategorii juniorów mł.
Miejsca w pierwszej "dziesiątce" mistrzostw zajmowali ponadto: Daniel Dolina - szóste na 3000 m. juniorów i Izabela Lekan - dziewiąte na 1000 m. młodziczek. W punktacji drużynowej zawodów LKS "Znicz" zajął miejsce trzecie. Zwyciężył MKS "Żak"Biała Podlaska przed zamojskim "Agrosem".