Kielczanie byli lepsi

2012-04-02 21:57

W niedziele, 1 kwietnia br., odbyÅ‚ siÄ™ ostatni mecz III ligi piÅ‚ki rÄ™cznej mężczyzn. Niestety MKS BiÅ‚goraj w spotkaniu przeciwko SPR Polonica Kielce poniósÅ‚ porażkÄ™, przegrywajÄ…c 21:27.

Tylko pierwsze minuty spotkania były udane dla zawodników MKS-u, w 6 minucie Biłgorajanie prowadzili 4:2, jednak niestety od tej pory duża ilość błędów zarówno w ataku jak i w obronie sprawiła, że kielecka drużyna powoli i konsekwentnie zdobywała przewagę. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 10:13 dla Polonica Kielce, a całe spotkanie 21:27.
Spotkanie miało bardzo brutalny bilans końcowy, zawodnicy od sędziów otrzymali 5 upomnień, 13 wykluczeń dwuminutowych, wykonanych zostało także 11 rzutów karnych, w których można było zobaczyć kontuzjowanego Tomasza Samoszczuka, zdobywcę 4 bramek. Gościnnie w drużynie gospodarzy również wystąpił bramkarz Jarosław Swacha, który z powodów zdrowotnych musiał przerwać treningi po zakończeniu pierwszej kolejki.
Wyniki końcowe tabeli będziemy mogli poznać w przyszłym tygodniu.