Pełna wersja

Wyniki zamojskiej okręgówki, derby dla Aleksandrii Aleksandrów

2012-04-09 09:40

W 18 kolejce spotkań strzelono 32 bramki. Po pięć bramek zobaczyli kibice w Księżpolu i Różańcu gdzie swój mecz rozgrywali jako gospodarze Olimpakos Tarnogród i ulegli wiceliderowi tabeli Aleksandrii Aleksandrów 0:5, natomiast Relax Księżpol przegrał gładko u siebie z Unią Hrubieszów aż 0:5. Cenne punkty w ligowej tabeli i zwycięstwa zaliczyli piłkarze Victorii Łukowa i Tanwi Majdan Stary. Smutne miny na święta będą mieć piłkarze Gromu Różańca i wyjazdowym meczu ulegli w Werbkowicach miejscowemu Kryształowi 0:5 również Tur Turobin nie zaliczył udanego występu w Łaszczowie i Korona wygrała 1:2.

Dwie różne połowy

W rozegranym meczu w Wielką Sobotę w Różańcu w roli gospodarza wystąpił Olimpakos Tarnogród i zmierzyli się z wiceliderem tabeli Aleksandrią Aleksandrów. Już 4 minucie spotkania wynik meczu otworzył Tomasz Stelmach pokonując bramkarza z Tarnogrodu i dał prowadzenie Aleksandrii 0:1. Z powodu żółtych kartek w ekipie gości w meczu nie mogli zagrać trzech podstawowych zawodników Artur Kukiełka, Sebastian Skrzypek i Łukasz Robak. W sumie pierwsza odsłona spotkania była kiepskim widowiskiem i nie uraczyli kibiców grą w meczu. Sędzia spotkania pan Piotr Burak siedem razy wyciągał w pierwszej połowie żółte kartki i trzy razy pokazał Olimpakoswi i cztery razy Aleksandrii. Dwukrotnie pokazał żółta kartkę grającemu trenerowi gości Hubertowi Chmurze i konsekwencji czerwoną kartkę. Od 36 minuty spotkania piłkarze z Tarnogrodu grali z przewagą jednego zawodnika więcej. Ale tej przewagi nie wykorzystali w pierwszej połowie meczu. Druga połowa meczu już była innym widowiskiem spotkania gdzie kibice zobaczyli w sumie aż 4 bramki bo tyle razy musiał wyciągać z swojej siatki bramkarz Olimpakosu. Ale piłkarze z Tarnogrodu też umieją grać w piłkę i trzy razy pod rząd stworzyli sobie sytuacje do strzelenia gola. Ale niestety żadnej nie wykorzystali i się to zemściło. Udane zmiany zawodników w drugiej połowie meczu dokonali goście. Od 55 minuty gry Patryk Dorosz zmienił grającego zawodnika Tomasza Sitko. Tylko ledwie pięć minut potrzebował gry Patryk Dorosz żeby się wpisać na listę strzelców w tym meczu i po raz drugi Michał Wygachiewicz wyciągał piłkę z bramki. Druga bramka strzelona przez gości dodała skrzydeł i złapali wiatr w żagle. Kolejne trafienia zaliczyli Mariusz Bździuch, Michał Michoński i Paweł Lewczyk. Jak widać to zawodnicy rezerwowi pokazali jak się strzela bramki zespole gości. Dobrą partię w meczu rozegrał obrońca gości Artur Łukasik rządził i dyrygował całą linią obrony w tym meczu. A więc wicelider tabeli pewnie i zdecydowanie pokonał ostatni zespól w tabeli rozgrywek.

Olimpakos Tarnogród - Aleksandria Aleksandrów 0:5 (0:1)

Bramki: Stelmach 4, Dorosz 60, Bździuch 65, M. Michoński 79, Lewczyk 84

Olimpiakos: Wygachiewicz - R. Granda, Tarnowski, Bielak, E. Granda, Klecha (75 Obszański), Leśniak (80 Kurzydło), Przytuła (73 Łyś), Gancarz (46 Myszkowiak), Grasza, Mazurek.

Aleksandria: Grabowski (60 Paluch) - Adamowicz, Palikot, Łukasik, Szwed, Stelmach (66 M. Michoński), Chmura, Sitko (55 Dorosz), Przytuła, B. Michoński, Bździóch (80 Lewczyk).

Żółte kartki: R. Granda, Przytuła, E. Granda - Chmura (2), Stelmach, Łukasik

Czerwona kartka: Chmura za drugą żółtą kartkę.

Sędziował: Piotr Burak.

Pozostałe wyniki meczów, bramki i składy zespołów:

Victoria Łukowa - Olimpia Miączyn 2:0 (1:0)

Bramki: Leniart 6 z karnego, Kozyra 80

Victoria: Miksza - Jonak (80 Rymarz), Ciryt, Szostak, Olszewski, Tadra (70 Makuch), Syty (46 Stelmach), Kozyra, Szostak, Paluch, Leniart (85 Kozak).

Olimpia: Olimpia: Szczepaniak - Markiewicz (75 Czady), Łyko, Karpiuk, Jahorek, Chmiel, Sobczak (46 Gdula), Kołodziej, Lemiecha (46 Suchowierz), Robak (80 Żyła), Łyp.

Sędziował: Mariusz Szczurek.

Kryształ Werbkowice - Grom Różaniec 5:0 (3:0)

Bramki: B. Reszczyński 25, 67, Piotr Musiał 34, M. Musiał 37, 62
Kryształ: Suchodolski - Juszczuk (39 Maliuk), P. Kaczoruk, J. Kaczoruk, Wójtowicz, Śmiałko, M. Musiał, Piotr Musiał (65 Paweł Musiał), Tyrka, B. Reszczyński (75 Wyszyński), Przeworski (52 Waga).

Grom: Parzych - Grasza (75 Dworniczak), Kaproń, Kusiak, Mazur, Larwa (70 Podgórski), Piętak, Wojtowicz, Kwiatkowski, Rak (46 Malinger), Wróbel.

Sędziował: Bartosz Kapłon.

Relax Księżpol - Unia Hrubieszów 0:5 (0:3)

Bramki: Borys 4, Oleszczuk 7, Bronicki 37, Borys 55, Otręba 67

Relax: Miazga - Michał Birut, Mateusz Birut, Grelak, Świąder, Potocki, Duma (60 Piskorski), Beda, Gawroński, Hańczarek, Łepko.

Unia: Mac - Zając, Białacki, Mossurec, Kondrat, Lebiedowicz, Kucy (63 Wysocki), Borys, Nowak, Bronicki (46 Otręba), Oleszczyk (82 Bednarek).

Sędziował: Grzegorz Olcha.

Korona Łaszców - Tur Turobin 2:1 (0:1)

Bramki: Brytan 70, Dyda 81 - Kalamon 28

Korona: Pępiak - Seń, Chwała (18 Rogulski), Brytan, Kuźniarski, Borowiak, Stefanik, Szarowolec (75 Mikołajczak), Dyda (82 Rycek), Byś, Chromiec.

Tur: Tur: Derewecki - Brodaczewski, P. Lachowicz, M. Kowalik, Woźny, Kalamon, B. Kowalik, Jarmuł, Kosidło (77 A. Lachowicz), Omiotek, Gałka (65 Kryk).

Sędziował: Michał Woś.

Tanew Majdan Stary - Igros Krasnobród 2:1 (1:1)

Bramki: Kotwis 21, Blicharz 62 - Gozdek 32

Tanew: Szponar - S. Skubis, Cios, Kmieć (90 Kimak), Ruszczak, Kowal (76 Rymarz), Blicharz, Wojda, Król (75 Żbikowski), Zań (85 Niemiec), Kotwis.

Igros: Siemko - Poźniak, Ścirka, Bartecki, Gradziuk (80 Kawka), Kudełko, Margol, Sosnowski, Lewandowski (69 Kostrubiec), Biela (68 Gmyz), Gozdek.

Sędziował: Marek Borowiński.

Echo Zawada - AMSPN Hetman Zamość 0:2 (0:0)

Bramki: Mazur 47, Gałka 60.

Sparta Łabunie - Ostoja Skierbieszów 1:6 (0:4)

Bramki: Szerafin 65 - Kapłon 13, 28, Pliżga 31, Gulak 37, Kierepka 56, Ziarkiewicz 90

16. Olimpiakos 17 4 10-72

14-15 kwietnia: Relax - Korona, Unia - Echo, AMSPN Hetman - Kryształ, Grom - Entra-Sparta, Ostoja - Victoria, Olimpia - Olimpiakos, Aleksandria - Tanew, Igros - Tur.