Basket przegrał na wyjeździe

2014-02-10 18:44

W XIV kolejce rozgrywek o II ligę drużyna "Basketu" LO ONZ rozegrała mecz wyjazdowy z liderem rozgrywek INTERBUD AZS UMCS Lublin.

Mecz od pierwszych minut przebiegał pod dyktando gospodarzy - 16:4 po pięciu minutach gry. Tylko w trzeciej kwarcie zawodnicy Basketu nawiązali walkę z liderem rozgrywek, 15:14 - wynik tej części gry. Twarda agresywna gra gospodarzy spowodowała dużą ilość strat i błędów przy nie najlepszej skuteczności wynik mógł być tylko jeden 91:59 dla gospodarzy.

INTERBUD AZS UMCS Lublin: MKS "Basket" LO ONZ Biłgoraj 91:59 (23:15, 22:12, 15:14, 31:18)