Leśnik rozpoczął sezon siatkówki plażowej

2014-06-10 10:45

7 czerwca 2014 roku Uczniowski Klub Sportowy LEŚNIK przy Zespole Szkół Leśnych w Biłgoraju zorganizował XV Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Do zawodów zgłosiło się 9 drużyn, które rozegrały mecze w dwóch grupach systemem "każdy z każdym".

Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach rozegrały mecze półfinałowe. W pierwszym zmierzyli się Konrad Łoziński, Arkadiusz Małyszek, którzy pokonali parę Marcin Grasza, Artur Grasza w setach 2:1 ( 13:15; 15:2; 11:9). W drugim półfinale para z Biłgoraja Łukasz Mazurek, Krzysztof Mazurek uległa parze z Adamówki Daniel Zamorski, Łukasz Miłosz w setach 1:2 ( 9:15; 16:14; 8:11). Drużyny z dalszych lokat w grupach grały o V i VII miejsce. W meczu o brązowe medale zmierzyły się dwa rodzinne duety. Lepszymi okazali się Marcin i Artur Grasza. Po zaciętym meczu na przewagi pokonali 24:22 parę Łukasza i Krzysztofa Mazurków.

W finale zagrali obrońcy tytułu z ubiegłego roku Konrad Łoziński, Arkadiusz Małyszek,

którzy pokonali parę Daniel Zamorski, Łukasz Miłosz 21:11.

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU: I m-ce Łoziński Konrad/ Małyszek Arkadiusz Rzeczyce