Rekordy życiowe i zÅ‚oty medal

2014-06-10 14:41

W BiaÅ‚ej Podlaskiej, w dniach 7-8 czerwca odbyÅ‚y siÄ™ Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w kategoriach: junior, junior mÅ‚odszy i mÅ‚odzieżowiec. Zawodnicy biÅ‚gorajskiego "Znicza" wrócili z zawodów z jednym zÅ‚otym medalem, jednym brÄ…zowym i czterema poprawionymi rekordami życiowymi:

Niezawodna Weronika Pyzik zwyciężyła w biegu na dystansie 1500 m. z czasem 4:38,61 min, Wojciech Kobel wystartował w trójskoku juniorów i z wynikiem 13.34 m zajął miejsce trzecie.

Michał Jamroz był czwarty w biegu na 2000 m z przeszkodami juniorów młodszych, a jego nowy rek.żyć. to 6:16,85 min, a Daniel Dolina na 2000 m z przeszkodami juniorów zajął miejsce piąte - 6:25.62 min.

Nieusatysfakcjonowany z udziału w imprezie był Wojtek Kobel, który legitymował się najlepszym wynikiem wśród zgłoszonych do skoku w dal (6.95 m.) i był faworytem tej konkurencji. Niestety organizatorzy zmienili program zawodów przesuwając skok w dal juniorów z sesji popołudniowej na poranną, w wyniku czego kilku czołowych zawodników nie wystartowało a zwyciężył zawodnik z przeciętnym wynikiem - 6.40 m.