Slam Drinkers ponownie wygrywają

2015-03-02 12:50

W sobotę 28 lutego 2015 r. w Tomaszowie Lubelskim pod patronatem Burmistrza Miata została zorganizowana II edycja turnieju koszykówki poświęconego pamięci zmarłego sierż. Pawła Korczyńskiego.

W turnieju wzięło udział 9 drużyn: Valentino & Vemat, Sołokija, Zajazd Biesiada i CzikaGoł z Tomaszowa Lubelskiego, Faro, Szerszenie i Gladiatorzy z Zamościa, Szwedy Tyszowce i Slam Drinkers Biłgoraj.
Drużyna Slam Drinkers Biłgoraj wystąpiła w składzie: Bruno Jaszczycha, Wojciech Ludwik, Paweł Harasiuk, Paweł Głąb, Grzegorz Łubiarz, Jakub Zdzioch Łukasz Krawiec, Michał Swacha i Sebastian Pyszniak.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy gdzie grały systemem każdy z każdym. Po dwie najlepsze drużyny miały spotkać się w półfinałach. Zwycięzcy półfinałów grać mieli o miejsce I, przegrani o miejsce III. W swojej grupie nasza drużyna zajęła I miejsce po wygranych z drużynami Czikagoł, Gladiator Zamość oraz po dogrywce z Valentino-Vemat Tomaszów Lubelski. W półfinale imprezy Slam Drinkers wygrali z ekipą Sołokija Tomaszów Lubelski. W drugim półfinale drużyna Faro Zamość pokonała ekipę Gladiator Zamość.

Parę finałową stworzyły dobrze znające się drużyny Slam Drinkers Biłgoraj i Faro Zamość. Bardzo zacięty mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem ekipy Slam Drinkers Biłgoraj 44-32.

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Gladiator Zamość.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został uznany zawodnik ekipy Faro Zamość - Marek Nieścior.