REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2015.12.14 13:12 | aktualizacja: 2015.12.14 13:12

Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany w Biłgoraju

Przez kilkanaście lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości 38-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. Poszukiwany dwoma listami gończymi i Europejskim Nakazem Aresztowania został zatrzymany wczoraj w Biłgoraju. Mężczyzna kierował hondą nie posiadając uprawnień do kierowania. Jak się okazało był również pijany, w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Aby uniknąć zatrzymania, kilkakrotnie próbował wprowadzić w błąd funkcjonariuszy co do prawdziwych danych osobowych, podając fałszywe.
Poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania zatrzymany w Biłgoraju

Poszukiwany listem gończym oraz ENĄ za popełnione przestępstwo oszustwa 38-latek z terenu powiatu zamojskiego wpadł wczoraj przy ul. Nadstawnej w Biłgoraju. Funkcjonariusze podjęli czynności w związku z ustaleniem osoby kierującej samochodem marki honda. Jak wynikało z relacji świadków, samochodem jadącym całą szerokością jezdni mógł jechać nietrzeźwy kierowca. Od ustalonego kierującego z daleka czuć było alkohol. Jak się okazało w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu. Podczas legitymowania mężczyzny, okazało się, że osoba o podawanych danych nie istnieje. Pomimo tego człowiek ten upierał się przy fałszywej tożsamości. Został doprowadzony do jednostki, gdzie mundurowi ustalili jego faktyczne dane. Okazało się, że 38-latek jest osobą ściganą listem gończym oraz Europejskim Nakazem Aresztowania. Nie posiadał ponadto uprawnień do kierowania pojazdami.

Funkcjonariusze ustalili, że 38-latek jest od 2003 roku poszukiwany dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Zamościu oraz ENĄ za popełnione przestępstwa m.in. oszustwa, w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości od dłuższego czasu 38-latek wkrótce trafi do Zakładu Karnego.

MW
MW dodany 14 grudnia 2015
 
Odsłon: 13274

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (5)

~ Jan
Oceniano 2 razy  +2
Do Mnbyug- Brat Michnika-Szechtera- Stefan nie mieszka w Szwajcarii tylko w Izraelu. Wrócił do swojego erecu. Mam nadzieję ,że i Adaś Szechter-Michnik się tam przeniesie. Wystarczy mu się dobrać do tyłka za działalność tzw Komisji Michnika
~ mnbyug
Oceniano 6 razy  +2
A czy za bratem Michnika sędziego stalinowskiego mieszkającego w Szwajcarii jest wydany Europejski Nakaz Aresztowania?
~ lll
Oceniano 4 razy  +2
wyborca - zajmij się hodowlą jedwabików bo z komentowania nie wyżyjesz.
~ Jan
Oceniano 4 razy  +2
A co się dzieje z Panem Osuchem ! Co ponoć kręcił na prawo i lewo trzepiąc, kasę. Czy jeszcze siedzi ! Czy oddał kasę.
~ wyborca
Oceniano 15 razy  +9
To policyjna ściema. W Biłgoraju kręcą II część filmu ,,Tożsamość Borne'a" I ten aktor tak wszedł w swoją rolę, że naprawdę nie wie jakie jest jego nazwisko. Podobno dla realistycznego odtworzenia roli bierze jakieś prochy z arsenałów Narodowej Agencji USA. Jeszcze tego aktora vel Borne'a będzie policja przepraszać. A na poważnie: polska policja ściga go dwoma listami gończymi i tzw ENĄ- jak pisze geniusz-redaktorek- czyli Europejskim Nakazem Aresztowania a ten sobie mieszka w Biłgoraju i jeszcze pod nosem policji jeździ samochodem pijany jak bela. Szkoda, że tym policjantom nie przejechał po czubkach pantofli, wtedy na pewno by go zobaczyli. Ja podejrzewam, że ten poszukiwany sam miał zamiar zgłosić się na ochotnika. Zima idzie, życie kosztuje, burmistrz ze swoim komitetem opłaty za wodę i śmieci podniósł. A jak zamkną go w więzieniu to on o nic martwił się nie będzie. Podatnik na niego wyłoży ponad 3 tyś miesięcznie. Otrzyma śniadanie, obiad i kolację. Grzejniki ciepłe będzie miał. A jak zachoruje to nikt nie będzie sprawdzał jego pesela i czy jest w systemie e-wuś. Po prostu wezmą go do szpitala, bo jak coś mu się niedobrego stanie z powodu nie udzielenia leczenia to on może odszkodowanie uzyskać. Wiec ja się dziwię mocno dlaczego bezdomni co nocują pod chmurką nie postarają się żeby swoje lokum zamienić na łózko w mamrze.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
6 czerwca 2024 Biłgoraj
Wyjątkowy jubileusz w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
40 lat temu w Biłgoraju powstała pierwsza w Polsce Wioska Dziecięca SOS. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem władz lokalnych, Zarządu SOS Wiosek Dziecięcych, a także obecnych i byłych pracowników i wychowanków, zorganizowano w czwartek 6 czerwca.
11 czerwca 2024 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
w czwartek, godzina 14:40 Hedwiżyn
Uroczyste pożegnanie długoletniej dyrektor
we wtorek, godzina 14:30 Dereźnia Solska
Pożegnanie wieloletniej dyrektor
Wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jan Pawła II w Dereźni Solskiej Zofia Bielak odchodzi na emeryturę. W sali gimnastycznej dereźniańskiej placówki odbyło się dzisiaj uroczyste i wzruszające pożegnanie.
w czwartek, godzina 10:29 Biłgoraj
Kierowca ciężarówki "zgubił" naczepę
w czwartek, godzina 18:47 Region
W piątek biskup ogłosi zmiany personalne w parafiach
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
w środę, godzina 15:03 Korczów
Dyrektor odchodzi na emeryturę po blisko 25 latach pracy
w czwartek, godzina 08:53 Powiat
Strażacy usuwali skutki burz
w środę, godzina 13:12 Kraj
Do Sejmu trafił wniosek o uchylenie immunitetu posłowi Romanowskiemu
Prokurator Generalny Adam Bodnar przekazał dzisiaj do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zgody na pociągnięcie posła na Sejm RP Marcina Romanowskiego do odpowiedzialności karnej oraz jego zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie.
we wtorek, godzina 13:10 Kraj
Złóż wniosek do końca czerwca, żeby nie stracić pieniędzy
w niedzielę, godzina 15:12 Zastawie
Zawody w sporcie pożarniczym [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
10 czerwca 2024 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w niedzielę, godzina 16:53 Dyle
Niedziela z "Biłgorajską Nutą" [NOWE ZDJĘCIA]
14 czerwca 2024 Biłgoraj
Spektakularny sukces ucznia ONZ-etu
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
w środę, godzina 13:03 Powiat
Nad regionem przejdą najsilniejsze burze w tym roku [AKTUALIZACJA]
w czwartek, godzina 16:12 Biłgoraj
Koniec przedszkolnej przygody
w sobotę, godzina 20:58 Biłgoraj
Jubileusz "Sparty" z Marcinem Dańcem
W sobotę 15 czerwca odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności klubu RWKS Sparta Biłgoraj, który od dwóch dekad aktywnie działa na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście oraz okolicach. W wydarzeniu, które uświetnił występem znany satyryk Marcin Daniec, wzięli udział członkowie i sympatycy klubu, działacze, zawodnicy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.
w środę, godzina 13:37 Biłgoraj
Pierwsza Noc Kupały w Biłgoraju
w środę, godzina 12:26 Biłgoraj
Tłumy na pikniku nad zalewem
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika