REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2016.09.07 11:15 | aktualizacja: 2016.08.30 18:51

Konsultacje z mieszkańcami ul. Partyzantów

Miasto Biłgoraj planuje przebudowę ul. Partyzantów. Jednak ostateczny kształt inwestycji władze chcą uzgodnić z mieszańcami tego terenu. W tym celu zorganizowane zostaną konsultacje społeczne.
Konsultacje z mieszkańcami ul. Partyzantów

Już w tym roku miała zostać przebudowana ul. Partyzantów, inwestycja została odłożona w czasie, remont trasy będzie wykonany w przyszłym roku.

Jednak władze miasta chcą, by o swoich oczekiwaniach dotyczących remontu drogi opowiedzieli mieszkańcy tego terenu. W tym celu zostaną zorganizowane konsultacje społeczne.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem w piątek, 9 września, o godz. 15. Konsultacje odbędą się w sali konferencyjnej Urzędu Miasta w Biłgoraju.

Wcześniej można zapoznać się z projektem przebudowy ulicy dostępnym w UM.

red.
red. dodany 7 września 2016
 
Odsłon: 3390

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (11)

~ Jan
Oceniano 1 raz  +1
Do ,,teraz poczekajmy..." to wy jeszcze nie założyliście wspólnot tylko utrzymujecie ze swoich pieniędzy Bełżka? Zrobić wspólnotę i oderwać się od Sp-ni. W Spółdzielni Bil a teraz Bełżek utrzymuje na stanowisku radcy prawnego SB-eckiego emeryta a ten przegrywa sprawy i spółdzielnia buli kasę. Znajomy z ul Cegielnianej wygrał sprawę i spółdzielnia musiała zapłacić prawie 60 tyś zł.-z waszych opłat.
~ teraz poczekamy aż prezes Bełzek
Oceniano 3 razy  +3
ogłosi konsultacje społeczne odnośnie osiedla OGRODY bo zawiązuje się komitet na rzecz tworzenia wspólnot mieszkaniowych na Ogrodach
~ .
Oceniano 4 razy  +2
Oddadzą, oddadzą. A jak nie to jest specustawa.
Na Nowakowskiego rok temu była garstka co nie chciała oddać, to miasto samo sobie wzięło za odszkodowaniem i dzięki temu już za kilka tygodni będzie inwestycja ukończona i cywilizowana droga.
~ ze Steglińskiego
Oceniano 5 razy  +1
dzięki płytom nie tonęliśmy w błocie, a teraz mam nadzieję , że mieszkańcy ul. Partyzantów staną na wysokości zadania i grunty pod drogę oddadzą, a płyty pojadą na inne błotniste drogi
~ s
Oceniano 4 razy  0
I tu wychodzi buta i arogancja tych władz. Jaśnie państwo nie mogą zarwać 2 godzin weekendu. Burmistrzem się jest od pon do piatku w godzinach 7-15.
~ zowie
Oceniano 12 razy  +2
Co ci człowieku da zmiana burmistrza? dla was każdy inny będzie zły bo nie będzie robił tego co wy chcecie. Najpierw zrobi drogi potem bedzie robił miejsca pracy. Dzieki Rosłanowi jeszcze jako tako jest w tym miescie
~ Jan
Oceniano 12 razy  -2
Zmienić Rosłana i Deca. Trzeba nam rozwoju miasta i miejsc pracy.
~ Z Partyzantów
Oceniano 7 razy  +3
Tylko nie zróbcie nam partyzantki tak jak starosta Tokarski. Nawiózł płyt drogowych i uznał sprawę za zamkniętą. Ale ksiądz nie chciał płyt kropić to teraz drogę trzeba robić od nowa. Ale co tam pieniędzy jest w bród a jak zabraknie to się podatki podniesie. Tylko nie zapomnijcie zaprojektować ronda. Wszędzie mieszkańcy mają ronda i my też chcemy. Ma być takie jak w Tarnogrodzie. Dec może zrobić zdjęcie i takie same nam zrobić. A co my gorsi od tarnogrodzian? Ronda chcemy i już!!!
~ dd
Oceniano 8 razy  0
Bo już gorzej być nie mogło, teraz zrobią wszystko w jednym czasie
~ ss
Oceniano 10 razy  +4
Ale ten Biłgoraj ładnieje :)
~ aa
Oceniano 14 razy  +10
konsultacje powinny być w sobotę, kiedy większość zainteresowanych może przyjść na spotkanie
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
we wtorek, godzina 08:06 Panasówka
Spór o planowaną atrakcję turystyczną na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy planuje budowę wieży widokowej na Wzgórzu Polak w Panasówce. Projekt, który jest częścią szerszej rozbudowy bazy edukacyjno-turystycznej parku, budzi zarówno entuzjazm, jak i sprzeciw wśród lokalnej społeczności. Koszt całego przedsięwzięcia to 50 milionów złotych, z czego 16 milionów złotych przeznaczono na budowę samej wieży. Planowany termin zakończenia inwestycji to 2028 rok.
w środę, godzina 13:20 Stary Lubliniec
Kierujący ciągnikiem poniesie konsekwencje
dzisiaj, 09:59 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany przez "łowców głów"
9 lipca 2024 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
dzisiaj, 08:23 Wola Obszańska
Festyn na granicy województw
dzisiaj, 18:07 Biłgoraj
Plenerowy festyn dla dzieci z powiatu
w piątek, godzina 18:04 Tarnowola
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej [AKTUALIZACJA]
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 853 miedzy Aleksandrowem a Józefowem doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Podczas prowadzonych działań droga była zablokowana.
12 lipca 2024 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
w piątek, godzina 10:45 Harasiuki
121 km/h na liczniku w terenie zabudowanym
w czwartek, godzina 11:38 Biłgoraj
Milionerzy w powiecie
W 2023 roku w województwie lubelskim zmniejszyła się liczba osób deklarujących dochód powyżej miliona złotych. Liczba milionerów spadła o 87 osób, z 1357 w 2022 roku do 1270 w 2023 roku. Najwięcej milionerów wybrało deklarację PIT-36L (1119 osób), a popularny PIT-37 wybrało 75 milionerów. Ilu milionerów rozliczyło się w biłgorajskiej skarbówce?
w piątek, godzina 16:06 Józefów
Czerwona flaga nad zalewem
w piątek, godzina 12:33 Bukowina
Martyna Łuszczek wśród 50 najlepszych studentów na świecie
8 lipca 2024 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
w czwartek, godzina 08:21 Frampol
Stan wodomierzy pod lupą ZGK
w niedzielę, godzina 08:34 Józefów
Gmina stawia na fotowoltaikę z magazynami energii
13 lipca 2024 Józefów
Nowa siedziba nadleśnictwa coraz bliżej
Leśnicy z Józefowa doczekają się nowej siedziby. W ostatnich dniach czerwca ogłoszono przetarg na budowę budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów wraz z towarzyszącą infrastrukturą.
w czwartek, godzina 08:38 Biłgoraj
Tak wygląda remont 90-letniego mostu
w piątek, godzina 19:43 Biszcza
Dziewięć zastępów straży walczyło z pożarem zboża
w niedzielę, godzina 21:56 Region
Przedstawiciele powiatu na odsłonięciu pomnika w Domostawie
W niedzielę 14 lipca w Domostawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary rzezi wołyńskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu biłgorajskiego, m.in. prezydium Rady Powiatu.
w środę, godzina 08:14 Biłgoraj
Mieszkańcy powiatu stracili tysiące złotych
w niedzielę, godzina 18:20 Biszcza
Dzień Miodu i Pieroga 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika