Starosta powiatu ogłosił otwarty konkurs ofert na zadania powiatu biłgorajskiego planowane do realizacji w 2017 roku z zakresu:
1. kultury - 30 tys. zł:
- organizacja imprez artystyczno - kulturalnych o charakterze ponadlokalnym, mającym na celu inicjacje, kontynuację i podtrzymywanie tradycji historycznych oraz wartości humanistycznych i chrześcijańskich lokalnego środowiska; upowszechnianie i promocja twórczości kulturalnej w kraju i za granicą, zgodnie z Załącznikiem Nr 1 do niniejszej uchwały.
2. kultury fizycznej - 50 tys. zł:
- organizacja imprez o charakterze ponadlokalnym przy udziale uczniów szkół terenu powiatu; uczestnictwo w imprezach sportowo-rekreacyjnych o charakterze ponadlokalnym.
3. turystyki ze szczególnym uwzględnieniem krajoznawstwa - 15 tys. zł:
- organizacja imprez o charakterze ponadlokalnym, będących promocją turystyczną powiatu; promocja i wspieranie rozwoju turystycznego Powiatu Biłgorajskiego; wyznaczanie lub konserwację szlaków turystycznych.
4. promocji zdrowia - 5 tys. zł:
- realizacja programów profilaktyki zdrowotnej oraz programów terapeutycznych skierowanych do ofiar wypadków drogowych i ich rodzin; promocja działań aktywizacyjnych i zdrowotnych z uwzględnieniem honorowego krwiodawstwa i chorób nowotworowych.
Oferty powinny być umieszczone w zamkniętej kopercie , opatrzonej pieczęcią lub nazwą podmiotu składającego i złożona w Biurze Obsługi i Informacji (parter), ul. Kościuszki 94, należy je składać w terminie do dnia 26 stycznia 2017 roku, do godz. 12 00 . Powołana przez Zarząd Powiatu w Biłgoraju komisja konkursowa sprawdzi oferty pod względem formalnym oraz zaopiniuje je, a następnie skieruje do Zarządu Powiatu, który podejmie decyzję o przyznaniu dotacji. Opinia komisji nie jest wiążąca dla organu ogłaszającego konkurs. Od odmowy przyznania dotacji odwołanie nie przysługuje.
Zadania będą realizowane od 1 lutego do 31 grudnia 2017 roku.
~ abc do rower | Oceniano 1 raz +1
No, a moim zdaniem Biłgoraj jest za mały zarówno na prawdziwą komunikacj
Jeśli chodzi o mieszkańcó Jeśli chodzi o rowery miejskie to mają one sens w dużych miastach, a i tutaj to różnie jest, bo według mnie są dwie kwestie dzięki którym mają sens: dofinansow Jeśli chodzi o mniejsze miasta to jedynym który ma taki system i można by go porównać z Biłgorajem jest Grodzisk Mazowiecki Grodzisk ma rower miejski: 9 stacji 65 rowerów. Najważniej To wychodzi średnio 1 wypożyczen Aha nie napisałem najważniej No to policzmy, 400 tysięcy za rok, przejechan Co do argumentu o zmniejszen . Tak więc podsumowuj Ale po co porywać się z motyką na słońce i myśleć o takich sprawach? Mamy w mieście wiele innych bardziej przyziemny - przebudowa Kościuszki i brak jakiejkolw - przebudowa BCK za prawie 14 milionów złotych, nie zamontowan - przebudowa głównych ulic w mieście w ciągu ostatnich 5 lat za ponad 100 milionów, miasto nie postawiło przy nich żadnego stojaka (ostatnio ZDP innowacyjn - zbyt mała liczba stojaków pod miejskimi i powiatowym - służby nie radzą sobie z utrzymanie - policja i straż miejska nie radzą sobie z parkowanie . Tak więc gdyby takie pieniądze (500 tysięcy rocznie) przeznaczy . No i jeszcze raz podsumowuj Żeby nie było jestem rowerzystą i chciałbym, żeby Biłgoraj był jak najbardzie |
~ rower | Oceniano 3 razy -1
Moim zdaniem w takim miescie jak Biłgoraj (za maly na komunikacj
|