REKLAMA
Pełna wersja
OBSZA
2017.01.14 23:27 | aktualizacja: 2017.01.15 01:31

Uczniowie "Leśnika" bawili się na studniówce

W sobotę, 14 stycznia, na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. - Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy magiczny próg dojrzałości - mówili uczniowie.
Uczniowie "Leśnika" bawili się na studniówce

- Studniówka to czas zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach - rozpoczęli bal studniówkowy uczniowie Zespołu Szkół Leśnych i dodali: - Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszenia, każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczył próg szkolnych murów. Szybko minęły nam te wspólne cztery lata.

Z zaproszenia do wspólnego świętowania z maturzystami z "Leśnika" skorzystali m.in.: wiceminister środowiska Andrzej Konieczny, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Jerzy Sądel, poseł na Sejm RP Piotr Olszówka, czy przewodniczący Rady Powiatu Biłgorajskiego Piotr Majcher. Nie zabrakło oczywiście dyrektor ZSL Barbary Serafin i jej zastępcy Sławomira Magdziarza.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza i życzeń sukcesów na egzaminie dojrzałości, który maturzyści napiszą już w maju.

- Tę wieczór i ta noc niech będą czasem zabawy. Dziś zostawiamy wszystkie troski i nierozwiązane sytuacje, skupiamy się na rozrywce, po to by z odpowiednim nastawieniem oczekiwać na zbliżający się wielkimi krokami egzamin dojrzałości. Życzę wszystkim, by matura wypadła fenomenalnie, żebyśmy mogli honorowym wyróżnieniem Złotej Tarczy cieszyć się również za rok - mówiła dyrektor ZSL Barbara Serafin. Dziękowała też za owocną współprace rodzicom. - Na naszych oczach urosła nam wspaniała młodzież, oby im wszystkim udało się osiągnąć zamierzone cele, znaleźć w życiu swoje wymarzone miejsce - dodała dyrektor Serafin.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

red.
red. dodany 14 stycznia 2017
 
Odsłon: 23595

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (3)

~ Obecna
Oceniano 4 razy  +2
Ten Olszówka to niech tyle nie pije. Wszedł do szkoły dwa kieliszki wypił i mamrotał do mikrofonu. Jego żona to kobita widać ze wsi. Makijaż jak 20 lat temu i dziurawe rajstopy. Teraz Olszówka pijany biega po korytarzach i szuka pracownicy do biura. Żonka też popija równo z nim.
~ n
Oceniano 6 razy  +4
No to WÓDY brakło jak Oślówka z ŁAZOR BYŁ !
~ vicvic
Oceniano 7 razy  +3
ZABRAKLO TYLKO TERLECKIEGO hipPISA.RESZTA PISUA JEST REPREZENTOWANA.A JEGO WYSOKOSC KSIADZ BISKUP ZASPAL
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w poniedziałek, godzina 00:20 Biłgoraj
Wojciech Gleń nowym burmistrzem Biłgoraja [SZCZEGÓŁOWE WYNIKI]
Są już oficjalne wyniki drugiej tury wyborów samorządowych. Według informacji przekazanych przez PKW Wojciech Gleń uzyskał prawie 53% głosów. Jak głosowali mieszkańcy Biłgoraja?
dzisiaj, 13:08 Biłgoraj
Janusz Rosłan żegna się ze stanowiskiem burmistrza i dziękuje mieszkańcom
11 kwietnia 2024 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
w niedzielę, godzina 22:12 Biłgoraj
Nieoficjalne wyniki drugiej tury w Biłgoraju
W niedzielę 21 kwietnia odbyła się druga tura wyborów samorządowych. O najważniejsze stanowisko w Biłgoraju walczyli dotychczasowy burmistrz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w środę, godzina 10:07 Józefów
Leśnicy sprzedają URSUSA 4514
w poniedziałek, godzina 10:03 Frampol
Powstaje nowa nawierzchnia na DW 835
w niedzielę, godzina 23:11 Gmina Biłgoraj
Dariusz Świerczyński wójtem gminy Biłgoraj [SZCZEGÓŁOWE WYNIKI]
Są już oficjalne wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Według danych ze wszystkich obwodów wyborczych w głosowaniu zwyciężył Dariusz Świerczyński. Jakie uzyskał poparcie?
w niedzielę, godzina 14:15 Biłgoraj
Frekwencja w drugiej turze wyborów [AKTUALIZACJA]
w piątek, godzina 11:17 Biłgoraj
Wolne etaty w starostwie
w niedzielę, godzina 22:14 Gmina Biłgoraj
Nieoficjalne wyniki drugiej tury w gminie Biłgoraj
Mieszkańcy gminy Biłgoraj zdecydowali kto będzie zarządzać gminą przez następne 5 lat. W drugiej turze wyborów o fotel wójta ubiegali się Wojciech Dziduch i Dariusz Świerczyński.
w niedzielę, godzina 08:37 Biłgoraj
5 miejscowości bez prądu, w tym Biłgoraj
dzisiaj, 09:10 Biłgoraj
Trwa plebiscyt #SuperDzielnicowy. Zwycięzca zdobędzie rolę w serialu
w niedzielę, godzina 23:21 Aleksandrów
Zmiana na stanowisku wójta gminy Aleksandrów [SZCZEGÓŁOWE WYNIKI]
Poznaliśmy oficjalne wyniki drugiej tury wyborów samorządowych w gminie Aleksandrów. Z danych przekazanych przez PKW wynika, że wójtem został Andrzej Borowiec.
dzisiaj, 10:21 Wyścigi samochodowe
Obiecujący start sezonu w wykonaniu Karola Kręta
w niedzielę, godzina 14:04 Biłgoraj
Marsz życia i wprowadzenie relikwii bł. Rodziny Ulmów w Biłgoraju
w poniedziałek, godzina 00:04 Goraj
W Goraju bez zmian [SZCZEGÓŁOWE WYNIKI]
Według oficjalnych informacji przekazanych przez Państwową Komisję Wyborczą mieszkańcy miasta i gminy Goraj nie chcieli zmian. W drugiej turze wyborów większością głosów burmistrzem został Antoni Łukasik. Jakie poparcie uzyskał?
dzisiaj, 08:38 Biłgoraj
To najbardziej innowacyjna szkoła w mieście
w sobotę, godzina 12:12 Józefów
Ofensywa inwestycyjna w Józefowie
10 kwietnia 2024 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
w poniedziałek, godzina 15:19 Luchów Dolny
Nieszczęśliwy wypadek podczas wycinki. Mężczyzna trafił do szpitala
w sobotę, godzina 16:01 Frampol
Frampol stolicą tańca towarzyskiego
w niedzielę, godzina 22:26 Goraj
Kto burmistrzem Goraja?
W drugiej turze wyborów o fotel burmistrza Goraja ubiegali się dotychczasowy włodarz Antoni Łukasik oraz Piotr Kiełbasa. PKW podała dane z 66,66% obwodów wyborczych.
w niedzielę, godzina 10:43 Biłgoraj
Sezon rowerowy rozpoczęty [NOWE ZDJĘCIA]
w poniedziałek, godzina 10:57 Korytków Duży
Nowa łąka kwietna w gminie
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika