REKLAMA
Pełna wersja
OBSZA
2017.01.14 23:27 | aktualizacja: 2017.01.15 01:31

Uczniowie "Leśnika" bawili się na studniówce

W sobotę, 14 stycznia, na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Leśnych w Biłgoraju. - Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który uświadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy magiczny próg dojrzałości - mówili uczniowie.
Uczniowie "Leśnika" bawili się na studniówce

- Studniówka to czas zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach - rozpoczęli bal studniówkowy uczniowie Zespołu Szkół Leśnych i dodali: - Niebywałość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszenia, każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczył próg szkolnych murów. Szybko minęły nam te wspólne cztery lata.

Z zaproszenia do wspólnego świętowania z maturzystami z "Leśnika" skorzystali m.in.: wiceminister środowiska Andrzej Konieczny, dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Jerzy Sądel, poseł na Sejm RP Piotr Olszówka, czy przewodniczący Rady Powiatu Biłgorajskiego Piotr Majcher. Nie zabrakło oczywiście dyrektor ZSL Barbary Serafin i jej zastępcy Sławomira Magdziarza.

Bal rozpoczął się od tradycyjnego poloneza i życzeń sukcesów na egzaminie dojrzałości, który maturzyści napiszą już w maju.

- Tę wieczór i ta noc niech będą czasem zabawy. Dziś zostawiamy wszystkie troski i nierozwiązane sytuacje, skupiamy się na rozrywce, po to by z odpowiednim nastawieniem oczekiwać na zbliżający się wielkimi krokami egzamin dojrzałości. Życzę wszystkim, by matura wypadła fenomenalnie, żebyśmy mogli honorowym wyróżnieniem Złotej Tarczy cieszyć się również za rok - mówiła dyrektor ZSL Barbara Serafin. Dziękowała też za owocną współprace rodzicom. - Na naszych oczach urosła nam wspaniała młodzież, oby im wszystkim udało się osiągnąć zamierzone cele, znaleźć w życiu swoje wymarzone miejsce - dodała dyrektor Serafin.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.

red.
red. dodany 14 stycznia 2017
 
Odsłon: 22920

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (3)

~ Obecna
Oceniano 4 razy  +2
Ten Olszówka to niech tyle nie pije. Wszedł do szkoły dwa kieliszki wypił i mamrotał do mikrofonu. Jego żona to kobita widać ze wsi. Makijaż jak 20 lat temu i dziurawe rajstopy. Teraz Olszówka pijany biega po korytarzach i szuka pracownicy do biura. Żonka też popija równo z nim.
~ n
Oceniano 6 razy  +4
No to WÓDY brakło jak Oślówka z ŁAZOR BYŁ !
~ vicvic
Oceniano 7 razy  +3
ZABRAKLO TYLKO TERLECKIEGO hipPISA.RESZTA PISUA JEST REPREZENTOWANA.A JEGO WYSOKOSC KSIADZ BISKUP ZASPAL
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
we wtorek, godzina 16:28 Biłgoraj
Biłgorajskie obchody Dnia Strażaka [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
We wtorek 30 maja, w Biłgorajskiej Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej odbyły się uroczystości z okazji Dnia Strażaka. Były Odznaczenia i życzenia satysfakcji ze służby.
dzisiaj, 08:17 Biłgoraj
Plac zabaw w centrum miasta zmieni wygląd
w czwartek, godzina 10:21 Biłgoraj
39-latek aresztowany za groźby wobec sąsiadów
w sobotę, godzina 20:51 Biłgoraj
Dni Biłgoraja. Koncerty na scenie letniej BCK
W tym roku Dni Biłgoraja odbywają się pod hasłem "W krainie Słowian". Wydarzenie rozpoczęło się w sobotę 27 maja. Można było wziąć udział w jarmarku, a wieczorem rozpoczęły się koncerty. Na scenie BCK wystąpili Head Vision, Kuba Nizio, Diana Kotuła, czy Lubelska Federacja Bardów.
dzisiaj, 07:50 Biłgoraj
55 500 zł dla 12 grantobiorców
dzisiaj, 07:11 Zamch
Święto szkoły w Zamchu
24 maja 2023 Biłgoraj
Podatki w górę?
Podczas środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja, po raz kolejny wrócono do tematu podwyżki stawek podatkowych od nieruchomości. Tym razem udało się uchwalić nowe kwoty?
w czwartek, godzina 08:28 Goraj
Dyrektor powołana na kolejną kadencję
we wtorek, godzina 09:36 Szyszków
Pijany kierowca forda wjechał w budynek
24 maja 2023 Biłgoraj
Głosowanie nad absolutorium i wotum zaufania dla burmistrza
Częścią środowych obrad Rady Miasta Biłgoraja (24 maja) było głosowanie w sprawie udzielenia burmistrzowi absolutorium, czyli stwierdzenia prawidłowości podjętych działań finansowych w poprzednim roku. Radni musieli też podjąć decyzję co do udzielenia włodarzowi wotum zaufania.
w czwartek, godzina 07:10 Osuchy
Inwestycja za 13 mln zł ruszyła pełna parą
w czwartek, godzina 15:28 Biłgoraj
Piąty Dzień Dziecka i Rodziny w Wiosce Dziecięcej SOS
w niedzielę, godzina 22:04 Biłgoraj
Dni Biłgoraja za nami
W drugi dzień świętowania organizatorzy zaprosili na plac przy BCK. Na scenie letniej zaprezentowały się lokalne zespoły, ale wystąpił tez teatr z Dąbrowicy. Na zakończenie wystąpiła zwyciężczyni Voice of Poland Ola Nizio.
w czwartek, godzina 08:53 Biłgoraj
Powstał w '82 roku. W sobotę jubileusz 40-lecia istnienia
we wtorek, godzina 10:19 Aleksandrów
Pożar domu w Aleksandrowie
w sobotę, godzina 11:47 Biłgoraj
Przyjaźń ponad granicami
Biłgoraj współpracuje z miastami partnerskimi od prawie 30 lat. To sposób na wsparcie i wymianę doświadczeń. Okazją do podsumowań są konferencje miast partnerskich, które odbywają się każdego roku przy okazji Dni Biłgoraja. Tegoroczne spotkanie miało miejsce w sobotnie przedpołudnie 27 maja i zorganizowane zostało w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Podczas wydarzenia, z okazji 25-lecia współpracy odnowiono umowę z litewskim Kelme.
w środę, godzina 09:56 Józefów
Wybrano wykonawcę przebudowy dróg
w środę, godzina 14:21 Biłgoraj
"Dzielnicowy Roku" po pierwszym etapie
25 maja 2023 Biłgoraj
Będzie chodnik na ul. Bagiennej? Awantura na spotkaniu z mieszkańcami
W czwartkowe popołudnie 25 maja odbyło się spotkanie w sprawie przebudowy ul. Bagiennej. Władze miasta mają w planach wykonanie ciągu pieszego i drogi dla rowerzystów. Już na początku rozgorzała prawdziwa awantura.
w środę, godzina 14:43 Biłgoraj
Prezes KRUS w Biłgoraju
w czwartek, godzina 08:59 Biłgoraj
Ogromny sukces 8-latki
we wtorek, godzina 11:47 Biłgoraj
Międzygminne porozumienie podpisane
Partnerstwo "Gminy Powiatu Biłgorajskiego dla Rozwoju Gospodarczego" to projekt, który ma pomóc w rozwoju gmin. Porozumienie w tej sprawie zostało podpisane podczas spotkania, które odbyło się we wtorkowe przedpołudnie 30 maja, w Urzędzie Miasta w Biłgoraju. Zaprezentowano też projekt Strategii IIT.
19 maja 2023 Biłgoraj
Budynek zniknął
w środę, godzina 07:17 Biłgoraj
Złoty indeks dla Miłosza
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika