REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2018.02.28 08:23 | aktualizacja: 2018.02.28 08:22

Jak wybrać internet stacjonarny?

Wybór internetu to trudne zadanie, szczególnie teraz, kiedy dostawcy ścigają się w cenach i usługach, jakie mogą zaoferować. Aby dokonać najlepszego wyboru, warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań. Wśród wielu ofert często łatwo przeoczyć prawdziwe okazje, szczególnie te, dla nowych klientów. Wybierając formę internetu - internet mobilny bądź internet stacjonarny - należy pamiętać, żeby swój wybór podyktować oczekiwaniami, jakie ma on spełniać. Internet stacjonarny daje wiele możliwości i ma kilka zasadniczych atutów, które odróżniają go od internetu mobilnego. Podpowiadamy więc, jak wybrać najlepszą ofertę i czym się powinna charakteryzować.
Jak wybrać internet stacjonarny?

Stałe łącze internetowe

Specjalne oferty dla nowych klientów przygotował dostawca internetu UPC. Niezależnie od wybranego pakietu marka oferuje darmowy Connect Box. Ponadto koszty utrzymania są niskie w stosunku do jakości usługi. Do stałego łącza internetowego można podpiąć kilka urządzeń, dlatego z oferty chętnie korzystają rodziny z dziećmi oraz studenci, którzy np. w wynajmowanych lokalach nie mają dostępu do sieci. Oferta zawiera wiele dodatkowych korzyści, takich jak pakiet HBO GO czy Telewizja Start oraz ulgi (za rachunek elektroniczny lub/i za komunikację marketingową). Wybierając dostęp do stałego połączenia internetowego mamy pewność, że internet jest nielimitowany, a jego prędkość jest stała niezależnie od pogody czy zasięgu.

Internet stacjonarny, jakie korzyści posiada?

Największą zaletą internetu stacjonarnego jest brak ograniczeń. Brak limitów pozwala na nieograniczony dostęp do informacji i rozrywki. Dodatkowo z internetu stacjonarnego może korzystać każdy domownik. Przy internecie mobilnym, tylko jedna osoba ma dostęp do stron www. Jeśli przekroczymy pakiet nasz internet zwalnia i nie możemy z niego tak sprawnie korzystać. Przy dużej rodzinie zużycie danych jest szybkie, a transfer starczy na kilka dni. Zasięg i prędkość internetu stacjonarnego są zawsze takie same - niezależnie od tego, ile osób w danej chwili korzysta z połączenia.

Szybki internet

Chodź na stronach dostawców każdy oferuje super szybki internet, to tylko niektórzy mogą się pochwalić prawdziwymi osiągnięciami prędkości. Speed testy wykonywane są dla jak najlepszego określenia usługi. Oczywiście, jeśli mieszkamy w mieście, gdzie łączy jest kilka, a w bloku każdy z nas ma inną sieć, internet będzie chodził sprawnie. W mniejszych miejscowościach często zdarza się, że internet działa wolniej. Chociaż obecnie już takie sytuacje się nie zdarzają, warto wraz z internetem mobilnym dobrać internet stacjonarny. Gwarantuje szybkie przesyłanie danych, co wiąże się z tym, że nasz ulubiony serial nie będzie się zacinał, a ważne maile szybko dotrą do naszych przełożonych.

Jak założyć internet stacjonarny?

Po podjęciu decyzji o wyborze pakietu (internet 250 Mb/s, 120 Mb/s i 60 Mb/s) wystarczy udać się do punktu sprzedaży, zadzwonić na infolinię lub wysłać maila. Doświadczeni konsultanci omówią szczegóły każdej oferty i pomogą wybrać najlepszą opcję dla Ciebie, a także odpowiedzą na wszystkie pytania.

Red.
Red. dodany 28 lutego 2018
 
Odsłon: 4193

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (2)

dorotta
  0
Moim zdaniem dużo lepszą opcją może okazać się dzisiaj internet mobilny, taki jak chociażby ten od Otvarta https://otvarta.pl/internet . W ramach pakiety za 39,99złotych możemy tutaj bowiem zakupić 100gb + 100gb noc na umowę bezterminową, poza tym podwyższenie pakietu to jedynie 5 zł. Z tego co się orientuję, nie ma obecnie lepszej oferty na naszym rynku o podobnych parametrach.
~ klient
Oceniano 4 razy  +4
Salony Orange radzę omijać z daleka. Jak ktoś nieroztropnie wpadnie w ich sidła to wyplącze się po 4 latach i straci dużo nerwów i forsy. Dlaczego? Opiszę to dokładnie za parę dni.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
8 maja 2024 Biłgoraj
Oficjalne otwarcie nowego basenu
Za kilka godzin, dokładnie od godz. 16.00, będzie można korzystać z nowej części basenu w Biłgoraju. Uroczyste otwarcie obiektu, z udziałem władz samorządowych, zorganizowano w środę 8 maja.
w środę, godzina 16:45 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie
11 maja 2024 Biłgoraj
Zarząd Powiatu podzielił się władzą
w środę, godzina 18:44 Biłgoraj
Ile zarobi nowy burmistrz?
W związku z objęciem z dniem 6 maja stanowiska burmistrza przez Wojciecha Glenia, podczas środowych obrad Rada Miasta zajęła się ustaleniem wysokości pensji włodarza.
w środę, godzina 11:15 Zwierzyniec
Mieszkanka powiatu potrąciła rowerzystkę
we wtorek, godzina 13:07 Korczów
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 14:05 Frampol
Gradobicie i ulewa [AKTUALIZACJA]
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w poniedziałkowe popołudnie nad powiatem biłgorajskim przeszła burza, której towarzyszyły silne opady deszczu. W gminie Frampol spadł grad.
we wtorek, godzina 11:25 Gmina Biłgoraj
Ile zarobią radni i wójt?
w środę, godzina 17:57 Biłgoraj
Radni się podzielili
w środę, godzina 15:41 Biłgoraj
Biblioteka ma patrona. To zasłużony dla miasta prawnik, historyk i publicysta
W środę 22 maja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju oficjalnie otrzymała imię prof. Jerzego Markiewicza. Decyzja ta była wynikiem wniosku złożonego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, który wpłynął do burmistrza Biłgoraja 7 marca 2023 roku. Uhonorowanie prof. Markiewicza jest wyrazem uznania dla jego zasług i wkładu w rozwój nauki, historii oraz społeczności lokalnej.
we wtorek, godzina 09:19 Powiat
Biłgoraj i okolice bez prądu
16 maja 2024 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja
w sobotę, godzina 09:16 Goraj
Nowy sekretarz wybrany
Zakończono procedurę wyboru kandydata na stanowisko sekretarza gminy Goraj. Kto obejmie to jedno z najważniejszych stanowisk w Urzędzie Miejskim w Goraju?
we wtorek, godzina 07:52 Biłgoraj
Z Biłgoraja do Hiszpanii
w niedzielę, godzina 21:05 Biłgoraj
Pikieta w Biłgoraju
16 maja 2024 Gmina Biłgoraj
Edyta Sarzyńska zastępcą wójta gminy Biłgoraj
Jest pierwsza decyzja personalna wójta gminy Biłgoraj Dariusza Świerczyńskiego. Na stanowisko zastępy wójta powołana została Edyta Sarzyńska, wieloletni pracownik gminy Biłgoraj.
w poniedziałek, godzina 12:36 Biłgoraj
W Biłgoraju stanie wioska indiańska
w środę, godzina 08:30 Powiat
Ostrzeżenie 2. stopnia dla powiatu
10 maja 2024 Potok Górny
Sensacyjne znalezisko z połowy 3 tysiąclecia przed naszą erą
Mieszkaniec Potoka Górnego znalazł na swoim polu, podczas plewienia plantacji malin, duży fragment siekiery krzemiennej. Z analizy wynika, że narzędzie może być datowane na pierwszą połowę 3 tysiąclecia przed naszą erą. To kolejne sensacyjne znalezisko na terenie powiatu biłgorajskiego.
w niedzielę, godzina 10:02 Tarnogród
2 stanowiska dyrektorskie do obsadzenia
w środę, godzina 08:12 Gmina Biłgoraj
Ponad 3 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika