REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.06.18 11:04 | aktualizacja: 2018.06.18 11:24

Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 19-letniego sprawcy śmiertelnego wypadku. Nietrzeźwy młody kierowca potracił dwie osoby idące chodnikiem. W wyniku zdarzenia 45-latek zmarł na skutek poniesionych obrażeń, a 36-letnia kobieta w ciężkim stanie przebywa w jednym z lubelskich szpitali.
Tymczasowy areszt dla sprawcy śmiertelnego wypadku

W nocy z piątku na sobotę na ul. Dąbrowskiego w Biłgoraju doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek z gminy Biłgoraj, kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku jezdni nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwie osoby idące chodnikiem. Następnie auto zatrzymało się na straganie miejskiego targowiska. W wyniku zdarzenia 36-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 45-latek zmarł. W samochodzie wraz z kierowcą podróżowała trójka młodych pasażerów, nic poważnego im się nie stało.

Jak ustalili policjanci, kierujący audi miał prawo jazdy od dwóch miesięcy i kierował w stanie nietrzeźwości. Policyjne badanie alkomatem wykazało, w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

JK
JK dodany 18 czerwca 2018
 
Odsłon: 27230

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (65)

Najwyżej oceniane komentarze
~ seba
Oceniano 94 razy  +82
A lekarka, która w Soli zabiła też miała areszt tymczasowy?. Czy w Biłgoraju są równi i równiejsi?. Pozdrawiam.
~ Lulu
Oceniano 73 razy  +65
Powinien siedzieć bez dyskusji, ale skoro Suskiewiczowa za zabicie po pijaku człowieka w 2014r. dostała 1 rok i 10 m-cy w zawieszeniu na 5 lat, oraz 850 zł zadośćuczynienia dla każdego z oskarżycieli posiłkowych to należy rozumieć, że ten przypadek będzie rozpatrywany według tych samych kryteriów, według tego samego prawa w tym samym praworządnym kraju. W Biłgoraju życie ludzkie wyceniono na 850 zł natomiast w innych częściach tego samego kraju idzie się na 2 lata do wiezienia za znęcanie się nad psem. My wszyscy akceptujemy to milcząco! Wstyd mi za siebie, że nie potrafię tego zmienić.
~ Lulu
Oceniano 55 razy  +49
Póki wypowiedzi i dyskusje nie przekraczają przyjętych norm obyczajowych redakcja nie powinna zamykać możliwości komentowania tego artykułu. Takie wydarzenia powinny być napiętnowane z całą siłą. Mamy milczeć i udawać, że nic się nie stało? W sobotę i niedzielę po tym tragicznym wypadku widziałem na terenie miasta kilkadziesiąt sytuacji, że młodzi ludzie jeździli jak szaleni, a policji jak na lekarstwo. Zginął porządny człowiek, kobieta walczy o życie. Nie wolno milczeć, kiedy bandyci robią co chcą, a prawo ich chroni.
Wszystkie komentarze
Stanislawa B.
Oceniano 4 razy  0
Cała rodzina powinna wystąpić o odszkodowanie i zadośćuczynienie, to najdotkliwsza kara dla sprawców wypadków ale również możliwość resocjalizacji. W listopadzie 2017 r. mój mąż został śmiertelnie potrącony na przejściu dla pieszych przez młodego chłopaka. Wystąpiłam za pośrednictwem adwokata Podlasiewicza o odszkodowanie i zadośćuczynienie. Sprawę wygrałam. Chłopak spłaca ratami prawie 85 tys. złotych. Przed wypadkiem widziałam jak chłopak codziennie krzątał się po osiedlu z kolegami i alkoholem w ręku. Teraz codziennie rano jak jadę do pracy, widzę jak stoi na przystanku autobusowym i jedzie do pracy. Wydaje mi się, że było warto.
~ John
Oceniano 5 razy  -1
Dzisiaj zmarła kobieta z tego wypadku, proponuje po 12 lat za ofiarę. 24 lata w pierdlu odmieni jego życie.
~ Bilgorajanin
Oceniano 7 razy  +3
" Wykażcie się odrobiną empatii. Wydarzyła się tragedia ale to był wypadek a nie zabójstwo z premedytacją. Cierpi młody człowiek, właściwie jeszcze dziecko, a wy sączycie jad"
Przepraszam, ale gdybyś stał/a przedemną tak bym Ci trzasnął w twarz bez oporu. Jestem osobą opanowaną, ale aż mnie coś trafia od czytania czegos takiego. Wytlumacze Ci kolego/rodzino ofiary jedna rzecz: PIJANY KIEROWCA mówi samo przez siebie że to nie był wypadek a zabójstwo z czystą premedytacją. I nie jest to już dziecko , skoro pił alkohol i łaził o tej porze po mieście to czuje sie dorosły i mam nadzieje, że gnijąc w pierdlu za to co zrobił coś mu to da do myślenia. A jeśli nie to następnym razem ZABIJE SIEBIE w aucie a nie niewinnych ludzi.
~ Bilgorajanin
Oceniano 3 razy  +3
Moja rodzina nie jest tak pozbawiona rozumu i serca i nie siada pijana za kółko. A jeśli chodzi o ofiary to wierz mi, że nie są to osoby dla mnie obojętne i nie mam zamiaru brać udziału w zamiataniu sprawy pod dywan. Jak Ci coś przeszkadza to przestań to poprostu czytać!!!!!!!
~ Bilgorajanin
Oceniano 3 razy  +3
Dlatego moim zdaniem oni też powinni za to oberwać. Jak można pozwolić pijanemu wsiąść za kółko. BA! oni byli tak skretyniali, że pojechali z nim...
~ ABC
Oceniano 9 razy  +7
A Ty się wykaż empatią w stosunku do pokrzywdzonych, czyli rodziny zmarłego, którego synom zabrakło ojca. Pomyśl też o poszkodowanej dziewczynie w szpitalu. Zamiast żałować młodziaka bez oleju w głowie. Jakby to zginął Twój bliski albo Ty sama w wyniku tego zdarzenia wylądowałabyś w szpitalu to też byś tak pałała empatią w stosunku do sprawcy zdarzenia? Kazał mu ktoś pić alkohol i wsiadać za kółko i jechać jak wariat po mieście?? Weź się opanuj i nie wypisuj takich bredni.
~ Gość
Oceniano 2 razy  0
co ty *****
~ Gość
Oceniano 14 razy  +12
Jeżeli wsiadasz do auta po kilku piwach to do chu,ja pana zdajesz sobie sprawę z konsekwencji. Jeżeli masz odcinek drogi 500 m a ty ***** ile fabryka.
Wypadek ?? jaki wypadek ty nie wiesz co to wypadek.
takie zachowania trzeba napiętnować a nie szukać usprawiedliwienia. Odpowie za to co zrobił a i może będzie to nauczką dla innych. Był cwany jak do auta wsiadał po piwie? Koledzy go dopingowali ? był dorosły jak wciskał pedał gazu?
Słyszałem że bezpośrednio po wypadku kiedy wysiedli z auta to ustalali sobie wersje wydarzeń.
~ AA
Oceniano 6 razy  -6
prawda że ta dziewczyna zmarła?
~ XYZ
Oceniano 15 razy  -7
Wykażcie się odrobiną empatii. Wydarzyła się tragedia ale to był wypadek a nie zabójstwo z premedytacją. Cierpi młody człowiek, właściwie jeszcze dziecko, a wy sączycie jad. Media także zrobiły nagonkę na chłopaka. Pamiętajcie, że powraca dobro ale sączony jad też może powrócić. Pomyślcie jak zachowalibyście się gdyby to spotkało kogoś z Was lub Waszych bliskich, czego Wam nie życzę.
~ Anna
Oceniano 6 razy  +4
Wielka tragedia, zmarł człowiek. Nie życzę chłopakowi źle, ale za swoje czyny trzeba płacić, dlatego też wydaje mi się, że powinien dostać 12, jak nie więcej lat. Mimo wszystko, bardzo współczuje obu rodzinom.
~ Gość
Oceniano 2 razy  +2
Pogrzeb w piątek w Nowym Dworze Mazowieckim o godzinie 13.00
~ BIELSKI
Oceniano 2 razy  -2
potrafisz to zmienić ale nie chcesz bo ciągle głosujesz na PO lub PIS, PSL, SLD, N !!!!
~ ala
Oceniano 7 razy  +3
Nie tylko on jest winny,pasażerowie równiez powinni ponieść konsekwencje,chociażby każdy w postaci utraty prawka i grzywny! Wyrazy Współczucia dla dwóch rodzin , bo tragedia jest w dwóch rodzinach .
~ kijek
Oceniano 5 razy  +1
dopilnujemy zeby szczyl nie miał juz lekko w zyciu.
rodzina P
Oceniano 11 razy  +11
Szanowni Państwo, Znajomi i Przyjaciele,
W związku z pojawiającymi się informacjami o zbiórkach pieniędzy na rzecz rodziny zmarłego, w imieniu synów i reszty rodziny pragnę uprzejmie podziękować za chęć pomocy i wielkie serce. Nie mniej jednak pragnę też poinformować, że zbiórki te nie są inicjowane przez rodzinę ani z nią uzgadniane. Nie potrzebujemy takiej formy wsparcia. Prosimy jedynie o pamięć i modlitwę oraz wspieranie nas duchowe w tych trudnych chwilach. Dziękujemy.
~ jon
Oceniano 3 razy  +3
A kto kazał im wsiadać do auta z pijanym kierowcą ??
~ erwin
Oceniano 8 razy  -2
Co wy ludziska do parku macie spoko miejscówka można wypić browarki i przynajmniej policja się nie czepia jak w innych miejscach.Od tego chyba jest park co nie
~ Ignac
Oceniano 9 razy  +5
prawdziwi koledzy nie pozwolili by mu wsiąść za kierownicę w takim stanie a wy co najwyżej jesteście towarzyskimi gębami do picia a nie kolegami
~ Jołanna D.arka
Oceniano 4 razy  +2
trzymaj się spodni bo tam gdzie idziesz musisz uważać !
~ Ewa
Oceniano 11 razy  +3
Jak nazywa się ten gówniarz ???
~ aj
Oceniano 9 razy  +5
W biszczy tez prostak zabił dwójkę braci po alko. I co? zawiasy ;) Dlatego tu rowniez nie spodziewams sie kary adekwatnej do czynu. Jak bede chcial kogos zabic to zrobie to autem!
~ erwin
Oceniano 13 razy  -9
zluzuj majty
~ mmm
Oceniano 15 razy  +15
Uważam ,że osoby jadące z nim w samochodzie też powinny odpowiadać za to że pozwoliły mu jechać.Przynajmniej 1 rok w zawierzeniu. by innym dać do myślenia.
~ Lysy
Oceniano 8 razy  +6
No mam grzechów w ch....Ale nie mam grzechu miazdzenia ludzi na chodnikach . Mam rzucić kamien?????
~ Lysy
Oceniano 11 razy  -1
A lekarka A sralka A 60 lat temu wypadek w płusach. Przestańcie rzygać przeszłością .to się stało tu i teraz i tu i teraz jest problem i ludzka krzywda . Do " erwin "mam nadzieję że z tego parku zostaną zebrane buraki razem z Tobą i zostanie zaorany i będzie z tego nieuzyyek rolny . Jedź się baw do swojej wsi na przystanku . Proszę
~ ja
Oceniano 12 razy  +10
Ciekawe czy jakby w Ciebie uderzył samochód tez byś mówiła że byłaś w niewłaściwym miejscu o niewłaściwej porze?! Porażka... Przez głupotę i cwaniactwo niewinna osoba straciła życie.
~ Iga
Oceniano 14 razy  +12
Bardzo współczuje obu rodzinom bo to ogromna tragedia ( dla rodziny kierowcy też).
~ arrr
Oceniano 7 razy  +3
może i spoko ... ale zabił człowieka i to jest fakt... a za to 25 lat łagru a nie paki żeby chociaż część winy odpokutował ...
~ erwin
Oceniano 11 razy  -7
A co ty kolu taki nerwowy jesteś wyluzuj. Spoko koleś z niego jest.
~ znachor
Oceniano 7 razy  +5
lekarzem jestem mi wolno i mam prawo w d,,,, dla elit inne prawa dla plebsu inne
~ Realna pomoc
Oceniano 3 razy  +3
Biłgoraj pomaga rodzinie Pawła! Pokażmy siłę!
https://zrzutka.pl/t73p93
~ arrr
Oceniano 7 razy  +3
co się ma trzymać.. 25 lat łagru dla debila
~ Ja
Oceniano 14 razy  +10
A gdybyś to ty była teraz w lubelskim szpitalu w ciężkim stanie, jak ta potrącona kobieta, to też byś tak żałowała kierowcę, który cię omal nie zabił, natomiast udało mu się pozbawić życia Pawła?? Takie współczucie bije z tego twojego komentarza. Zastanów się, co ty pier.... Oni szli chodnikiem, była noc, wracali do domu. Nie szli ulicą! Szli prawidłowo. Natomiast ten 19 latek zamiast jechał to zapier...ł tym szrotem. Nie miał doświadczenia za kierownicą, mimo to pruł jak szalony. Coś tam wcześniej chlapnął sobie dla animuszu. Cudownie, nie? Żałuj go dalej. Bo mi go nie szkoda.
~ erwin
Oceniano 19 razy  -15
Trzymaj się młody.Koledzy z parku
~ ...
Oceniano 15 razy  +13
Za jazdę pod wpływem alkoholu,narkotyków,dopalaczy, czy znaczące przekroczenie prędkości powinno być prawo jazdy zabrane dożywotnio lub kara adekwatnie duża i natychmiast egzekwowana. Gdyby była kara, to może by się takie jazdy troszkę ukróciły. Tragedia, zginął człowiek. Ale jest to ogromna tragedia obu rodzin.
~ mieszkaniec
Oceniano 9 razy  +7
Nieustanne przytaczanie wypadku w Soli sprzed lat, nie zmniejszy winy młodego sprawcy śmierci mężczyzny i poważnych obrażeń kobiety najechanych na chodniku w pobliżu targowiska. I niech to będzie przestrogą dla innych niefrasobliwych za kierownicą.
~ KONGO
Oceniano 6 razy  +6
PO MAJDANIE NOWYM TEZ JEZDZI DEBIL MOTOREM ILE LICZNIK WYCIĄGNIE
ALE JUZ WIADOMO KTO
~ justin
Oceniano 23 razy  -15
Kto z was bez grzechu, niech pierwszy rzuci [..] kamieniem"J 8,1-11 .
~ Lysy
Oceniano 16 razy  +12
Ktoś napisał że się znaleźli w nieodpowiednim miejscu i czasie . To ja się pytam Ty się dobrze czujesz ? Jaki dla osób wracających czy idący jest lepszy czas i miejsce jak nie chodnik . Pie....tak jakby po autostradzie ktoś biegał pod prąd . Błagam idź się lecz i to do specjalisty .może być prywatnie .myślę że każdy złotówkę na leczenie dołoży . Żenada
~ Lysy
Oceniano 28 razy  +24
A co on ku.... Tak idzie ze spuszczoną glową ? Opublikować mordę podać dane do publicznej wiadomość. Taki był kozak siadajac po Alko. Tak umiał zapier...A teraz co zawstydzony ? Jak być kozak to do końca . A chlanie w Biłgoraju w parkach nadaje się do napisania poradnika " jak bezkarnie chlac w centrum miasta "
~ papaj
Oceniano 24 razy  +12
Gówniarz jest zwykłym chłopakiem, nie ma wysoko postawionych rodzicow ani znajomości jak lekarka z soli, dlaczego wy nie rozumiecie że w tym mieście są równi i równiejsi, i tak już pozostanie? Młody będzie kozłem ofiarnym, lekarce uszło płazem, paru innym ludziom tak samo, natomiast jego "dopi*rd*lą" dla przykładu, że władza działa i ma sie dobrze.
Zresztą życzę aby dali mu dwunastaka bez możliwości wczesniejszego zwolnienia
~ d-~ seba
Oceniano 15 razy  +7
lekarce wolno zabijać jemu nie Ciekawe jaki adwokat go będzie bronić, jak ma układy to długo nie posiedzi , może jakaś to lekarz abo ktoś z sądu?To go jeszcze przeproszą i odszkodowanie dostanie ,a może to pomroczność jasna jak u młodego Wałęsy
~ ono
Oceniano 8 razy  0
Gosciu nie kompromituj sie !!!
~ g.sprawiedliwość
Oceniano 3 razy  +1
Kara? Jaka kara ? Nie wiecie w jakim kraju żyjecie ? Poczytajcie : http://www.lublin112.pl/pomoca-magnesu-neodymowego-wylowil-rzeki-bron-foto/
~ Ja
Oceniano 9 razy  -5
I pomyśleć ze by mu się ,,udało ,,gdyby zmniejszył prędkość o 20km/h.
~ g.sprawiedliwość
Oceniano 7 razy  +3
A może by tak gazety pokusiły się o info w takich przypadkach jaką dana pijaczyna dostała karę za swoje występy ? Za jakiś czas wzmianka że ...nic mu nie zrobili szleje dalej.
~ Beata
Oceniano 46 razy  -16
Bardzo przykro jak ktoś przedwcześnie kończy życie.Nie można też aż tak źle osądzać młodego człowieka,który nie miał dość wyobraźni i doświadczenia by uniknąć tego wypadku na śliskiej od deszczu jezdni.Pech chciał,że akurat tam przechodzili ludzie,bo równie dobrze to kierujący mógł stracić życie.Nie można robić samosądu ,zwłaszcza na tak młodym i niedoświadczonym człowieku co dopiero wkracza w dorosłe życie.Głupotą z jego strony było siadanie za kierownicą po wypiciu alkoholu,tak to z całą pewnością nie było właściwe.Moje kondolencje dla rodziny zmarłego fotografa i życzenia powrotu do zdrowia dla kobiety przebywającej w szpitalu.Byli w złym miejscu o niewłaściwej porze.
~ Harnaś
Oceniano 24 razy  +16
Nie tylko on jest winny,pasażerowie równiez powinni ponieść konsekwencje,chociażby każdy w postaci utraty prawka i grzywny!Kierowca niby prawnie jest odpowiedzialny za wszystkich,ale mam wrażenie ze w tym przypadku prowadzenie auta to byl wspolny ''pomysl''.
~ Ania
Oceniano 8 razy  0
Do Lulu- To może zgłoś jednego, drugiego który nieprzepisowo jeżdzi wg ciebie, pali gumy itp, ale nie, wtedy nikt nie widzi, nie
słyszy... A może wystarczy nr rejestracji, a nie udajemy, że nic się nie dzieje, a nie czekamy na taką tragedię!
~ Lulu
Oceniano 22 razy  +18
Nie znam ani jednego przypadku, gdzie uciekanie od potępienia zbrodni dało pozytywny efekt. To jest właśnie siła internetu, że ludzie mogą się swobodnie wypowiadać, a zamykanie im ust poprzez nakłanianie do zamykania forum jest tchórzostwem. Kultura niektórych forumowiczów pozostawia wiele do życzenia, ale na tym polega demokracja, że każdy może się wypowiedzieć. Emocje są silne bo zabrano życie komuś, kto umiał z niego korzystać. Był fotografem, muzykiem, ***** kumplem i zostawił całą masę niedokończonych spraw... Ludzie są wściekli, że przez czyjąś głupotę ginie człowiek idący chodnikiem. Ilu jeszcze ludzi musi zginąć, żeby dotarło do nas, że musi się coś zmienić?
~ as
Oceniano 18 razy  +12
Nie nie nie i jeszcze raz nie.Niech policja ,burmistrz,starostwa,wójt,"bezpieczny"powiat biłgorajski i co tam tylko jeszcze jest wiedzą co zwykli ludzi sądzą na ten temat.nie można tego zamiatać pod dywan i zamykać ludziom usta bo jakaż ania jest oburzona.Wszyscy wyżej wymienieni są po części odpowiedzialni bo zezwalali na taki stan rzeczy.
Wiele razy było pisane na forum o szaleńczej jeżdzie po ulicach Biłgoraja ale nie łatwiej babę złapać co przeszła nie po przejściu.Jeszcze coś ci powiem inaczej bys spiewała gdyby to byl ktoś z twojej rodziny.Inaczej by tez sprawa wyglądała gdyby ten nieszcześnik był z rodziny jakiegoś garniturowca co to go podatnik karmi.
~ Ania
Oceniano 23 razy  -15
No to podyskutowałabym o ogólnie przyjętych normach, czy pogróżki i wyzwiska są ogólnie przyjęta normą? Nie wiadomo czy za kilka dni, miesięcy czy lat nie przydarzy się komuś w twojej rodzinie coś takiego, co wtedy? Nie staję w obronie, ale może zastanówmy się zanim coś napiszemy. Wszystko można sprawdzić, tak naprawdę nie jesteśmy anonimowi w internecie!
~ ziobro
Oceniano 7 razy  +5
mam nadzieje że się przyjrzy tym obiema sprawami trzeba tylko email wysłać zbigniew.ziobro@sejm.pl
~ Lulu
Oceniano 55 razy  +49
Póki wypowiedzi i dyskusje nie przekraczają przyjętych norm obyczajowych redakcja nie powinna zamykać możliwości komentowania tego artykułu. Takie wydarzenia powinny być napiętnowane z całą siłą. Mamy milczeć i udawać, że nic się nie stało? W sobotę i niedzielę po tym tragicznym wypadku widziałem na terenie miasta kilkadziesiąt sytuacji, że młodzi ludzie jeździli jak szaleni, a policji jak na lekarstwo. Zginął porządny człowiek, kobieta walczy o życie. Nie wolno milczeć, kiedy bandyci robią co chcą, a prawo ich chroni.
~ Ania
Oceniano 32 razy  -18
Może zamknąć te komentarze, bo to nic dobrego nie wnosi.
Nikt nie chciałby być na miejscu rodziny zmarłego, a tym bardziej rodziny tego chłopaka, to nie są łatwe rzeczy, a najlepiej sobie wylewać wiadra pomyj, bo to internet.
Droga redakcjo, moja propozycja jest jednoznaczna, w tak newralgicznych sytuacjach może lepiej nie udostępniać forum dla wszystkich mondralińskich?!
~ Lulu
Oceniano 73 razy  +65
Powinien siedzieć bez dyskusji, ale skoro Suskiewiczowa za zabicie po pijaku człowieka w 2014r. dostała 1 rok i 10 m-cy w zawieszeniu na 5 lat, oraz 850 zł zadośćuczynienia dla każdego z oskarżycieli posiłkowych to należy rozumieć, że ten przypadek będzie rozpatrywany według tych samych kryteriów, według tego samego prawa w tym samym praworządnym kraju. W Biłgoraju życie ludzkie wyceniono na 850 zł natomiast w innych częściach tego samego kraju idzie się na 2 lata do wiezienia za znęcanie się nad psem. My wszyscy akceptujemy to milcząco! Wstyd mi za siebie, że nie potrafię tego zmienić.
~ Jurek
Oceniano 18 razy  +12
Powinien dostać 20 lat głupi dzieciak zabija osoby,teraz strach iść w nocy bo boisz się że ktoś może w ciebie wjechać.
Pasażerowie z tego co wiadomo mieli prawo jazdy więc dla czego nie zabrali mu kluczyków?
~ bystrzak
Oceniano 15 razy  +9
bodaj by klawisz w pierdlu klucze od celi zgubił i nie było by możliwości kut.sa jak wypuścić
~ TNT
Oceniano 11 razy  +5
Posiedzi z 5 lat, potem wyjdzie i znowu będzie chlał i kogoś zabije.
~ as
Oceniano 26 razy  +24
To jest curvwa nie do wiary żeby na chodnikach ludzie ginęli bo jakieś tępe sztuki jeżdżą po pijaku.Powinniście wreszcie ukrócić te wyścigi po Biłgoraju za to bierzecie pieniądze za to was utrzymują podatnicy.Chyba czas najwyższy żebyś poszedł na polną albo wezwał go do siebie przełożył przez kolano i dał kilka solidnych klapsów inaczej ta jesień może być dla ciebie kiepska.
W szpitalu problemy,człowiek na chodniku ginie,rajdy po ulicach miasta,pijaństwo w głównych parkach,chodniki pozastawiane samochodami.Za co wy w tych urzędach bierzecie pieniądze?Za myślenie od 7 do 15 bo potem to już macie gdzieś?
~ Waldemar
Oceniano 15 razy  +11
Ale tragedia, Boże kochany. Rodzice w 50% to wasza wina! gnoje myślą że ulica to tor wyścigowy a wsiadanie po pijaku to już całkiem masakra. No to młody skończył normalne życie. Tragedia :(
Wielkie kondolencje rodzinie zmarłego ;(
~ No Dramat !!!
Oceniano 6 razy  +4
Dla poszkodowanych ich rodzin , jego i jego rodziny !!!
~ seba
Oceniano 94 razy  +82
A lekarka, która w Soli zabiła też miała areszt tymczasowy?. Czy w Biłgoraju są równi i równiejsi?. Pozdrawiam.
~ ???
Oceniano 29 razy  +17
Szkoda, że nie ma w Polsce kary śmierci lub łagrów, bo teraz taką amebę umysłową trzeba będzie utrzymywać.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
6 czerwca 2024 Biłgoraj
Wyjątkowy jubileusz w Biłgoraju [NOWE ZDJĘCIA]
40 lat temu w Biłgoraju powstała pierwsza w Polsce Wioska Dziecięca SOS. Uroczyste obchody jubileuszu, z udziałem władz lokalnych, Zarządu SOS Wiosek Dziecięcych, a także obecnych i byłych pracowników i wychowanków, zorganizowano w czwartek 6 czerwca.
11 czerwca 2024 Lubelszczyzna
Ogrzewasz dom gazem? Sprawdź, jak otrzymać zwrot VAT
w czwartek, godzina 14:40 Hedwiżyn
Uroczyste pożegnanie długoletniej dyrektor
we wtorek, godzina 14:30 Dereźnia Solska
Pożegnanie wieloletniej dyrektor
Wieloletnia dyrektor Szkoły Podstawowej im. Papieża Jan Pawła II w Dereźni Solskiej Zofia Bielak odchodzi na emeryturę. W sali gimnastycznej dereźniańskiej placówki odbyło się dzisiaj uroczyste i wzruszające pożegnanie.
w czwartek, godzina 10:29 Biłgoraj
Kierowca ciężarówki "zgubił" naczepę
w czwartek, godzina 18:47 Region
W piątek biskup ogłosi zmiany personalne w parafiach
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Sześciu chętnych na budowę nowoczesnego osiedla
W Biłgoraju wkrótce powstanie ekologiczne osiedle bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. właśnie zakończyło przyjmowanie ofert na realizację inwestycji.
w środę, godzina 15:03 Korczów
Dyrektor odchodzi na emeryturę po blisko 25 latach pracy
w czwartek, godzina 08:53 Powiat
Strażacy usuwali skutki burz
w środę, godzina 13:12 Kraj
Do Sejmu trafił wniosek o uchylenie immunitetu posłowi Romanowskiemu
Prokurator Generalny Adam Bodnar przekazał dzisiaj do Marszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej Szymona Hołowni wniosek o wyrażenie przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej zgody na pociągnięcie posła na Sejm RP Marcina Romanowskiego do odpowiedzialności karnej oraz jego zatrzymanie i tymczasowe aresztowanie.
we wtorek, godzina 13:10 Kraj
Złóż wniosek do końca czerwca, żeby nie stracić pieniędzy
w niedzielę, godzina 15:12 Zastawie
Zawody w sporcie pożarniczym [NOWE ZDJĘCIA, WYNIKI]
10 czerwca 2024 Powiat
Oficjalne wyniki głosowania w powiecie biłgorajskim
W niedzielnych wyborach do Parlamentu Europejskiego wzięło udział 29 636 mieszkańców powiatu biłgorajskiego, spośród 79 044 uprawnionych. Wyborcy oddali 29 462 ważne głosy. Największym poparciem wśród głosujących cieszyła się partia Jarosława Kaczyńskiego.
w niedzielę, godzina 16:53 Dyle
Niedziela z "Biłgorajską Nutą" [NOWE ZDJĘCIA]
14 czerwca 2024 Biłgoraj
Spektakularny sukces ucznia ONZ-etu
13 czerwca 2024 Biłgoraj
Święto motoryzacji w Biłgoraju
Już w najbliższą niedzielę 16 czerwca w Biłgoraju będzie można podziwiać perełki motoryzacji. Wszystko za sprawą Biłgorajskiego Spotkania z Klasykiem, które odbędzie się na terenie OSiR.
w środę, godzina 13:03 Powiat
Nad regionem przejdą najsilniejsze burze w tym roku [AKTUALIZACJA]
w czwartek, godzina 16:12 Biłgoraj
Koniec przedszkolnej przygody
w sobotę, godzina 20:58 Biłgoraj
Jubileusz "Sparty" z Marcinem Dańcem
W sobotę 15 czerwca odbyła się uroczysta gala z okazji 20-lecia działalności klubu RWKS Sparta Biłgoraj, który od dwóch dekad aktywnie działa na rzecz rozwoju sportu w naszym mieście oraz okolicach. W wydarzeniu, które uświetnił występem znany satyryk Marcin Daniec, wzięli udział członkowie i sympatycy klubu, działacze, zawodnicy oraz przedstawiciele władz państwowych i samorządowych.
w środę, godzina 13:37 Biłgoraj
Pierwsza Noc Kupały w Biłgoraju
w środę, godzina 12:26 Biłgoraj
Tłumy na pikniku nad zalewem
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika