REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Biłgoraj
2018.12.31 09:15 | aktualizacja: 2018.12.28 22:42

E-faktura od PGK

Chcesz otrzymywać fakturę od Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej drogą elektroniczną? Nic prostszego. Wystarczy wypełnić oświadczenie.
E-faktura od PGK

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp z o.o. w Biłgoraju informuje, że przygotowało swoim odbiorcom ofertę wysyłania faktur drogą elektroniczną na wskazany adres mailowy, po uprzednim wypełnieniu oświadczenia zleceniodawcy o wyrażeniu zgody na otrzymywanie e-Faktury.

Podpisane oświadczenie o wyrażeniu zgody na przesyłanie faktur w formie elektronicznej należy przesłać na adres mailowy: sekretariat@pgkbilgoraj.pl, lub faxem na numer 84 688 18 47, lub listownie na adres spółki: Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp z o.o. ul. Łąkowa 13, 23-400 Biłgoraj.

Oświadczenie dostępne jest tu - https://pgkbilgoraj.pl/files/file/oswiadczenie.pdf.

PGK/red.
PGK/red. dodany 31 grudnia 2018
 
Odsłon: 1512

Czytaj podobne

tagi: pgk, faktura

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja