REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.01.12 23:58

Poloneza czas zacz±ć

W sobotni wieczór, 12 stycznia, rozpocz±ł się tegoroczny sezon studniówkowy. Na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się m. in. uczniowie Zespołu Szkół Le¶nych, wydarzenie zorganizowano w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim.
Poloneza czas zacz±ć

Studniówka to wyj±tkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. To pierwszy prawdziwy bal, ale też moment, od którego odlicza się ostatnie dni do najważniejszego egzaminu - matury.

Biłgorajskie szkoły rozpoczęły sezon studniówkowy w sobotę, 12 stycznia. Tego dnia ¶więtowali uczniowie Zespołu Szkół Le¶nych z Biłgoraja. Bal zorganizowano w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim. - Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który u¶wiadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy próg dojrzało¶ci. To w±tkowy moment, który sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni - mówili uczniowie.

Wraz z uczniami bawili się zaproszeni go¶cie, a w¶ród nich: dyrektor departamentu le¶nictwa w Ministerstwie ¦rodowiska Jacek Sagan, starosta powiatu biłgorajskiego Andrzej Szarlip, czy nadle¶niczy Nadle¶nictwa Biłgoraj Piotr Mróz. Nie mogło zabrakn±ć dyrektor Zespołu Szkół Le¶nych Barbary Serafin i jej zastępcy Sławomira Magdziarza. Byli również wychowawcy oraz rodzice uczniów.

Wszyscy życzyli młodym ludziom doskonalej zabawy i ¶wietnych wyników na zbliżaj±cym się wielkimi krokami egzaminie dojrzało¶ci. - Dzi¶ przechodzimy do okresu 100 dni przed egzaminem maturalnym, który będzie miał ogromny wpływ na dalsze losy uczniów. Moi drodzy, dla was to noc szczególna, ¶więtujmy więc wszyscy razem ten moment symbolicznego przej¶cia w etap dorosło¶ci. Za chwilę opu¶cicie szkołę, mam nadzieję, że ten czas, który spędzili¶my razem był dla wad dobry i pożyteczny, że będziemy wszyscy mieli tylko dobre wspomnienia - mówiła dyrektor Serafin.

Studniówkę rozpoczęto oczywi¶cie tradycyjnym polonezem.

red.
red. dodany 12 stycznia 2019
 
Odsłon: 10538

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Forum tego artykułu zostało zamknięte.
Zgodnie z ustaw± o ¶wiadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który ¶wiadczy usługi okre¶lone w art. 12-14, nie jest obowi±zany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja