REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ Biłgoraj
2019.01.12 23:58

Poloneza czas zacz±ć

W sobotni wieczór, 12 stycznia, rozpocz±ł się tegoroczny sezon studniówkowy. Na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się m. in. uczniowie Zespołu Szkół Le¶nych, wydarzenie zorganizowano w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim.
Poloneza czas zacz±ć

Studniówka to wyj±tkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. To pierwszy prawdziwy bal, ale też moment, od którego odlicza się ostatnie dni do najważniejszego egzaminu - matury.

Biłgorajskie szkoły rozpoczęły sezon studniówkowy w sobotę, 12 stycznia. Tego dnia ¶więtowali uczniowie Zespołu Szkół Le¶nych z Biłgoraja. Bal zorganizowano w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim. - Mamy nadzieję, że będzie to niezwykły bal, który u¶wiadomi nas o tym, że już wkrótce przekroczymy próg dojrzało¶ci. To w±tkowy moment, który sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni - mówili uczniowie.

Wraz z uczniami bawili się zaproszeni go¶cie, a w¶ród nich: dyrektor departamentu le¶nictwa w Ministerstwie ¦rodowiska Jacek Sagan, starosta powiatu biłgorajskiego Andrzej Szarlip, czy nadle¶niczy Nadle¶nictwa Biłgoraj Piotr Mróz. Nie mogło zabrakn±ć dyrektor Zespołu Szkół Le¶nych Barbary Serafin i jej zastępcy Sławomira Magdziarza. Byli również wychowawcy oraz rodzice uczniów.

Wszyscy życzyli młodym ludziom doskonalej zabawy i ¶wietnych wyników na zbliżaj±cym się wielkimi krokami egzaminie dojrzało¶ci. - Dzi¶ przechodzimy do okresu 100 dni przed egzaminem maturalnym, który będzie miał ogromny wpływ na dalsze losy uczniów. Moi drodzy, dla was to noc szczególna, ¶więtujmy więc wszyscy razem ten moment symbolicznego przej¶cia w etap dorosło¶ci. Za chwilę opu¶cicie szkołę, mam nadzieję, że ten czas, który spędzili¶my razem był dla wad dobry i pożyteczny, że będziemy wszyscy mieli tylko dobre wspomnienia - mówiła dyrektor Serafin.

Studniówkę rozpoczęto oczywi¶cie tradycyjnym polonezem.

red.
red. dodany 12 stycznia 2019
 
Odsłon: 10822

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Forum tego artykułu zostało zamknięte.
Zgodnie z ustaw± o ¶wiadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który ¶wiadczy usługi okre¶lone w art. 12-14, nie jest obowi±zany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶ć z tego tytułu odpowiedzialno¶ć karn± lub cywiln±.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
20 stycznia 2020 Biłgoraj
Kolejne fotopułapki w biłgorajskich lasach
Już za kilka dni w biłgorajskich lasach zostan± uruchomione kolejne fotopułapki, zainstalowane dzięki inicjatywie aktywistów z #BiłgorajEkoChallenge. W newralgicznych miejscach już można za to dostrzec tabliczki z napisem "¦miec±c u¶miechaj się szczerze, być może jeste¶ w ukrytej kamerze".
dzisiaj, 09:04 Biłgoraj
Biłgoraj na 4. miejscu spo¶ród 212 miast w Polsce
dzisiaj, 09:28 Sól
Solskie Kolędowanie 2020
w czwartek, godzina 09:18 Goraj
Gorajski kalendarz na 2020 rok gotowy
9. edycja kalendarza stylizowanego gminy Goraj pod hasłem "Sen nocy le¶nej" jest już dostępna. W role modeli wcielili się jak co roku mieszkańcy gminy i okolic, a wydawnictwo można już nabyć w Gminnym O¶rodku Kultury w Goraju.
dzisiaj, 08:07 Lubelszczyzna
Narada kadry dowódczej WOT
w poniedziałek, godzina 10:07 Biłgoraj
Ubywaj±ce kilometry
w sobotę, godzina 23:15 Biłgoraj
Uczniowie RCEZ bawili się na studniówce
W sobotni wieczór, 25 stycznia, uczniowie Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej bawili się na swoim pierwszym prawdziwym balu. Studniówka zorganizowana została w hotelu Janów w Borownicy.
w czwartek, godzina 09:55 Tarnowola
Zderzyły się dwie ciężarówki
w poniedziałek, godzina 09:43 Biłgoraj
23-latek z promilami i bez uprawnień
w niedzielę, godzina 16:58 Biłgoraj
Spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja
Tradycyjnie już w ostatni± niedzielę stycznia, w Biłgoraju odbyło się spotkanie opłatkowe Rodziny Radia Maryja. Wydarzenie rozpoczęło się od mszy ¶w, po której członkowie i sympatycy RRM spotkali się w I LO im. ONZ.
w pi±tek, godzina 10:21 Kraj
Zatrzymania i zarzuty dla sutenerów
w czwartek, godzina 09:43 Biłgoraj
Uszkodzone szyby w przedszkolu
21 stycznia 2020 Biłgoraj
Nowe zasady odbioru odpadów - kompostujesz zapłacisz mniej
Wraz z nowym rokiem wprowadzone zostały nowe zasady odbioru odpadów na terenie Biłgoraja. SprawdĽ jak odpowiednio pozbywać się ¶mieci z posesji. Co ważne je¶li czę¶ć trafi do kompostownika zapłacimy mniej. O ile?
w sobotę, godzina 13:12 Biłgoraj
Sukcesy wokalistek z MDK
w sobotę, godzina 14:46 Biłgoraj
Speedcuberzy przyjechali do Biłgoraja
dzisiaj, 10:24 Kopki
19-latek z Biłgoraja zderzył się z ciężarówk±. Zginęła pasażerka
Policjanci wyja¶niaj± okoliczno¶ci tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Kopkach w powiecie niżańskim. Kieruj±cy audi 19-latek z Biłgoraja na skrzyżowaniu zderzył się z ciężarówk±. W wyniku zdarzenia pasażerka osobówki zginęła na miejscu. Trwa wyja¶nianie dokładnych okoliczno¶ci i przyczyn tego tragicznego zdarzenia.
14 stycznia 2020 Biłgoraj
Miasto sprzedaje mieszkania
w niedzielę, godzina 21:22 Biłgoraj
Koncert kolęd w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej
dzisiaj, 09:35 Biłgoraj
Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu audi z bmw
Pięć osób, w tym dwoje dzieci w wieku 2 i 6 lat, trafiło do szpitala po zderzeniu samochodów marki BMW i Audi na skrzyżowaniu ul. Prusa i Bartoszewskiego w Biłgoraju. Na szczę¶cie żadna z osób nie odniosła poważnych obrażeń. Jak wstępnie ustalili policjanci przyczyn± zdarzenia było nieust±pienie pierwszeństwa przejazdu.
w poniedziałek, godzina 09:32 Biłgoraj
Kolędy i pastorałki rozbrzmiały w BCK
w ¶rodę, godzina 12:14 Biłgoraj
Można dostać nawet 96 tys. zł
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja