REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2022.02.27 00:27

Uczniowie ZSBiO zakończyli sezon studniówkowy

Zakończył się sezon studniówkowy. Jako ostatni na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących. Ich studniówka odbyła się w sobotę 26 lutego, w Rezydencji Sosnowa w Janowie Lubelskim.
Uczniowie ZSBiO zakończyli sezon studniówkowy

To już ostatnia relacja ze studniówek szkół z powiatu biłgorajskiego. W ostatnią sobotę karnawału na swoim pierwszym prawdziwym balu bawili się uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Studniówka zorganizowana została w Janowie Lubelskim, w Rezydencji Sosnowa.

- Dziś wasz pierwszy, bardzo ważny bal - studniówka, tradycyjnie rozpocznie się polonezem, który ma nie tylko wymiar artystyczny, ale też symboliczny. To właśnie tym tańcem kończy się nasza narodowa epopeja, będąc wyrazem pojednania i nadziei na dobrą przyszłość. Niech ten bal pozostanie na zawsze w waszej pamięci i przez długie lata będzie miło wspominany - mówił dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących Stanisław Sitarz i podkreślił, że studniówką rozpoczyna się odliczanie do matury. Już 4 maja uczniowie rozpoczną swój najważniejszy w życiu egzamin, który odbędzie się nowo wyremontowanej hali sportowej.

- Wykorzystajcie zbliżające się dni na rzetelną naukę, otwórzcie się na przekazywaną przez nauczycieli wiedzę i umiejętności. Pytajcie i bądźcie otwarci. Dążcie do postawionego sobie celu - dodał dyrektor Sitarz.

Uczniowie rozpoczęli bal w tradycyjny sposób, od odtańczenia poloneza, ale nie zapomnieli też podziękować pedagogom za ich trud włożony w edukację i wychowanie, wręczając bukiety kwiatów.

Relację z poprzednich studniówek znajdą Państwo pod adresami:
- Taki bal zdarza się raz - studniówka RCEZ
- Bal studniówkowy I LO im. ONZ [NOWE ZDJĘCIA]
- Bal maturalny uczniów ZSZiO
- Uczniowie "Leśnika" bawili się na studniówce

red.
red. dodany 27 lutego 2022
 
Odsłon: 12068

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
17 listopada 2023 Gmina Biłgoraj
Beata Strzałka pełniącą obowiązki wójta gminy Biłgoraj
Z dniem 17 listopada Prezes Rady Ministrów wyznaczył Beatę Małgorzatę Strzałkę do pełnienia funkcji wójta gminy Biłgoraj do czasu objęcia obowiązków przez nowo wybranego wójta
dzisiaj, 07:46 Biłgoraj
Biłgorajskie zapiekanki w Krakowie
we wtorek, godzina 17:14 Wola Duża
Zderzenie pojazdów na DW nr 858 [AKTUALIZACJA]
22 listopada 2023 Powiat
Maszt w centrum Biłgoraja. Nie było sprzeciwu?
W centrum Biłgoraja powstaje instalacja radiokomunikacyjna BT 12925 Biłgoraj Różnówka wraz z infrastrukturą towarzyszącą wieży typu BOT-H2/54 dla operatora Towerlink Poland Sp. z o.o. Pozwolenie na budowę wydało Starostwo Powiatowe. Nie było żadnych sprzeciwów wobec wykonania inwestycji?
dzisiaj, 10:21 Powiat
Atak zimy w powiecie. W ciągu doby doszło do 6 kolizji
dzisiaj, 13:52 Biłgoraj
Transformacja energetyczna regionu o krok bliżej
20 listopada 2023 Biłgoraj
Umowa na chodnik i ścieżkę rowerową podpisana... mimo protestów
Umowa na budowę chodnika i ścieżki w ciągu ul. Bagiennej w Biłgoraju została podpisana. Poinformował o tym samorząd powiatu biłgorajskiego. Inwestycja powstanie więc pomimo protestów ze strony części mieszkańców, który walczyli, by chodnik wybudować po drugiej stronie ulicy. Większość jednak popierała wykonanie inwestycji, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.
dzisiaj, 12:17 Samsonówka
Nie będzie wody
we wtorek, godzina 08:18 Tarnogród
Osobówka w rowie. Kierująca trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 09:23 Tereszpol
Nie żyje Ala, dziewczynka chora na miopatię
Niestety dziś rano dotarły bardzo smutne informacje. Zmarła Ala Rymarz, mała mieszkanka Tereszpola, która od urodzenia walczyła z ciężką i nieuleczalną chorobą, jaką jest miopatia. O jej odejściu poinformowali rodzice.
we wtorek, godzina 12:10 Sigła
Zderzenie osobówki i ciężarówki
w niedzielę, godzina 10:47 Biłgoraj
Tak wygląda nowy biurowiec Modela
w czwartek, godzina 17:48 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
W czwartek 23 listopada w Józefowie odbyły się uroczystości związane z rozpoczęciem budowy nowej siedziby miejscowego nadleśnictwa.
w poniedziałek, godzina 07:53 Józefów
Ponad 2 mln zł za 2 km chodnika
w poniedziałek, godzina 08:44 Różaniec Pierwszy
22-latka dachowała volkswagenem
16 listopada 2023 Biłgoraj
Wygrana w Lotto w Biłgoraju
We wtorek 14 listopada w Biłgoraju padła wygrana w loterii liczbowej Totalizatora Sportowego. Która kolektura okazała się szczęśliwa?
19 listopada 2023 Biłgoraj
Wakaty w straży
we wtorek, godzina 13:06 Biłgoraj
Są już pierwsze dary dla podopiecznych ZOL
w sobotę, godzina 11:08 Frampol
Uwaga mieszkańcy gminy Frampol
Na terenie gminy Frampol planowana jest przebudowa sieci wodociągowej. W związku z tym władze gminy zachęcają mieszkańców Teodorówki do udziału w spotkaniu, podczas którego będą omówione najważniejsze kwestie. Na kiedy zaplanowano takie spotkanie?
w niedzielę, godzina 08:52 Biłgoraj
31 mln zł na wsparcie dla przedsiębiorców z Biłgoraja i okolic
w czwartek, godzina 08:17 Powiat
9 miejscowości bez prądu
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika