REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2022.08.10 09:34 | aktualizacja: 2022.08.10 09:34

Gdzie szukać gazetki z Biedronki?

Biedronka kiedyś w naszym kraju nie była odbierana zbyt pozytywnie. Miała nieco zły PR i odbierana była jako sklep dla Polaków z najniższej klasy społecznej. Oczywiście była to nieprawda. Na przełomie lat, sklepom tym udało się przyciągnąć do siebie klientów. Dopiero po czasie sporo osób przekonało się, że jest to naprawdę cudowny sklep, w którym znajdziemy wiele artykułów spożywczych i nie tylko. Należy także dodać, że Biedronka ma mocno konkurencyjne ceny, a jakość wcale nie jest gorsza od produktów sprzedawanych w innych miejscach.
Gdzie szukać gazetki z Biedronki?

Szukaj jeszcze większych promocji

Wiemy doskonale, że artykuły spożywcze wszędzie bez wyjątku podrożały. Niestety sytuacja gospodarcza w Polsce nie jest zbyt dobra, a więc jest to jakby naturalne. Zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak jesteśmy wciąż w stanie kupić produkty spożywcze w okazjonalnych cenach. Jest ich naprawdę sporo. W jaki sposób szukać promocji? Kiedyś oczekiwaliśmy na listonosza, czy też na kolportera, który przynosił gazetki promocyjne. Dzisiaj od takiej formy się odchodzi. Czy to oznacza, że odeszło się również od gazetek? W żadnym wypadku. Gazetki promocyjne były, są i będą. Zmieniła się jedynie ich forma.

Obecnie mamy do czynienia z formą internetową, co nas niebywale cieszy. Możemy mieć zawsze gazetkę promocyjną pod ręką. Na przykład dostępna jest gazetka Biedronki na Twojspozywczy.pl. Możemy być ze wszystkimi aktualnymi gazetkami na bieżąco. Co więcej, na swoim telefonie komórkowym możemy ją zabrać do sklepu i na pewno nie pomylimy już terminów trwania różnego rodzaju promocji. Musimy przyznać, że kiedyś była to wśród wielu klientów absolutna norma. Szczególnie gdy zainteresowaliśmy się daną promocją i wyrzuciliśmy gazetkę promocyjną. Wiadomo, że pamięć ludzka bywa ulotna i zdarzyło się nam pomylić konkretne daty. Teraz jest to niemal niemożliwe, ponieważ internetowej gazetki Biedronki, jak i gazetek z innych sklepów po prostu nie da się zgubić.

Koniec z marnowaniem papieru

Powyżej powiedzieliśmy sobie pokrótce, za co uwielbiamy gazetki promocyjne w formie internetowej, ale nie powiedzieliśmy jeszcze o jednej niezmiernie ważnej sprawie. Chodzi o to, że rezygnując z drukowania gazetek standardowych, oszczędzamy papier, nie poświęcamy drzew i po prosty chronimy nasze środowisko. Naprawdę to doceniamy i wierzymy, że przyniesie to oczekiwany skutek.

Na całe szczęście coraz więcej osób jest już świadomych tego, jak ważne są ich działania pro ekologiczne. Nie jest to tylko wymysł ekologów, którzy mają niektóre pomysły mocno kontrowersyjne. Tak po prostu trzeba postępować i nic nie jest w stanie tego zmienić. Swoim zachowaniem w domu, jak chociażby segregacją śmieci dajemy przykład swoim dzieciom, które potrzebują odpowiedniego wzorca. Jest to oczywiste. Dzieci muszą mieć dobry przykład, a kto inny ma im dawać ten przykład skoro nie rodzice, prawda? Jak najbardziej tak jest. Musimy się postarać, aby rzeczywiście tak było. Dobry przykład to absolutna podstawa i jesteśmy w stanie nad tym popracować.

Red.
Red. dodany 10 sierpnia 2022
 
Odsłon: 364

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w sobotę, godzina 08:40 Gorajec
Wkrótce ciężarówki ominą Biłgoraj
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gorajca w ciągu drogi krajowej nr 74. Droga powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic. Dzięki realizacji tej inwestycji ciężarówki ominą Biłgoraj.
w piątek, godzina 08:53 Biłgoraj
Dodatek na ogrzanie domu. Kto nie dostanie pieniędzy?
w czwartek, godzina 09:52 Biłgoraj
Pożar samochodu osobowego w Biłgoraju
w piątek, godzina 13:01 Korczów
Ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022"
W piątek 23 września na terenie gminy Biłgoraj rozpoczęły się ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022", podczas których swoje umiejętności doskonalili strażacy, policjanci i terytorialsi.
w sobotę, godzina 16:54 Biłgoraj
Piknik rowerowy "Tropem łosia i wilka"
w czwartek, godzina 09:04 Biłgoraj
Biłgoraj będzie oszczędzać energię?
w środę, godzina 11:46 Biłgoraj
Biłgoraj z drona
Bols Air Shoot zaprezentował film, na którym można obejrzeć Biłgoraj z lotu ptaka. Są Państwo ciekawi jak stolica powiatu wygląda z góry? Zachęcamy do obejrzenia.
w poniedziałek, godzina 13:09 Księżpol
Czołówka w Księżpolu. Dziecko trafiło do szpitala [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 11:42 Korczów
1,5 promila o 7 rano
we wtorek, godzina 08:05 Biłgoraj
Mieszkanka Biłgoraja skończyła 100 lat
Takie uroczystości nie zdarzają się często. Pani Wera Paluch, mieszkanka Biłgoraja skończyła 100 lat. Z tej okazji burmistrz Janusz Rosłan i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariola Kupryjaniuk złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia.
w sobotę, godzina 11:23 Biłgoraj
Bieg Charytatywny PKO
w piątek, godzina 07:45 Biłgoraj
Oddaj krew i pomóż mieszkance gminy Biłgoraj w walce z białaczką
we wtorek, godzina 15:45 Biłgoraj
Kamień węgielny pod budowę Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego wmurowany
Na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju powstaje nowy obiekt - Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe. Dziś, we wtorek 20 września, przy udziale władz samorządowych wmurowany został kamień węgielny pod inwestycję, która pochłonie ponad 15 mln zł.
18 września 2022 Biłgoraj
Do Biłgoraja przyjadą Wojciech Sumliński i Marcin Rola
13 września 2022 Biłgoraj
Unieważniono postępowanie przetargowe. Przebudowy drogi nie będzie?
16 września 2022 Biłgoraj
Rocznica agresji sowieckiej na Polskę
W piątek 16 września w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z 83. rocznicą wkroczenia Armii Czerwonej na teren Polski, na które złożyła się msza święta, montaż słowno - muzyczny przygotowany przez młodzież z ZSBiO, wystąpienie starosty biłgorajskiego oraz złożenie wiązanek przy Krzyżu Katyńskim.
18 września 2022 Biłgoraj
Maraton po Ziemi Biłgorajskiej w strugach deszczu
w czwartek, godzina 14:17 Biłgoraj
Co? Gdzie? Kiedy?
15 września 2022 Frampol
Pamiętają o tragicznych wydarzeniach sprzed 83 lat
We wtorek 13 września, przypadła 83. rocznica bombardowania Frampola. O tej tragicznej dacie nie zapomniała miejscowa społeczność. W hołdzie ofiarom przygotowano montaż słowno-muzyczny oraz złożono wiązanki kwiatów.
w poniedziałek, godzina 08:23 Biłgoraj
Poszukiwania 13-latka zakończone
we wtorek, godzina 10:43 Biłgoraj
Policjanci poszukują właściciela walizki [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 09:06 Biłgoraj
Spotkanie z Sumlińskim i Rolą. "Pandemię wymyślili żydowscy globaliści"
W piątkowy wieczór 23 września, w Biłgoraju gościli Wojciech Sumliński i Marcin Rola, dziennikarze znani z poruszania kontrowersyjnych tematów. Spotkanie odbyło się w jednej z biłgorajskich restauracji i przyciągnęło prawdziwe tłumy. Sala pękała w szwach. Rozmawiano o pandemii, wojnie na Ukrainie, czy planach globalistów.
13 września 2022 Niemirów
Zderzenie trzech aut w Niemirowie. 1,5 tys. zł mandatu za nieprawidłowe wymijanie
11 września 2022 Biłgoraj
Pogoda nie odstraszyła uczestników garażówki [NOWE ZDJĘCIA]
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika