REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2022.08.10 09:34 | aktualizacja: 2022.08.10 09:34

Gdzie szukać gazetki z Biedronki?

Biedronka kiedyś w naszym kraju nie była odbierana zbyt pozytywnie. Miała nieco zły PR i odbierana była jako sklep dla Polaków z najniższej klasy społecznej. Oczywiście była to nieprawda. Na przełomie lat, sklepom tym udało się przyciągnąć do siebie klientów. Dopiero po czasie sporo osób przekonało się, że jest to naprawdę cudowny sklep, w którym znajdziemy wiele artykułów spożywczych i nie tylko. Należy także dodać, że Biedronka ma mocno konkurencyjne ceny, a jakość wcale nie jest gorsza od produktów sprzedawanych w innych miejscach.
Gdzie szukać gazetki z Biedronki?

Szukaj jeszcze większych promocji

Wiemy doskonale, że artykuły spożywcze wszędzie bez wyjątku podrożały. Niestety sytuacja gospodarcza w Polsce nie jest zbyt dobra, a więc jest to jakby naturalne. Zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak jesteśmy wciąż w stanie kupić produkty spożywcze w okazjonalnych cenach. Jest ich naprawdę sporo. W jaki sposób szukać promocji? Kiedyś oczekiwaliśmy na listonosza, czy też na kolportera, który przynosił gazetki promocyjne. Dzisiaj od takiej formy się odchodzi. Czy to oznacza, że odeszło się również od gazetek? W żadnym wypadku. Gazetki promocyjne były, są i będą. Zmieniła się jedynie ich forma.

Obecnie mamy do czynienia z formą internetową, co nas niebywale cieszy. Możemy mieć zawsze gazetkę promocyjną pod ręką. Na przykład dostępna jest gazetka Biedronki na Twojspozywczy.pl. Możemy być ze wszystkimi aktualnymi gazetkami na bieżąco. Co więcej, na swoim telefonie komórkowym możemy ją zabrać do sklepu i na pewno nie pomylimy już terminów trwania różnego rodzaju promocji. Musimy przyznać, że kiedyś była to wśród wielu klientów absolutna norma. Szczególnie gdy zainteresowaliśmy się daną promocją i wyrzuciliśmy gazetkę promocyjną. Wiadomo, że pamięć ludzka bywa ulotna i zdarzyło się nam pomylić konkretne daty. Teraz jest to niemal niemożliwe, ponieważ internetowej gazetki Biedronki, jak i gazetek z innych sklepów po prostu nie da się zgubić.

Koniec z marnowaniem papieru

Powyżej powiedzieliśmy sobie pokrótce, za co uwielbiamy gazetki promocyjne w formie internetowej, ale nie powiedzieliśmy jeszcze o jednej niezmiernie ważnej sprawie. Chodzi o to, że rezygnując z drukowania gazetek standardowych, oszczędzamy papier, nie poświęcamy drzew i po prosty chronimy nasze środowisko. Naprawdę to doceniamy i wierzymy, że przyniesie to oczekiwany skutek.

Na całe szczęście coraz więcej osób jest już świadomych tego, jak ważne są ich działania pro ekologiczne. Nie jest to tylko wymysł ekologów, którzy mają niektóre pomysły mocno kontrowersyjne. Tak po prostu trzeba postępować i nic nie jest w stanie tego zmienić. Swoim zachowaniem w domu, jak chociażby segregacją śmieci dajemy przykład swoim dzieciom, które potrzebują odpowiedniego wzorca. Jest to oczywiste. Dzieci muszą mieć dobry przykład, a kto inny ma im dawać ten przykład skoro nie rodzice, prawda? Jak najbardziej tak jest. Musimy się postarać, aby rzeczywiście tak było. Dobry przykład to absolutna podstawa i jesteśmy w stanie nad tym popracować.

Red.
Red. dodany 10 sierpnia 2022
 
Odsłon: 774

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w poniedziałek, godzina 11:35 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w czwartek, godzina 14:07 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
dzisiaj, 11:22 Tarnogród
Nastolatka z powiatu w Parlamencie Młodych
w poniedziałek, godzina 11:15 Biłgoraj
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
w czwartek, godzina 08:32 Księżpol
Mieszkanka powiatu w konkursie Miss Polonia 2024
w środę, godzina 08:50 Frampol
Utrudnienia na DW nr 835. Rusza remont
w poniedziałek, godzina 10:45 Biłgoraj
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w czwartek, godzina 12:16 Biłgoraj
Kompleks boisk sportowych za 4,5 mln zł otwarty [NOWE ZDJĘCIA]
dzisiaj, 09:12 Biłgoraj
Starosta wyróżniony medalem 550-lecia Województwa Lubelskiego
w środę, godzina 08:34 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
dzisiaj, 09:52 Obsza
Przygotowania do Złotych Godów
w piątek, godzina 07:46 Biłgoraj
Drugie miejsce biłgorajskiego "Medyka"
w poniedziałek, godzina 07:13 Biłgoraj
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
w piątek, godzina 09:16 Biłgoraj
Drzewka czekają na chętnych
w czwartek, godzina 08:14 Biłgoraj
90-letni most do remontu. Będą objazdy
w poniedziałek, godzina 08:32 Biłgoraj
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?
dzisiaj, 08:49 Korczów
Najlepsi z bezpieczeństwa w ruchu drogowym
w niedzielę, godzina 13:45 Biłgoraj
Jaka frekwencja w powiecie? [AKTUALIZACJA]
we wtorek, godzina 13:37 Biłgoraj
Do sądu wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej
Jak informuje radca prawny Marek Błaszczak, pełnomocnik burmistrza Janusza Rosłana, do sądu w Biłgoraju wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej.
dzisiaj, 08:36 Biłgoraj
Uczniowie I LO im. ONZ mają indeksy na 21 uczelni
w piątek, godzina 11:59 Biłgoraj
Decydujemy o przyszłości miasta. Spotkania z kandydatami na burmistrza
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika