REKLAMA
Pełna wersja
POWIAT
2023.05.31 07:54 | aktualizacja: 2023.05.31 15:09

Dzień Dziecka - co przygotowano dla najmłodszych?

Już jutro będziemy obchodzić Dzień Dziecka. W całym powiecie na najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Zapraszamy do Galerii Biłgorajskiej, cz na OSiR. Będzie się działo.
Dzień Dziecka - co przygotowano dla najmłodszych?

1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka, święto ustanowione w połowie ubiegłego wieku i mające na celu propagowanie i upowszechnianie praw najmłodszych obywateli.

Z tej okazji wiele instytucji zaprasza do wspólnej zabawy.

Dzień Dziecka odbędzie się m.in. w Galerii Biłgorajskiej. Już od godz. 15 na najmłodszych będą czekać konkursy z nagrodami, czy warsztaty slime. Wydarzenie potrwa do godz. 18.

Do spędzenia czasu na sportowo zaprasza OSiR. Sportowy Dzień Dziecka zaplanowano na 2 czerwca. W programie przewidziano trójbój lekkoatletyczny, czy turniej piłkarski. Wszystko ma zacząć się o godz. 15:30.

Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka zorganizuje też Wioska Dziecięca SOS w Biłgoraju. Na 1 czerwca zaplanowano Dzień Dziecka i Rodziny, który będzie połączony z kolorową paradą. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem "Moje prawa - ważna sprawa". Rozpoczęcie o godz. 14.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu i Ochotnicza Straż Pożarna we Frampolu zapraszają na Bajowy Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 1 czerwca na placu za MGOK we Frampolu. W programie m.in. malowanie twarzy, piniata, balonowe zwierzaki, gry i zabawy. Początek o godz. 16.00.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci i młodzież, na bezpłatne warsztaty rolkowe. To idealna możliwość, aby podszkolić swoje umiejętności oraz posłuchać ciekawych porad instruktorów. Warsztaty odbędą się w sobotę 3 czerwca, na terenie parku rolkarza, start o godz. 15.

Gmina Turobin zachęca za to do udziału w pikniku rodzinnym, który zaplanowany jest na niedzielę 4 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na stadionie sportowym w Turobinie. Impreza rozpocznie się o godz. 15.

Konkurencje sportowe, dmuchańce, smakołyki i animacje to część atrakcji, które będą czekać na najmłodszych w Goraju. Gminny Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w godz. 15.00-18.00 na placu przy miejscowej szkole podstawowej.

Z kolei Tarnogrodzki Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Dziecka pod hasłem "Dzieci dzieciom". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w sali widowiskowej TOK. Początek o godz. 16.00. W programie m.in. występy taneczne i wokalne.

"Dzień Dziecka na sportowo"- pod takim hasłem zorganizowane będzie spotkanie dzieci i młodzieży nad zalewem Bojary. W programie spotkania przewidziano blok zabaw i zajęć sportowych z upominkami/gadżetami oraz słodki poczęstunek. Organizatorem spotkania jest Fundacja "Bliżej Pasji", a p artnerami b urmistrz Biłgoraja oraz OR PCK w Biłgoraju. Start w niedzielę 4 czerwca, o godz. 12.

red.
red. dodany 31 maja 2023
 
Odsłon: 2825

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w poniedziałek, godzina 11:35 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w czwartek, godzina 14:07 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
dzisiaj, 16:32 Biłgoraj
Miłośnicy klasyków rozpoczynają sezon [NOWE ZDJĘCIA]
w poniedziałek, godzina 11:15 Biłgoraj
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
w czwartek, godzina 08:32 Księżpol
Mieszkanka powiatu w konkursie Miss Polonia 2024
w środę, godzina 08:50 Frampol
Utrudnienia na DW nr 835. Rusza remont
w poniedziałek, godzina 10:45 Biłgoraj
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w piątek, godzina 09:16 Biłgoraj
Drzewka czekają na chętnych
w czwartek, godzina 12:16 Biłgoraj
Kompleks boisk sportowych za 4,5 mln zł otwarty [NOWE ZDJĘCIA]
w środę, godzina 08:34 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
w piątek, godzina 07:46 Biłgoraj
Drugie miejsce biłgorajskiego "Medyka"
w czwartek, godzina 08:14 Biłgoraj
90-letni most do remontu. Będą objazdy
w poniedziałek, godzina 07:13 Biłgoraj
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
dzisiaj, 11:22 Tarnogród
Nastolatka z powiatu w Parlamencie Młodych
w niedzielę, godzina 13:45 Biłgoraj
Jaka frekwencja w powiecie? [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 08:32 Biłgoraj
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?
w niedzielę, godzina 08:07 Biłgoraj
Zgłoszenie o pożarze kościoła i szpitala
w piątek, godzina 11:59 Biłgoraj
Decydujemy o przyszłości miasta. Spotkania z kandydatami na burmistrza
we wtorek, godzina 13:37 Biłgoraj
Do sądu wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej
Jak informuje radca prawny Marek Błaszczak, pełnomocnik burmistrza Janusza Rosłana, do sądu w Biłgoraju wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej.
dzisiaj, 09:12 Biłgoraj
Starosta wyróżniony medalem 550-lecia Województwa Lubelskiego
1 kwietnia 2024 Region
Plac budowy na "krajówce"
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika