REKLAMA
Pełna wersja
POWIAT
2023.05.31 07:54 | aktualizacja: 2023.05.31 15:09

Dzień Dziecka - co przygotowano dla najmłodszych?

Już jutro będziemy obchodzić Dzień Dziecka. W całym powiecie na najmłodszych przygotowano wiele atrakcji. Zapraszamy do Galerii Biłgorajskiej, cz na OSiR. Będzie się działo.
Dzień Dziecka - co przygotowano dla najmłodszych?

1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka, święto ustanowione w połowie ubiegłego wieku i mające na celu propagowanie i upowszechnianie praw najmłodszych obywateli.

Z tej okazji wiele instytucji zaprasza do wspólnej zabawy.

Dzień Dziecka odbędzie się m.in. w Galerii Biłgorajskiej. Już od godz. 15 na najmłodszych będą czekać konkursy z nagrodami, czy warsztaty slime. Wydarzenie potrwa do godz. 18.

Do spędzenia czasu na sportowo zaprasza OSiR. Sportowy Dzień Dziecka zaplanowano na 2 czerwca. W programie przewidziano trójbój lekkoatletyczny, czy turniej piłkarski. Wszystko ma zacząć się o godz. 15:30.

Wydarzenie z okazji Dnia Dziecka zorganizuje też Wioska Dziecięca SOS w Biłgoraju. Na 1 czerwca zaplanowano Dzień Dziecka i Rodziny, który będzie połączony z kolorową paradą. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się pod hasłem "Moje prawa - ważna sprawa". Rozpoczęcie o godz. 14.

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury we Frampolu i Ochotnicza Straż Pożarna we Frampolu zapraszają na Bajowy Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w czwartek 1 czerwca na placu za MGOK we Frampolu. W programie m.in. malowanie twarzy, piniata, balonowe zwierzaki, gry i zabawy. Początek o godz. 16.00.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy dzieci i młodzież, na bezpłatne warsztaty rolkowe. To idealna możliwość, aby podszkolić swoje umiejętności oraz posłuchać ciekawych porad instruktorów. Warsztaty odbędą się w sobotę 3 czerwca, na terenie parku rolkarza, start o godz. 15.

Gmina Turobin zachęca za to do udziału w pikniku rodzinnym, który zaplanowany jest na niedzielę 4 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na stadionie sportowym w Turobinie. Impreza rozpocznie się o godz. 15.

Konkurencje sportowe, dmuchańce, smakołyki i animacje to część atrakcji, które będą czekać na najmłodszych w Goraju. Gminny Dzień Dziecka odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w godz. 15.00-18.00 na placu przy miejscowej szkole podstawowej.

Z kolei Tarnogrodzki Ośrodek Kultury zaprasza na Dzień Dziecka pod hasłem "Dzieci dzieciom". Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 4 czerwca w sali widowiskowej TOK. Początek o godz. 16.00. W programie m.in. występy taneczne i wokalne.

"Dzień Dziecka na sportowo"- pod takim hasłem zorganizowane będzie spotkanie dzieci i młodzieży nad zalewem Bojary. W programie spotkania przewidziano blok zabaw i zajęć sportowych z upominkami/gadżetami oraz słodki poczęstunek. Organizatorem spotkania jest Fundacja "Bliżej Pasji", a p artnerami b urmistrz Biłgoraja oraz OR PCK w Biłgoraju. Start w niedzielę 4 czerwca, o godz. 12.

red.
red. dodany 31 maja 2023
 
Odsłon: 2512

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w czwartek, godzina 16:02 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
w czwartek, godzina 10:21 Biłgoraj
Miała prawie 2 promile. Twierdziła, że wypiła tylko jedno piwo
14 września 2023 Biłgoraj
"Wydrapał" 200 tys. zł
10 września 2023 Lipiny Górne-Borowina
100-lecie Lasów Państwowych. Uroczystości w Lipinach
W tym roku Lasy Państwowe świętują 100-lecie istnienia. Z tej okazji odbywają się uroczystości, mające na celu podkreślenie wagi wydarzenia. W niedzielę 10 września świętowano w powiecie biłgorajskim.
we wtorek, godzina 19:22 Biłgoraj
Zbiórka na sprowadzenie ciała
w środę, godzina 07:50 Lekkoatletyka
RCEZ na 3. miejscu w kraju
w czwartek, godzina 15:46 Biłgoraj
Promesy wręczone. Do powiatu trafiły miliony zł
W czwartkowe popołudnie 21 września, w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odbędzie się wręczenie promes z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych edycja VI skierowana do samorządów, w których działały PGR-y.
w czwartek, godzina 10:58 Biłgoraj
Bezpłatne treningi na terenie OSiR
15 września 2023 Biłgoraj
Zmiana organizacji ruchu w Biłgoraju. Sypią się mandaty
w poniedziałek, godzina 08:31 Region
Utrudnienia na DK nr 74 za Frampolem
Kierowcy podróżujący "krajówką" za Frampolem muszą przygotować się na utrudnienia. Rozpoczęły się prace związane z budową pierwszej w regionie drogi w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.
w sobotę, godzina 09:04 Biłgoraj
Koncert przy fontannie. Zagrają młodzi muzycy z Biłgoraja
w niedzielę, godzina 08:43 Lubelszczyzna
Pociągi pojadą z Biłgoraja do Lublina - podpisano umowę na projekt linii
w poniedziałek, godzina 16:41 Powiat
Miliony na renowację kościołów w powiecie
W poniedziałek 18 września, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu biłgorajskiego oraz beneficjentów dotacji, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Łącznie do naszego powiatu trafią środki w wysokości ponad 13 mln zł.
8 września 2023 Biłgoraj
11 nauczycieli odebrało awanse zawodowe
we wtorek, godzina 15:40 Biłgoraj
Marcin Daniec wystąpi w Biłgoraju [NOWY TERMIN]
w środę, godzina 16:09 Biłgoraj
"Jedynka" ma nowy sztandar
20 września to wyjątkowy dzień dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. W związku z beatyfikacją patrona, kardynała Stefana Wyszyńskiego, tego dnia odbyła się uroczystość nadania placówce nowego sztandaru.
w środę, godzina 12:22 Wola Dereźniańska
Wielkie sprzątanie już w sobotę
w środę, godzina 09:23 Biłgoraj
Będą zbierać baterie na ulicach Biłgoraja
w niedzielę, godzina 20:54 Biłgoraj
Koncert przy fontannie przyciągnął prawdziwe tłumy
W niedzielny wieczór 17 września grupa biłgorajskich muzyków zaprosiła na nietypowe wydarzenie. Zaproponowano koncert przy fontannie na placu Wolności. "Alejki" wypełniły się publicznością.
15 września 2023 Olszanka
53-letni mężczyzna zmarł przygnieciony przez ciągnik
w czwartek, godzina 10:16 Osuchy
Dwie historyczne rocznice w Osuchach
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika