REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2023.12.03 14:11 | aktualizacja: 2023.12.03 15:21

Motomikołaje znów ruszyli do dzieci z Wioski Dziecięcej SOS

W niedzielne popołudnie 3 grudnia motocykliści znów zebrali się, by sprawić radość dzieciom z Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. Tego dnia, po raz kolejny odbyła się akcja Motomikołaje.
Motomikołaje znów ruszyli do dzieci z Wioski Dziecięcej SOS

O tym, że akcja będzie kontynuowana i w tym roku informowaliśmy naszych czytelników w artykule pt. Ta akcja to już biłgorajska tradycja.

Mimo, że zima zaatakowała ze zdwojoną mocą motocykliści nie zawiedli i mimo wszystko wyruszyli do Wioski Dziecięcej, by sprawić radość najmłodszym. Ale nie sami, towarzyszyli im także strażacy, którzy wyjechali quadami.

- Bardzo się cieszymy, że możemy po raz kolejny zawieźć prezenty podopiecznym Wioski. To już jest nasza tradycja, dzieci na nas czekają i nawet pieką dla nas pierniczki - mówi jeden z organizatorów wydarzenia Grzegorz Piróg z Grupy Old Suberbike Bros i dodaje: - Cały czas jesteśmy w kontakcie z wychowawcami, by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi. Zbieramy tyle pieniędzy, że już nie ma sensu kupować wyłącznie słodkości, oczywiście te też są, ale bardziej symbolicznie. Zakupiliśmy także pomoce naukowe, gry, czy klocki lego.

Jak podkreśla Wojciech Drozdowski ze Spontanicznej Grupy Motocyklowej, w realizacji zamierzeń bardzo pomagają sponsorzy, w tym sponsorzy lokalni, jak fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej.

W tym roku motocykliści ucieszyli nie tylko dzieci z Wioski Dziecięcej SOS, z rękami pełnymi prezentów odwiedzili też maluchy przebywające w biłgorajskim szpitalu.

Po raz pierwszy akcja została zorganizowana w 2015 roku, o czym mogą Państwo przeczytać w artykule pt. Pierwsze biłgorajskie MotoMikołajki.

red.
red. dodany 3 grudnia 2023
 
Odsłon: 2209

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w środę, godzina 13:28 Biłgoraj
Burmistrz nagrodził sportowców, artystów i społeczników [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 21 lutego zorganizowano Podsumowanie roku w kulturze, sporcie i działalności społecznej. Wydarzenie odbyło się w Biłgorajskim Centrum Kultury. Burmistrz miasta nagrodził najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych, ale też artystów, twórców i animatorów kultury.
w sobotę, godzina 08:25 Obsza
Akcyza do zwrotu
w sobotę, godzina 09:21 Biłgoraj
Wilki w okolicy Biłgoraja
13 lutego 2024 Biłgoraj
Bal ósmych klas
Od belgijki uczniowie ostatnich klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju rozpoczęli swój bal ósmoklasisty. Wydarzenie odbyło się we wtorkowe popołudnie 13 lutego, w sali gimnastycznej.
w sobotę, godzina 16:18 Biłgoraj
Tłumy na treningu z trzykrotnym mistrzem świata
w niedzielę, godzina 12:40 Borowiec
Ogień strawił poddasze
15 lutego 2024 Lubelszczyzna
Mrożone maliny i koncentrat pomidorowy z Ukrainy zatrzymane na granicy
Maliny nafaszerowane plastikiem i koncentrat pomidorowy o obniżonej kwasowości - te produkty nie dotrą do polskich konsumentów. Transport został zatrzymany na granicy z Ukrainą. Jak zapewnia wojewoda lubelski kontrole na granicy pracują przez całą dobę i sprawdzają jakość każdej przesyłki wjeżdżającej do kraju.
17 lutego 2024 Józefów
Zmiana na stanowisku nadleśniczego
w sobotę, godzina 12:58 Powiat
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców z powiatu
w czwartek, godzina 09:55 Powiat
Orlen będzie szukać gazu w powiecie
W marcu na terenie powiatu biłgorajskiego mają rozpocząć się prace geofizyczne, które mają na celu zbadanie struktur geologicznych związanych z występowaniem złóż węglowodorów. Badania na zlecenie Grupy ORLEN przeprowadzi Geofizyka Toruń S.A.
w niedzielę, godzina 08:48 Goraj
Spotkanie ws. budowy światłowodu
w czwartek, godzina 12:13 Lubelszczyzna
Nagrody dla sołtysów
w niedzielę, godzina 22:58 Długi Kąt
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej
W niedzielny wieczór 25 lutego na drodze wojewódzkiej nr 853 doszło do potrącenia pieszego. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować poszkodowanej osoby.
18 lutego 2024 Gmina Turobin
11 chętnych na przebudowę dawnej drogi wojewódzkiej
we wtorek, godzina 11:46 Region
Utrudnienia na DK nr 74. Trwa strajk rolników
w niedzielę, godzina 11:07 Gmina Biłgoraj
Gmina szuka trzech dyrektorów
Urząd Gminy w Biłgoraju ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych w Dereźni Solskiej, Hedwiżynie i Korytkowie Dużym. Jakie wymagania muszą spełnić osoby, które pokierują placówkami?
w sobotę, godzina 12:47 Biłgoraj
"Trójka" prezentuje mocne strony
w środę, godzina 08:14 Powiat
Bez prądu w 13 miejscowościach
w piątek, godzina 17:42 Biłgoraj
Ogłoszono przetarg na remont zabytkowego mostu
Władze powiatu biłgorajskiego ogłosiły przetarg na roboty budowlane na zabytkowym moście w ciągu ulicy Lubelskiej w Biłgoraju.
w niedzielę, godzina 21:19 Biłgoraj
Spotkanie z twórcami filmu "Chłopaki"
w niedzielę, godzina 11:16 Kraj
Policja kontroluje
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika