REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2023.12.04 23:29 | aktualizacja: 2023.12.04 23:30

Czarter jachtów na Mazurach

Czarter jachtów Mazury oferuje odpłatny wynajem jachtu. Wypożyczając łódź motorową, można przeżyć wakacyjną przygodę morską. Wynajmij jacht online i ciesz się wolnością.
Czarter jachtów na Mazurach

Jachty żaglowe do czarterowania

Jacht wydaje się dla przeciętnego człowieka czymś niedostępnym, z uwagi na wysoką cenę. Jest to prawda, gdy chodzi o ekskluzywne łodzie motorowe, bogato wyposażone. Natomiast jednostki pływające można nabywać z tzw. drugiej ręki, które są zdecydowanie tańsze lub też skorzystać z czarteru jachtu. Miłośników żaglowania nie trzeba przekonywać do tego rodzaju sportu, dającego wolność i moc wrażeń.

Wynajem jachtu pozwala wziąć udział w regatach Mistrzostw Polski, w których startują łodzie motorowe z załogami z całego kraju. Żeglowanie po Bałtyku, polskich jeziorach czy nawet Wyspach Kanaryjskich umożliwia czarter jachtów na Mazurach Rezerwacji można dokonać online, co jest wygodną formą wynajmu.

Czarter jachtu jako sposób na wakacje

Wakacje można spędzać w różny sposób, większość Polaków wyjeżdża w góry lub nad morze. Amatorzy sportów wybierają jeziora, by popływać na deskach, kajakach, rowerach wodnych. Niektórzy decydują się na łodzie żaglowe. Warto na najbliższe wakacje zdecydować się na czarter jachtów żaglowych, by wybrać się nad Morze Jońskie czy brytyjskie Wyspy Dziewicze. Wynajem łodzi daje możliwość pływania na Wyspach Kanaryjskich.

Czarter jachtów Mazury pozwala odbyć podróż do wybranego zakątku świata, gdzie jest zawsze piękna pogoda, cisza i spokój. Nie ma przecież lepszego wypoczynku niż leżenie w słońcu na pokładzie z drinkiem w ręku, słuchając jak fale uderzają o burtę. Leniwy odpoczynek jest doskonałym relaksem, ale i luksusem, z którego korzystają najbogatsi tego świata.

Czartery jachtów a zakup własnej łodzi żaglowej

Zakup łodzi motorowych daje niezależność, ale też możliwość zarabianie na wynajmie. Biznes polega na tym, że właściciel jednostki pływającej dołącza do grupy osób czarterujących jachty. Odpłatny wynajem łodzi motorowych pozwala zarabiać w tych miesiącach, gdy jacht żaglowy nie jest wykorzystywany. Pieniądze zwracają się po pewnym czasie, co jest opłacalną inwestycją.

Można nabyć jacht w leasingu, by nie odczuwać obciążenia finansowego. Pływanie pod żaglami stanie się z całą pewnością pasją, bo sprawia ogrom przyjemności. Łodzie motorowe pozwalają przemierzać mile morskie czystych akwenów, w których widać różne gatunki ryb. Podwodny świat jest piękny, więc amatorzy nurkowania wynajmują łodzie i wypływają w dalekie rejsy, by zanurzać się w głębiach morskich.

Red.
Red. dodany 4 grudnia 2023
 
Odsłon: 624

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w środę, godzina 13:28 Biłgoraj
Burmistrz nagrodził sportowców, artystów i społeczników [LISTA WYRÓŻNIONYCH]
W środę 21 lutego zorganizowano Podsumowanie roku w kulturze, sporcie i działalności społecznej. Wydarzenie odbyło się w Biłgorajskim Centrum Kultury. Burmistrz miasta nagrodził najlepszych sportowców, trenerów i działaczy sportowych, ale też artystów, twórców i animatorów kultury.
w sobotę, godzina 08:25 Obsza
Akcyza do zwrotu
w sobotę, godzina 09:21 Biłgoraj
Wilki w okolicy Biłgoraja
13 lutego 2024 Biłgoraj
Bal ósmych klas
Od belgijki uczniowie ostatnich klas Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju rozpoczęli swój bal ósmoklasisty. Wydarzenie odbyło się we wtorkowe popołudnie 13 lutego, w sali gimnastycznej.
w sobotę, godzina 16:18 Biłgoraj
Tłumy na treningu z trzykrotnym mistrzem świata
w niedzielę, godzina 12:40 Borowiec
Ogień strawił poddasze
15 lutego 2024 Lubelszczyzna
Mrożone maliny i koncentrat pomidorowy z Ukrainy zatrzymane na granicy
Maliny nafaszerowane plastikiem i koncentrat pomidorowy o obniżonej kwasowości - te produkty nie dotrą do polskich konsumentów. Transport został zatrzymany na granicy z Ukrainą. Jak zapewnia wojewoda lubelski kontrole na granicy pracują przez całą dobę i sprawdzają jakość każdej przesyłki wjeżdżającej do kraju.
17 lutego 2024 Józefów
Zmiana na stanowisku nadleśniczego
w sobotę, godzina 12:58 Powiat
Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców z powiatu
w czwartek, godzina 09:55 Powiat
Orlen będzie szukać gazu w powiecie
W marcu na terenie powiatu biłgorajskiego mają rozpocząć się prace geofizyczne, które mają na celu zbadanie struktur geologicznych związanych z występowaniem złóż węglowodorów. Badania na zlecenie Grupy ORLEN przeprowadzi Geofizyka Toruń S.A.
w niedzielę, godzina 08:48 Goraj
Spotkanie ws. budowy światłowodu
w czwartek, godzina 12:13 Lubelszczyzna
Nagrody dla sołtysów
w niedzielę, godzina 22:58 Długi Kąt
Śmiertelny wypadek na drodze wojewódzkiej
W niedzielny wieczór 25 lutego na drodze wojewódzkiej nr 853 doszło do potrącenia pieszego. Mimo podjętej reanimacji nie udało się uratować poszkodowanej osoby.
18 lutego 2024 Gmina Turobin
11 chętnych na przebudowę dawnej drogi wojewódzkiej
we wtorek, godzina 11:46 Region
Utrudnienia na DK nr 74. Trwa strajk rolników
w niedzielę, godzina 11:07 Gmina Biłgoraj
Gmina szuka trzech dyrektorów
Urząd Gminy w Biłgoraju ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów Szkół Podstawowych w Dereźni Solskiej, Hedwiżynie i Korytkowie Dużym. Jakie wymagania muszą spełnić osoby, które pokierują placówkami?
w sobotę, godzina 12:47 Biłgoraj
"Trójka" prezentuje mocne strony
w środę, godzina 08:14 Powiat
Bez prądu w 13 miejscowościach
w piątek, godzina 17:42 Biłgoraj
Ogłoszono przetarg na remont zabytkowego mostu
Władze powiatu biłgorajskiego ogłosiły przetarg na roboty budowlane na zabytkowym moście w ciągu ulicy Lubelskiej w Biłgoraju.
w niedzielę, godzina 21:19 Biłgoraj
Spotkanie z twórcami filmu "Chłopaki"
w niedzielę, godzina 11:16 Kraj
Policja kontroluje
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika