REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2024.01.03 16:38 | aktualizacja: 2024.01.03 16:38

Wsparcie talentów przez zbiórkę surowców

Szkoła Podstawowa nr 1 przystąpiła do wyjątkowej inicjatywy, której celem jest wsparcie edukacyjne młodych talentów. Fundusze pozyskane podczas zbiórki surowców wtórnych zostaną przeznaczone na stypendia dla uczniów "Jedynki".
Wsparcie talentów przez zbiórkę surowców

W sercu Biłgoraja, we współpracy z Fundacją Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, Szkoła Podstawowa nr 1 przystępuje do wyjątkowej inicjatywy mającej na celu wsparcie edukacyjne młodych talentów. "ZBIERAMY NA STYPENDIA" to nie tylko okazja do dobroczynności, ale także szansa na uczestnictwo w projekcie, który zmienia życie uczniów.

Akcja, prowadzona w formie zbiórki surowców wtórnych, nie tylko kształtuje postawę społeczną, ale również dba o nasze wspólne środowisko. Dlatego serdecznie zapraszamy całą społeczność Biłgoraja i okolic do zaangażowania się w tę szlachetną inicjatywę.

Fundusze zebrane w ramach akcji "ZBIERAMY NA STYPENDIA" zostaną przeznaczone na stypendia dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. To szansa dla zdolnych młodych ludzi, którzy dzięki Waszej hojności będą mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Aby dołączyć do akcji, wystarczy dostarczyć surowce wtórne (makulaturę, zużyty sprzęt AGD i RTV, metal, aluminium) do specjalnie ustawionego kontenera przy parkingu szkolnym od ul. Długiej.

- Wasza inicjatywa stanie się nie tylko cegiełką w budowie lepszej przyszłości dla młodych umysłów, ale także aktem troski o naszą planetę - zachęcają organizatorzy.

Zbiórka trwać będzie do końca stycznia, więc mamy wystarczająco czasu na wspólną mobilizację i wsparcie. Niech solidarność będzie mostem, który połączy naszą społeczność w trosce o przyszłość młodych pokoleń.

FLZB/Red.
FLZB/Red. dodany 3 stycznia 2024
 
Odsłon: 1548

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w poniedziałek, godzina 11:35 Biłgoraj
Kto zasiądzie w Radzie Powiatu?
Już wiadomo kto przez pięć najbliższych lat będzie zasiadał w Radzie Powiatu Biłgorajskiego. O mandat radnego ubiegało się 149 kandydatów reprezentujących 5 komitetów wyborczych.
w czwartek, godzina 14:07 Księżpol
Od poniedziałku kontrola szamb
dzisiaj, 11:22 Tarnogród
Nastolatka z powiatu w Parlamencie Młodych
w poniedziałek, godzina 11:15 Biłgoraj
Znamy skład Rady Miasta Biłgoraja
Podczas niedzielnych mieszkańcy Biłgoraja wybrali 21 radnych, którzy przez najbliższych 5 lat będą decydować o przyszłości miasta. Znamy oficjalne wyniki.
w czwartek, godzina 08:32 Księżpol
Mieszkanka powiatu w konkursie Miss Polonia 2024
w środę, godzina 08:50 Frampol
Utrudnienia na DW nr 835. Rusza remont
w poniedziałek, godzina 10:45 Biłgoraj
Oficjalne wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja
Znamy wyniki wyborów na burmistrza Biłgoraja. W drugiej turze, podobnie jak w 2018 roku, zmierzą się dotychczasowy włodarz Janusz Rosłan i Wojciech Gleń.
w czwartek, godzina 12:16 Biłgoraj
Kompleks boisk sportowych za 4,5 mln zł otwarty [NOWE ZDJĘCIA]
w piątek, godzina 07:46 Biłgoraj
Drugie miejsce biłgorajskiego "Medyka"
w środę, godzina 08:34 Roztocze
Powstaje dokumentacja projektowa nowych atrakcji turystycznych na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy rozstrzygnął przetarg na wykonanie pełnobranżowej dokumentacji projektowej dwóch nowych atrakcji turystycznych. Inwestycje, które mają być zrealizowane, mają na celu nie tylko wzbogacenie oferty turystycznej regionu, ale także podnoszenie świadomości ekologicznej oraz zachęcenie turystów do odkrywania i cieszenia się przyrodą.
w piątek, godzina 09:16 Biłgoraj
Drzewka czekają na chętnych
w czwartek, godzina 08:14 Biłgoraj
90-letni most do remontu. Będą objazdy
w poniedziałek, godzina 07:13 Biłgoraj
Wyniki wyborów na wójta gminy Biłgoraj. Znamy skład nowej rady
Znane są już oficjalne wyniki wyborów w gminie Biłgoraj. O fotel wójta ubiegało się trzech kandydatów. Kto uzyskał najwięcej głosów?
dzisiaj, 09:12 Biłgoraj
Starosta wyróżniony medalem 550-lecia Województwa Lubelskiego
dzisiaj, 09:52 Obsza
Przygotowania do Złotych Godów
w poniedziałek, godzina 08:32 Biłgoraj
Wyniki wyborów z 66% obwodów w Biłgoraju. Będzie druga tura?
Trwa liczenie głosów oddanych w niedzielnym głosowaniu. Według wyników z 66,67% obwodów wybory na burmistrza Biłgoraja nie zostały rozstrzygnięte. Kto ma szansę na udział w drugiej turze?
w niedzielę, godzina 13:45 Biłgoraj
Jaka frekwencja w powiecie? [AKTUALIZACJA]
dzisiaj, 08:49 Korczów
Najlepsi z bezpieczeństwa w ruchu drogowym
we wtorek, godzina 13:37 Biłgoraj
Do sądu wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej
Jak informuje radca prawny Marek Błaszczak, pełnomocnik burmistrza Janusza Rosłana, do sądu w Biłgoraju wpłynął akt oskarżenia ws. afery banerowej.
w piątek, godzina 11:59 Biłgoraj
Decydujemy o przyszłości miasta. Spotkania z kandydatami na burmistrza
dzisiaj, 08:36 Biłgoraj
Uczniowie I LO im. ONZ mają indeksy na 21 uczelni
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika