
W piatek, 3 stycznia na skrzyżowaniu ulic Czerwonego Krzyża i Poprzecznej doszło do awarii wodociągu. Władze miasta proszą o zachowanie szczególnej ostrożności w tym rejonie.
- W związku z pracami naprawczymi możliwe jest czasowe zamknięcie wjazdu na ulicę Czerwonego Krzyża od ulicy Kościuszki - przekazał Urząd Miasta.
Miliony na system gospodarki wodnej
Koniec problemów z wodą w Goraju