
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego ogłosił konkurs pod hasłem "Lubelskie wybiera!" na najlepszy film zachęcający do udziału w II turze wyborów prezydenckich.
Adresatami konkursu byli: koła gospodyń wiejskich, ochotnicze straże pożarne, sołectwa i kluby sportowe działające na terenie gmin województwa lubelskiego.
Uczestnicy mieli za zadanie przygotować materiały filmowe trwające 30 sekund. Do wygrania były pieniądze. Za pierwsze miejsce - 15 tys. zł, za drugie 10 tys. zł, a za trzecie 5 tys. zł.
Poznaliśmy wyniki. Okazało się, że bezkonkurencyjne były panie z KGW Pisklaki. Zdobyły pierwsze miejsce i już odebrała nagrodę.
Prokurator Generalny wnosi o ponowne przeliczenie głosów w Biszczy. Chodzi o II turę wyborów prezydenckich
Sondażowe wyniki wyborów prezydenckich