
Kolejna akcja poboru krwi za nami. W czwartek 16 października, już od godzin porannych, pracownicy RCKiK czekali na chętnych.
Tym razem honorowi krwiodawcy zjawili się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju.
- Akcja poboru krwi w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju to wspaniała inicjatywa, która pokazuje, jak ważna jest solidarność i gotowość do niesienia pomocy innym. Każda kropla krwi to dar życia coś, czego nie da się wyprodukować ani zastąpić. Cieszy nas, że tak wielu pracowników urzędu, mieszkańców Biłgoraja i okolic włącza się w tę akcję - napisali samorządowcy przy okazji dziękując wszystkim honorowym dawcom oraz Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa za współpracę i zaangażowanie.
Kolejna okazja będzie już we wtorek, w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, ul. Przemysłowa 23, rejestracja dawców w godz. 8.30-12.30.
Drugi raz w Tarnogrodzie
Jałmużna wielkopostna krwiodawców