
- W ubiegłym roku mieszkańcom wsi Długi Kąt udostępniliśmy wyposażenie kuchni, a jeszcze wcześniej wyremontowaliśmy tak zwane pomieszczenia obsługowe. Teraz zajmiemy się dużą salą, sceną i pomieszczeniami przy scenie - zapowiada w rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową burmistrz Józefowa Roman Dziura.
W remizie OSP w Długim Kącie trzeba m.in. wykonać nowe podłogi i instalację elektryczną, docieplić strop, wymienić drzwi i odświeżyć ściany. Przetarg obejmuje również wymianę nagrzewnicy z z elektrycznej na gazową.
Firmy, które są zainteresowane realizacją tej inwestycji, mogą składać oferty do do 18 lutego, a wszystkie prace trzeba wykonać w ciągu 90 dni od podpisania umowy.
Józefowski samorząd ma w planach wykonanie podobnych robót w Majdanie Nepryskim. Przetarg na realizację tego zadania ma być ogłoszony w najbliższych dniach.
Będą to kolejne w gminie nowoczesne miejsca spotkań mieszkańców i ich gości. W ubiegłym roku józefowski samorząd wyremontował świetlice wiejskie w Borowinie i w Górnikach, a obiekty Stanisławowie i Józefowie tzw. Pardysowce, wyposażył w meble.
Urząd Gminy do remontu
Tak wygląda remont podstawówki