REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2013.10.31 14:40 | aktualizacja: 2013.11.06 20:35

Posypały się mandaty

Kierowcy poruszający się po Biłgoraju nie mają łatwo. Poza rozkopanymi ulicami czekają na nich nowe znaki drogowe, na które często nie zwracają uwagi. Taka sytuacja miała miejsce dziś, w godzinach przedpołudniowych. Policjanci za łamanie zakazu skrętu zatrzymali kilka aut. Każdy z kierowców otrzymał mandat. Jest też dobra informacja - do 4 listopada rondo w Puszczy będzie otwarte dla ruchu.
Posypały się mandaty

O sytuacji redakcję portalu bilgorajska.pl poinformował czytelnik. Wyjaśnił, że przy wyjeździe od ul. Piaskowej (przy supermarkecie Biedronka) do ul. Krzeszowskiej został ustawiony znak zakazu skrętu w lewo, czyli w stronę ronda w Puszczy.

Jak informuje nadkom. Marek Jamroz, naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KPP w Biłgorau znak zakazu został ustawiony dziś rano. Niestety nie wszyscy kierowcy zastosowali się do nowych zasad ruchu i postanowili wykonać zabroniony manewr. Tak postąpiło co najmniej kilka aut. Patrol policji zatrzymał każdego łamiącego zakaz kierowcę, wlepiając mandat.

- Nie było tłumaczenia, nie uwzględniono próśb o pouczenie, od razu policjanci wypisywali mandaty - relacjonuje nasz czytelnik.

- Jeśli znak został ustawiony, należy go przestrzegać - odpowiada nadkom. Jamroz.

Taryfikator za takie wykroczenie przewiduje od 50 do 500 zł kary i 5 punktów karnych. Przypominamy więc o zachowaniu ostrożności za kierownicą, szczególnie w takie dni, jak dzisiejszy, kiedy ruch na ulicach miasta jest wzmożony. Patrzmy na znaki, jazda "na pamięć" często kończy się łamaniem przepisów.

Ułatwienia czekają natomiast kierowców korzystających z budowanego właśnie ronda w Puszczy. Dotychczas obowiązywał w tym miejscu ruch wahadłowy. Od dziś do 4 listopada rondo będzie otwarte dla ruchu.

red.
red. dodany 31 października 2013
 
Odsłon: 7582

Czytaj podobne

tagi: mandat, zakaz

Waszym zdaniem (42)

Najwyżej oceniane komentarze
~ j.w
Oceniano 83 razy  +75
Panie Jamroz do spółki z panią Wardach pochwalcie sie może gdzie byliście przez 2 tygodnie jak były korki na JP2, Tarnogrodzkiej i Krzeszowskiej.
Jak trzeba kierowcom pomóc to ich nigdy nie ma, ale jak jest okazja do wypisania kilku mandatów to zawsze na posterunku.
PS. Jakby kiedyś was zatrzymali i kazali dmuchać w alkomat to zawsze żadajcie sporządzenia protokołu z badania. Wg ustawy mają obowiązek informować kierowcę, że może zażyczyć sobie sporządzenia protokołu, ale nigdy o tym nie informują. Przynajmniej będą mieli coś do roboty jak za każdym badaniem alkomatem będą musieli 2 strony A4 wypełnić.
~ Sama Prawda
Oceniano 60 razy  +54
bo policja nie jest po to żeby nam pomagać tylko szkodzić...
na każdym kroku jak widzisz radiowóz to nie czujesz się bezpiecznie tylko musisz się oglądać za siebie żeby zaraz za coś mandatu nie dostać.. mi na miejscu tych funkcjonariuszy byłoby zwyczajnie wstyd za coś takiego.. WIELCY stróże prawa hahaha!
~ AMSkke
Oceniano 59 razy  +53
Cwaniaczki, znak ustawiony o 10.00 i od razu patrole z wcześniej wypisanymi blankietami czekały, zawsze parę $ wpadnie :)
Wszystkie komentarze
~ taaa...
  0
policja pilnowala porzadku... sama widzialam jak przy cmentarzu w puszczy piesi przechodzili obok przejscia a policjanci bili zajeci rozmowa i nie zwracali na to uwagi. jak juz wychodzilam z cmentarza to nie bylo ani jednego policjanta a cwaniaczki parkkowali sobie jak im sie podobalo nawet obok cmentarza gdzie podwojna ciagla i krzyzowka utrudniajac ruch
~ człowieku jeden z drugim!
Oceniano 8 razy  -4
Aż żal czytać to co piszecie. Jako normalny mieszkaniec oświadczam, że po pierwsze przepisy są po to by je przestrzegać. Po drugie nie jeździ się na pamięć (!!!) tym bardziej w mieście gdzie trwają remonty i znaki ciągle się zmieniają. A wogóle to policja jest od tego żeby pisać mandaty każdemu komu się należy, nikt za darmo nie dostanie po tyłku. Proponuję nauczyć się czytać znaki drogowe szanowni (młodzi) kierowcy i nie wieszać psów na policjantach, znieważając publicznie całą policję, bo jeden czy drugi "mądry" oberwał za swoją wspaniałą jazdę od policjanta i wielce cwaniakuje bo nie musi się podpisywać na forum. Wstyd, jeszcze raz wstyd! Przypuszczam, że sami młodzi ludzie wypisują te bzdury, a jakby tej policji zabrakło w sytuacji jakbyście jej potrzebowali to co? Zresztą szkoda tłumaczyć, wiedząc że i tak nie dotrze.
~ Czytelnik
  0
Szanowna Redakcjo, "wzmożony" piszemy z użyciem " a nie "rz".
~ Osobisty
Oceniano 1 raz  +1
Sam byłem świadkiem wymuszenia pierwszeństwa na tym skrzyżowaniu. Stałem na światłach i pokazywałem gościowi że ma zakaz w lewo, nie reagował... Zmieniło się na zielone, zacząłem jechać a tu jakiś inteligent wyjechał na drugiego i od lewej skręcił w lewo przede mną.... Kilka centów i była by kolizja... Bałwan z golfa. W sumie mogłem walnąć bo to on wymusił na dodatek na zakazie. Sam zaraz zadzwoniłem na policję i widocznie przyjechali... To było celowe zagranie by się przed światła wpierdzielić i nie stać w korku.
~ Ewelka
Oceniano 5 razy  +5
i szare złomiaste BMW przy Nadstawnej 12 gdzie jest strefa zamieszkania a pajac szaleje tylko czekać na nieszczęście wtedy się policja zainteresuje !!!
~ nowicjusz
Oceniano 1 raz  +1
Przecież ten znak jest źle ustawiony;-)
~ Gal
Oceniano 1 raz  +1
Przecież sami jak jeżdżą to nie 50km po mieście tylko szybciej i z komórką w ręku
~ bilgo
Oceniano 2 razy  0
na http://www.bilgo-raj.com.pl takie zdjęcie wrzucać !!!
~ janka
Oceniano 5 razy  +5
tu jest pełno kasy wystarczy się pofatygować !
http://zapodaj.net/9e52f9f6693a6.jpg.html
~ j.w
Oceniano 2 razy  +2
ZARZĄDZENIE NR 496 KOMENDANTA GŁÓWNEGO POLICJI
z dnia 25 maja 2004 r.
w sprawie badań na zawartość w organizmie alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu
§ 6
1. Z przebiegu badania urządzeniem elektronicznym
policjant sporządza protokół, jeżeli:
1) kierujący pojazdem uczestniczył w wypadku
drogowym, w którym jest zabity lub ranny;
2) istnieje podejrzenie popełnienia przestępstwa
przez badanego;
3) uzyskany wynik wskazuje, że badana osoba znajduje
się co najmniej w stanie po użyciu alkoholu;
4) wynik nie wskazuje, że badana osoba znajduje
się co najmniej w stanie po użyciu alkoholu, ale
w danej sprawie będzie prowadzone dalsze postępowanie;
5) żąda tego osoba badana o czym należy ją
pouczyć.
~ bzz
Oceniano 2 razy  +2
Proszę cię, czego ty wymagasz od tej bandy decydentów. Barany bez wyobraźni.
~ dhl
Oceniano 1 raz  -1
nie ma takiego przepisu panie niedouczony
~ Adam
Oceniano 13 razy  +11
A czy ktoś widział kiedy żeby Policja zatrzymała tych na motorach co bez tłumików szaleją po osiedlach, czy to jest za trudna sprawa i są łatwiejsze źródła pozyskania kasy od ludzi???????????
~ parkowanie
Oceniano 11 razy  -1
wszyscy widzą problem nieprawidłowego parkowanie, czy ktoś sobie zadaje pytanie co ja w tym kierunku zrobiłem. Będąc obywatelem ma prawo poinformować policję o popełnionym wykroczeniu przez innych kierowców. Numer 112 jest bezpłatny nie musimy podawać swoich danych jak nie chcemy, policja przyjedzie na 100% i zareaguje. Takie zgłoszenie trwa 10 sec, i sprawa rozwiązana.
~ parkowanie
Oceniano 13 razy  -5
Ja jak widzę pojazdy nieprawidłowo parkujące to dzwonie na policję na 112, za każdym razem na miejsce przyjeżdża radiowóz i robi z takim kierowca porządek. Jeszcze się nie zdarzyło, że policja nie przyjechała. Weźmy sprawy w swoje ręce, takie zgłoszenie jest bezpłatne nie trzeba nawet podawać swoich danych. To dla naszego wspólnego dobra.
~ ddd
Oceniano 7 razy  +5
czemu policja nie kara za telefony komórkowe kierowców przecież to jest takie niebezpieczne wykroczenie. co drugi kierowca jadąc rozmawia przez telefon w cywilizowanym kraju jest to do nie pomyślenia. takie cuda to tylko w polsce są możliwe, powinni podniesć wysokość mandatów bo są za niskie i nie odstraszaja od popełniania wykroczeń
~ ddd
Oceniano 6 razy  +6
proszę o jak największe karanie kierowców nieprawidłowo parkujących przy cmentarzach na zakazach. wszyscy chcieli by dojechać pod sam grób najlepiej jak by się dało, parkują na chodnika ciężko przejść - tak nie może być!
~ fdfd
Oceniano 8 razy  0
parkowanie nie powoduje wypadków śmiertelnych a piesi tak
~ oluy
Oceniano 6 razy  +6
PANIE KOMENDANCIE WEŹCIE SIĘ ZA PARKOWANIE W MIEŚCIE MOŻNA KILKA TYSIĘCY DZIENNIE ZAROBIĆ !!
A jak 70 letnia babcia przechodzi przez BMC to pomóżcie jej bezpiecznie przejść a nie zabierać pół emerytury !!!!
~ antypies
Oceniano 20 razy  +14
A ja nie popieram policjantow i mam ich gleboko w powazaniu. Jaki to policjant co wlepia mandat 100 PLN za przejscie na czerwonym swietle przez prawoskret z Kosciuszki w Komorowskiego ?? Prawoskret zamkniety dla ruchu samochodowego, rozkopany a ci wlepiaja mandaty !! Najgorsze szmaty pod sloncem !! Taka jest nasza policja.
~ biłgorajanin
Oceniano 11 razy  -3
A ja popieram policjantów że wreszcie postraszą może tych (sam nie wiem jak ich nazwać)cwaniaczków czy ignorantów albo też drogowych debili, którzy przechodzą gdzie tylko chcą nie licząc się z nikim ani z prawem, parkują jak popadnie i gdzie popadnie a znaki i zasady ruchu uważają że są po to aby je omijać albo łamać. A to że tak jest to efekt tego że dotychczas pobłażali w/w, alem mam nadzieję że to sie zmieni i już bedzie tylko bezpieczniej i kulturalniej na drogach.
~ adam102a
Oceniano 4 razy  +2
tak w biłgoraju nie ma policjanta co umie kierować ruchem
~ pies
Oceniano 8 razy  +4
to pies od razu gryzie! jak już się bierzecie do roboty to weźcie się porządnie bo połowa kierowców nie rozumie co to jest parkowanie równoległe DOPIER..LCIE im ile możecie zarobicie dużo kasy dla tuska bop on już zbiera na partię POpaprańców!
~ ppp
Oceniano 13 razy  +3
i bardzo dobrze że pisali mandaty, bo Biłgorajanin jak nie jest karany mandatami to tłumanienie
~ george
Oceniano 8 razy  -2
policja /milicja/powinna co jakis czas zmieniac znaki drogowe i chowac sie tam gdzie nie mozna skrecic a potem wystawiac mandaty,podreperowaloby to znacznie budzet panstwa a kierowcy nauczyliby sie jezdzic nie na pamiec ale z glowa
~ inferno
Oceniano 13 razy  +9
Jak wypisać mandat albo zgarnąć na przejściu chłopaczka za nie właściwe przechodzenie to naszych kochanych stróżów prawa jest na pęczki i wyskakują spod ziemi ale żeby ruchem pokierować jak są nieziemskie korki przez remonty to niema już nikogo! A zwolnić wszystkich bo ja nawet grosza na takiego "policjanta" co jest nie dla obywatela tylko przeciw niemu nie dam z podatku!! A w naszym kraju to takie normalne podczas gdy za granicą jest zupełnie inaczej- niech się uczą normalności pseudo policjanci!
~ żenada
Oceniano 5 razy  +3
Policyjne nierobasy celowo na to czekały bo gotówka bez ruszenia ***** co innego mają do roboty? Ich kompetencje zatrzymują się na zatrzyywaniu za drobazgi bo przestępca to i byłby w stanie pod nosem im naszodzić by go nie złapali, bo choć byłby na wycągniecie ręki to nie potrafią. Łatwej wypisać mandat za byle gó.no :/
~ j.w
Oceniano 11 razy  +9
POlicja sobie pojechała i znak zdjęty.
Rozumiem, że znak obowiązkuje tylko wtedy gdy policja za bloczkiem mandatowym czuwa?
Druga sprawa to kierowanie ruchem przez policję na skrzyżowaniu JP2/Krzeszowska. Dziś po zmroku, na słabo oświetlonym skrzyżowaniu postawili funkcjonariusza w ciemnogranatowym mundurze, który był praktycznie niewidoczny. Jakby ktoś go potrącił to mógłby mieć tylko do siebie pretensje. Wydaje mi się, że osoba kierująca ruchem, a szczególnie po zmierzchu powinna mieć założoną odblaskową zielona kamizelkę.
~ aa
Oceniano 2 razy  +2
dzieki wielki ! ja bede korzystał z tego przywileju :) tak aby panom mundurowym sie nie nudziło na słuzbie ;)
~ jk
Oceniano 6 razy  +6
do ~ rgbvwrtbv: W takiej sytuacji, gdzie całe miasto rozbabrane i ruch skierowany na kilka ulic i na tak ciasnym skrzyżowaniu jak Lubelska/Nadstawna wszelkie próby kurtuazji i uprzejmości powodują tylko zagrożenie. W tym miejscu i w tym czasie powinien stać policjant i tego powinien wymagać gospodarz miasta.
~ ja
Oceniano 8 razy  +4
W każdą niedzielę policjanci powinni tam stać na tym łączniku Piaskowej z Krzeszowską z blankiecikiem mandatowym. Zaraz by się oduczyli niedzielni kierowcy parkowania na zakręcie lub zajmowania całego pasa ruchu. Kto chce wyjechać z biedronki lub np. Sienkiewicza czy Piaskowej wie jak co niedziela to wygląda.
Drakkar
Oceniano 5 razy  +1
Co z tego, że możemy stosować środki wychowawcze, w tym pouczenia, skoro komendanci zabraniają takich praktyk. Każde wykroczenie ma kończyć się mandatem lub skierowaniem wniosku do sądu. Najważniejsza jest statystyka, później daleko pomoc obywatelom" twierdzi policjant, który nie wytrzymał presji i przesłał do naszej redakcji skany dokumentów wraz z opisem sytuacji w swojej komendzie.
http://moto.onet.pl/policjant-mamy-nakladac-mandaty-nie-pouczac/t79pb
Nie rozumiem drodzy rodacy dlaczego jesteście oburzeni,przecież ktoś musi pomóc ministrowi Rostowskiemu łatać dziurę budżetową,przecież trzeba opłacić posłów,500 tys urzedników, do unii jewropejskiej sie dorzucić,wycieczki zagraniczne na koszt podatnika,stadion narodowy,emerytury po 15 latach pracy i wiele wiele innych a to proszę ja was nie są tanie rzeczy no i oczywiście obowiązkowe 10 % trzeba do kieszeni przytulić bo jak to tak bez korupcji świat nie widział.
Druga strona tego medalu jest taka,że w tym kraju gdzie wiekszość ma buraczano-cebulową mentalność nie da się prośbą ani też grzecznie i uprzejmie z batem trzeba stać aby wiekszość zrozumiała i zastosowała sie do prośby.Dobrze ktoś tu wspomniał żeby włączyć sie do ruchu trzeba czekać w nieskończoność to samo z parkowaniem na chodnikach nóż sie karwa w kieszeni otwiera i chuk nic z tym nic nie robi bo polucjanci i straż wiejska zapomnieli jak wygląda Biłgoraj z perspektywy przechodnia.Czyta to pan panie Burmistrzu?Ma pan jakikolwiek wpływ na jednych i drugich? Wysłać ich na spacer po Kościuszki kondycji nabiorą dotlenią sie i może coś pożytecznego w końcu zrobią dla społeczeństwa zamiast łażenia po otwarciach i uroczystościach.
Żeby nie być gołosłownym.
1.http://www.bilgo-raj.com.pl/img/11/praking-rownolegly/
2.http://www.bilgo-raj.com.pl/img/16/brak-slow-/
3.http://www.bilgo-raj.com.pl/img/35/nastepnym-razem-nie-bedzie-zdjecia-tylko-karny-kutas-/
4.http://www.bilgo-raj.com.pl/img/61/parking-rownolegly-jeden-na-siedmiu-wie-jak-zaparkowac-/
~ Necr
Oceniano 6 razy  +6
To samo robi Straż Miejska na targowisku - czas łupania po kieszeni. ZERO miejsc parkingowych, a Straż Miejska tylko pilnuje żeby czasem ktoś nie przywiózł pieniędzy biedakom na targu i jak nie mandat to przepędza zatrzymujących się kierowców, którzy jadą do hipermarketu, bo straż miejska za cel ma nie pilnowanie aby nie było wydawania pieniędzy u miejscowych z targu. Powinni za parkingowych robić i tylko kombinować jak tu polepszyć zwykłym ludziom to dziadowanie chociażby przez ułatwienie robienia zakupów ludziom z kasą co przyjeżdżają samochodami. Tylko że Straż Miejska woli przepędzać. Żałosne
~ j.w
Oceniano 1 raz  +1
Tu sie akurat mylisz, bo do 14 października miało byc gotowe pół ronda.
~ Proszę
Oceniano 8 razy  +8
pamiętać, że rondo w puszczy miało być przejezdne 13 października. Nie róbcie łaski, że na swięta otworzycie. Darmozjadów i matołów banda!
~ gcg
Oceniano 2 razy  +2
Trzeba nagrywać MO i jak działa tak jak partię oszustów nagrywają
~ gf
Oceniano 1 raz  +1
Powinni ustalać z kierowcami gdzie i jakie znaki maja stać, kto tu jest dla kogo?
~ rgbvwrtbv
Oceniano 5 razy  +5
szanowni kierowcy...tak jedni na drugich gadacie a widać jak jeden drugiemu wilkiem,caaaly sznur samochodow jadących od cmentarza na Lubelskiej ku miastu nawet nikt nie pomyśli by przepuscic kilka aut od ulicy Nadstawnej w lewo. Stoi się tam codziennie w okolicach 8 po średnio 10 minut i ani jeden nie zatrzyma się by przepuscic. Każdy myśli tylko o sobie. Male miast a jeździ się okropnie.
~ Sama Prawda
Oceniano 60 razy  +54
bo policja nie jest po to żeby nam pomagać tylko szkodzić...
na każdym kroku jak widzisz radiowóz to nie czujesz się bezpiecznie tylko musisz się oglądać za siebie żeby zaraz za coś mandatu nie dostać.. mi na miejscu tych funkcjonariuszy byłoby zwyczajnie wstyd za coś takiego.. WIELCY stróże prawa hahaha!
~ j.w
Oceniano 83 razy  +75
Panie Jamroz do spółki z panią Wardach pochwalcie sie może gdzie byliście przez 2 tygodnie jak były korki na JP2, Tarnogrodzkiej i Krzeszowskiej.
Jak trzeba kierowcom pomóc to ich nigdy nie ma, ale jak jest okazja do wypisania kilku mandatów to zawsze na posterunku.
PS. Jakby kiedyś was zatrzymali i kazali dmuchać w alkomat to zawsze żadajcie sporządzenia protokołu z badania. Wg ustawy mają obowiązek informować kierowcę, że może zażyczyć sobie sporządzenia protokołu, ale nigdy o tym nie informują. Przynajmniej będą mieli coś do roboty jak za każdym badaniem alkomatem będą musieli 2 strony A4 wypełnić.
~ j.w
Oceniano 8 razy  +8
A jak chodniki przy Kościuszki czy Bartoszewskiego zastawione autami, tak, że często trudno przejść to od kilku lat nic z tym nie zrobili.
Czy słyszał ktoś kiedyś o przypadku, żeby biłgorajska policja wypisała komuś mandat za nieprawidłowe parkoweanie?
Na tym ich praca ostatnio właśnie polega: Używanie nowego wozu wartego prawie 200 tysięcy do łapania gimnazjalistów pod dworcem PKS, łapanie rowerzystów po piwku i dzieciaków z jednym skrętem.
~ AMSkke
Oceniano 59 razy  +53
Cwaniaczki, znak ustawiony o 10.00 i od razu patrole z wcześniej wypisanymi blankietami czekały, zawsze parę $ wpadnie :)
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
29 lipca 2022 Biłgoraj
Zmiany kadrowe w biłgorajskiej straży
Lubelski komendant wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej nadbrygadier Grzegorz Alinowski z dniem 1 sierpnia 2022 r. powierzył pełnienie obowiązków komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju bryg. Dariuszowi Gęborysowi.
w niedzielę, godzina 12:01 Luchów Górny
Śmiertelny wypadek z udziałem pieszego
dzisiaj, 07:23 Biłgoraj
Spotkają się w Parku Nowakowskiego i na placu zabaw. Po co?
29 lipca 2022 Biłgoraj
Zmarł Bogdan Zwoliński
W piątek 29 lipca otrzymaliśmy wiadomość o śmierci Bogdana Zwolińskiego, wieloletniego komendanta Straży Miejskiej w Biłgoraju.
w poniedziałek, godzina 10:34 Biłgoraj
Mieszkaniec Biłgoraja odzyskał gotówkę
dzisiaj, 12:43 Biłgoraj
Drifty, koncerty i pokaz laserów na pożegnanie starego autodromu
31 lipca 2022 Księżpol
W Księżpolu odkryto kapsułę czasu sprzed 170 lat
W pierwszej połowie lipca w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Księżpolu dokonano cennego odkrycia. W trakcie prac remontowych w prezbiterium odkryto kapsułę czasu.
dzisiaj, 10:42 Biłgoraj
Co z dodatkiem węglowym? Można już składać wnioski?
dzisiaj, 09:27 Wola Różaniecka
Peugeot załadowany nielegalnym tytoniem
1 sierpnia 2022 Biłgoraj
Biłgorajanie uczcili powstańców
1 sierpnia 1944 roku wybuchło Powstanie Warszawskie. Słabo uzbrojone oddziały powstańcze prowadziły samotną walkę z przeważającymi siłami niemieckimi, zakończoną kapitulacją po 63 dniach. W 78. rocznicę tych wydarzeń hołd bohaterom oddali mieszkańcy Biłgoraja i okolic.
w piątek, godzina 18:49 Biłgoraj
Znalezione pieniądze czekają na właściciela
dzisiaj, 09:06 Frampol
"Koncert pod chmurką" we Frampolu
w środę, godzina 08:45 Tarnogród
Zabytki archeologiczne w tarnogrodzkim parku
W centrum Tarnogrodu realizowany jest ostatni etap projektu pn. "Rewitalizacja w Gminie Tarnogród" polegającego na przebudowie Parku Miejskiego. W trakcie prac remontowych odkryte zostały zabytki archeologiczne.
w sobotę, godzina 19:43 Potok Górny
Bitwa na regionalne smaki
w niedzielę, godzina 21:28 Górecko Kościelne
Brathanki gwiazdą 25. Festiwalu Maryjnego w Górecku [WYNIKI]
w poniedziałek, godzina 10:16 Biłgoraj
Uciekł z miejsca zdarzenia. Już został doprowadzony do prokuratury
Do tragicznego wypadku doszło w nocy z piątku na sobotę w Luchowie Górnym. Kierujący mercedesem najechał na leżącego na jezdni 36-latka. 23-letni kierujący w niedzielę został doprowadzony do prokuratury. Postawiono mu zarzut nieudzielenia pomocy.
w niedzielę, godzina 13:35 Biłgoraj
Miłośnicy biegania i jazdy na rowerze wystartowali w biłgorajskim duathlonie [WYNIKI]
w poniedziałek, godzina 07:45 Biłgoraj
Piknik nad zalewem [NOWE ZDJĘCIA]
w środę, godzina 11:00 Andrzejówka
Poszukiwania 17-latki zakończone
Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadziła poszukiwania 17-letniej mieszkanki gminy Biłgoraj. Nastolatka ostatni raz widziana była w poniedziałek 1 sierpnia, gdy wyjechała z domu rowerem. W czwartkowe popołudnie poszukiwania zostały zakończone.
w piątek, godzina 11:40 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
w poniedziałek, godzina 13:07 Biłgoraj
Slam Drinkers na Mistrzostwach Polski 3x3
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika Biłgoraj