REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2014.03.17 13:42 | aktualizacja: 2014.03.17 21:38

Przejazd wojska przez Biłgoraj - fotogaleria czytelników

Czytelnicy portalu bilgorajska.pl, zrobili zdjęcia oraz filmik ilustrujące przejazd wojska przez Biłgoraj, który miał miejsce w sobotę 15 marca br.
Przejazd wojska przez Biłgoraj - fotogaleria czytelników

fot. T.S.

Zdjęcia zostały wykonane w sobotę. Przejazd opancerzonych transporterów zarejestrowali czytlenicy portalu bilgorajska.pl. Zapraszamy do fotogalerii.

Red.
Red. dodany 17 marca 2014
 
Odsłon: 23010

Wideo

Film nadesłany przez Galaza, dziękujemy Panie Galaza :)

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (34)

Najwyżej oceniane komentarze
~ dt
Oceniano 37 razy  +29
Najpierw trzeba się zająć naszymi Janukowiczami i wyzyskiwaczami jak przy zarobkach 1500 zł można na mieszkanie odłożyć?
~ marek
Oceniano 23 razy  +21
O rany jakie muzeum. Można się załamać. Może jechali do huty, aby to zezłomować. Pewnie w sobotę było zamknięte u Pana Glenia.
~ Strach
Oceniano 30 razy  +20
Zbieram szklane butelki na koktajle Mołotowa, bo czym tu się bronić. Nie oddamy kraju Ruskim
Wszystkie komentarze
~ ,,Żbik B''
  0
http://pl.wikipedia.org/wiki/BRDM-2_M96/M97 Jeśli nie macie pojęcia o pojeździe dlaczego go komentujecie. I SEE DEAD HATERS!
~ :)
  0
Gdyby mieli CB nie zgubili by się :)
~ Dusz-pasterz
Oceniano 2 razy  +2
po przebudowie i zmianie organizacjii ruchu
w Bilgoraju nawet Wojsko sie zgubilo :)
~ zzz
Oceniano 3 razy  -3
co ma być to i tak będzie. trzeba sie modlić .
~ nico
Oceniano 3 razy  -3
osoba wydająca zgodę na przejazd przez miasto a nie obwodnicą to karierowicz ,no i idiota myślący tylko o sobie.Piszę bo wstyd takim 50-letnim złomem się chwalić,chyba że jechali na jarmark staroci,ale to nie środkiem miasta,bo to nie atrakcja
~ marek
  0
Zgadzam się.
~ ktosik
  0
Kto zainteresowany, niech patrzy nocą na niebo, o drugiej trzynaście nad ranem kawalkada samolotów "frunęła" w kierunku zachodnim.
~ wojsko
  0
zawodowe robiło za kierowców a ten co prowadził kolumnę to nawet GPS-a nie umiał czytać , a co dopiero mapę rozumieć. Ale jak szweje za pieniądze tworzą Armię i po 15 latach "służby" idą na emeryturę to taka armia
~ Maniek
  0
Koles na 1 filmiku niezły komentarz :D
~ der
  0
nie mieli innej drogi,tylko przez centrum zapierdzielali
~ a ciemnota ogupiona mediami na tuska
Oceniano 1 raz  +1
Kaczynski jest dobrym kandydatem bo dba o szarakow zarabiajacych do 2 tys na reke
~ W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby p
Oceniano 4 razy  +2
Od 1989 roku (gdy Polacy zostali sprzedani przy okrągłym stole i Magdalence) w polityce te same ryje jak to się dzieje, czy może zrobili coś dla nas dobrego? ... nie poprostu systematycznie nas oszukują i okradają przy pomocy propagandy i manipulacji poprzez "swoje" media! Od 24 lat zaciskamy pasa w imię lepszego jutra dla nas i dla naszych dzieci, a teraz zaciska nam się go jeszcze bardziej z powodu kryzysu jednocześnie ratując portfele krwiopijcom-bankierom, którzy właśnie spowodowali i są odpowiedzialni za ten kryzys. Nie mam zamiaru głosować na "MNIEJSZE ZŁO", na tych politycznych kacyków, którzy nas tylko dzielą. Jedyne co im wychodzi to ogłupianie społeczeństwa, a obecna tragiczna sytuacja Polski i Polaków to efekt ich wieloletnich, antypolskich i destrukcyjnych działań. Uważam iż jedyną drogą powrotu do normalności to oddanie głosu na Janusza Korwin-Mikkego [Nowa Prawica], który "nie chce zmienić świń przy korycie, tylko zlikwidować koryto".Do tej pory Polacy byli oszukiwani, okradani i wierzyli w bajki opowiadane na przemian przez PiS, PO, PSL i SLD, zmieniają się nazwy partii, a ryje umoczone w korycie ciągle są te same (byleby utrzymać socjalizm, który pozwala kraść). Zrozumcie wreszcie, że nasze obecne "elity" polityczne to w większości dyletanci i hipokryci, których celem jest chęć wzbogacenia się kosztem innych nawet "idąc po trupach". Siedzą w polityce, bo to łatwy kawałek chleba i zero odpowiedzialności za swoje działania, gdyż świadomie prawo tworzą "pod siebie" aby móc kraść w "białych rękawiczkach" i mieć pewność bezkarności. Zagłosujmy na partię Janusza Korwin-Mikkego, bo to dla Polski i Polaków jedyny ratunek i możliwość rozliczenia złodziei i oszustów.
~ mafia rzadzi w rosji i na ukrainie ale na wojne nie pojdą
Oceniano 13 razy  +7
W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.
Wasze zaangażowanie w rewolucję na Ukrainie odbieramy jako wrogie mieszanie się w wewnętrzne sprawy innego państwa. Mając na względzie, że głównymi uczestnikami tych zajść są potomkowie bandytów UPA, kultywujący ich tradycje i identycznie jak tamci zbrodniarze są wrogo nastawieni do Polaków oraz roszczą sobie pretensje do 20 polskich powiatów, prześladujący Polaków na zagarniętych ziemiach polskich w wyniku zdrady przedstawicieli Wielkich Mocarstw w Jałcie (m.in. dzisiejszych, Waszych mocodawców), wyklucza Was z grona Polaków, którym można oddawać jakikolwiek szacunek. Ponadto wspieranie obecnych bandytów UPA na zleconej, przygotowanej wcześniej i finansowanej przez środowiska światowej mafii rewolucji, stawia Was w szeregu kolaborantów tejże mafii. Nie waham się użyć słowa „mafia ponieważ związek polityków z pospolitymi przestępcami nie można nazwać inaczej. Pisząc „pospolici przestępcy mam na myśli całe towarzystwo bankierskie, okradające ludzkość z jego pracy poprzez emitowanie pustego pieniądza odsetkowego i zagarnianie przez wąską grupę ludzi, całego bogactwa ziemi. Wspólnikami finansowych bandytów są mafiosi będący właścicielami przeróżnych korporacji (często ci sami ludzie). Dobrze wiecie, że to oni pociągają za sznurki i wybierają rządy (jesteście tego przykładem), przedstawicieli we wszystkich międzynarodowych organizacjach oraz znaczących przedstawicieli UE, że nie kto inny jak oni wzniecają wojny, rewolucje, są autorami zamachów i morderstw (Irak, Libia, Syria, Afganistan a teraz Ukraina) . Wy natomiast, nie zważając na los narodu podporządkowujecie się im na każde skinienie, uchwalając wszystko, co Wam każą, wykonując każde nawet najbardziej odrażające zadania. Taka postawa jest niegodna człowieka a polityka w szczególności, reprezentanta milionów ludzi, co godzi w człowieczeństwo, co godzi w egzystencję społeczeństw. Dla dobra Waszych mocodawców zniszczyliście przemysł polski, pozbawiliście milionów Polaków środków do życia, ogromną ilość obywateli polskich (często z dziećmi) wyrzuciliście na bruk, z wielu rodzin odbieracie dzieci z powodu biedy,( którą sami im zafundowaliście) płacąc innym za wzięcie tych dzieci na wychowanie. To jest metoda barbarzyńska.
Barbarzyństwem jest również przedłużanie wieku emerytalnego, kiedy młodzi ludzie nie mają pracy i wyjeżdżają za granicę. Wasza antypolska działalność sprawiła, że miliony Polaków tuła się za chlebem po całym świecie, bez perspektyw powrotu. Fundujecie Polakom sztuczne kolejki do służby zdrowia w ramach zakamuflowanej eutanazji. Pozbywacie Polaków całego majątku narodowego włącznie z ziemią, lasami i wszelkimi bogactwami nie licząc się w ogóle z protestującymi mieszkańcami tej ziemi, którzy żyją tu z dziada, pradziada. Komu służycie poza wymienioną wyżej międzynarodową mafią? Czy zmierzacie do wywołania wojny domowej, aby zlikwidować niepotrzebną część polskiego społeczeństwa? Czy chcecie przygotować miejsce dla Izraelitów, którzy siedzą na walizkach w związku ze swoją nazistowską działalnością? Czy nie po to właśnie, wprowadziliście Ustawę o „bratniej pomocy obcych sił, gdyż dobrze zdajecie sobie sprawę ze zdrady Narodu Polskiego?
Oskarżacie prezydenta Janukowycza o wiele przewinień na Ukrainie, gdy tymczasem sami jesteście hienami żerującymi na Narodzie Polskim. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby buntować innych w obcym kraju przeciwko legalnie wybranej władzy, kiedy sami jesteście zbrodniarzami likwidującymi możliwości egzystencji „własnego narodu. Jak trzeba być bardzo zakłamanym, żeby Ukraińcom wmawiać farmazony o demokracji, gdy we własnym kraju nie respektujecie woli społeczeństwa, popartej MILIONAMI PODPISÓW. Jakim trzeba być obłudnikiem, żeby bandytów z Majdanu nazywać pokojowymi manifestantami, którzy byli uzbrojeni po zęby, wcześniej szkoleni i dowodzeni przez profesjonalistów, którzy nie zawahali się strzelać do przedstawicieli prawa z zaciętością podobną do banderowców mordujących w okrutny sposób Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Przypomnijcie sobie co mówiliście na manifestujących w Warszawie w kolejnych latach w dniu Święta Niepodległości. Czy Wy jesteście NORMALNI? Czy może uważacie społeczeństwo za nienormalne? Pytam się Was, ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, dlaczego nie powiedzieliście na Majdanie: kim faktycznie jesteście, co robicie z Narodem Polskim, jak wygląda Wasza demokracja, jak niszczycie Naród Polski, komu służycie, komu służą pajace unijni zainstalowani przez bandytów światowych. Dlaczego nie poinformowaliście „majdanowców jaki los czeka Ukraińców po wejściu do zniewalającej, odbierającej suwerenność, dżenderowej, zdegenerowanej pod każdym względem unii, narzucającej przepisy prawne niezgodne z logiką i polską racją stanu? Należało powiedzieć prawdę co ich czeka. Należało również powiedzieć prawdę, kto za tą ich rewolucją stoi oraz to, że konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Wiktora Janukowycza jest chronić i bronić Naród Ukraiński i Ukrainę przed światową mafią i rodzimymi bandytami. Wy tego nie powiecie, bo tkwicie w tym bagnie po uszy. Wy tego nie powiecie, bo zostaliście oddelegowani przez bandę unijną i światową do przejęcia Ukrainy dla dobra światowych bandytów. Wy tego nie powiecie, bo macie zadanie od tych samych bandytów, OSŁABIĆ ROSJĘ przez wyeliminowanie Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów. Wy wreszcie tego nie powiecie, bo dla Was najważniejsza jest władza i niesłuszne obdarowywanie się pieniędzmi z pracy Polaków.
Narracja i manipulacje jakie prowadzicie wraz z agenturalnymi mediami są żenujące. Natomiast w ostatnich dniach, kiedy byliśmy świadkami najboleśniejszych dni dla Ukrainy, przeszliście samych siebie. Tyle kłamstw, tyle nienawiści do rządzących Ukrainą, tyle wrogich i zakłamanych tekstów pod adresem Rosji i prezydenta FR Władimira Władimirowicza Putina nie mające nic wspólnego z prawdą, nie mówiąc już o Waszej kulturze i wyrobieniu politycznym, które jest na poziomie przedszkolaka, wprawia obywatela Polski nie tylko w ogromny niesmak ale stwarza obawy, że dążycie do otwartego zwarcia z sąsiadami, przez co narażacie Polaków i państwo polskie na niebezpieczeństwo. Świadomie przyczyniacie się do wybuchu wojny tuż przy naszej granicy i to Wy będziecie tymi, którzy będą najbardziej winni jeśli ona wybuchnie.
Wasza nieodpowiedzialna działalność powinna być ścigana z urzędu przez organa sprawiedliwości z paragrafu, który mówi o świadomym narażaniu kraju i jego obywateli na niebezpieczeństwo. Tylko wróg Polski i osobnicy nienawidzący Polaków mogą w ten sposób prowadzić politykę państwa. Jestem ciekaw w ilu procentach wynika to ze służby obcym a w ilu z Waszej totalnej głupoty. Polski patriota, mający pięć klas szkoły podstawowej i będąc średnio rozgarnięty, lepiej reprezentowałby państwo polskie aniżeli Wasza cała kanciasto stołowa kasta polityczna. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o wściekłej rusofobii wielu polityków i dziennikarzy, którzy tą rusofobią się kompromitują ale również przysparzają Narodowi Polskiemu wielkie zakłopotanie, ponieważ większość z nas uważa Rosjan za jednych z najbliższych Polakom nacji. Zarówno Rosjanie jak i Polacy są Słowianami i to sprawia, że jest między nami naturalna więź, którą za wszelką cenę chce się zniszczyć. W tej dziedzinie nie podejrzewam rusofobów o głupotę ale o działania z premedytacją zainspirowane potrzebą światowych graczy, którym niezwykle mocno zależy na skłóceniu naszych narodów. W związku z tym, wielu polityków i dziennikarzy powinno zostać prześwietlonych przez odpowiednie służby, dla jakich obcych sił działają (dla wielu Polaków nie ulega wątpliwości co to są za siły). Jest to niezbędne, aby wyeliminować bardzo groźne dla naszych narodów konsekwencje. Nie będę wskazywał personaliów tych osób, chociażby z tego względu, że robią to z wielkim oddaniem i jawnością i każdy może ich wytypować bez większych problemów.
Gra na arenie międzynarodowej (na specyficznej scenie teatralnej) wymaga wielu umiejętności i znajomości reguł gry. Nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Są jednak tacy aktorzy, którzy jeszcze nie wejdą na scenę a publika ma już ich dość. Wyjątkowym aktorem powinien być minister spraw zagranicznych. Problem w tym, że niektórzy mylą role aktorską z rolą błazna i myślą, że głupi widz to kupi. Doskonale wiadomo, że to nie aktor/błazen układa role a reżyser. Od talentu błazna/aktora zależy jak on to zagra. Ciekawi mnie, kto był tym reżyserem sztuki ostatniego błazna Rzeczypospolitej Polskiej. Sztuki, której nieco zmienioną treść można zastosować do polskiej rzeczywistości. A mianowicie:
WSZYSCY POLITYCY I PSEUDODZIENNIKARZE, POWINNIŚCIE BYĆ JUŻ DAWNO MARTWI, ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEj
~ Zinteresowany
Oceniano 8 razy  +6
Panie dziennikarzu, może parę słów informacji na temat skąd i dokąd, co to za jednostka itd. Same zdjęcia, to ja tez mogę na NK wkleić. Postaraj się.
~ do sondarzu
Oceniano 4 razy  -2
PO zsumowaniu głosów wyszło mi 110% Chyba coś pokręciłeś.
~ Sondaż OPOP z LO dnia: 13.03.14r.
Oceniano 12 razy  +8
Sondaż uliczny z dnia: 13.03.14r. Ul Kościuszki - Cegielniana - Dąbrowskiego w Biłgoraju
Gdyby wybory na Burmistrza odbyły się już dziś:
- Tadeusz Kuźmiński poparcie 21% ankietowanych
- obecny Burmistrz Janusz Rosłan 18% ankietowanych
- Krzysztof Iwaniec 15% ankietowanych
- Jacek Piskorski 12% ankietowanych
- Poseł Piotr Szeliga poparcie 11% ankietowanych
- Andrzej Miazga 9% ankietowanych
- Klecha Marian 5% ankietowanych
- Mirosław Lipiński 3% ankietowanych
- Stanisław Schodziński 1% ankietowanych
- Tadeusz Ferens 0,5% ankietowanych
- Michał Furlepa 0,5% ankietowanych
5% respondentów nie zdecydowało na kogo zagłosuje.
Nowy sondaż wyborczy OPOP z LO pokazuje przewagę Kandydata Tadeusza Kuźmińskiego nad obecnym burmistrzem Januszem Rosłanem o 4%. Oprócz tych dwóch Kandydatów, wysokie poparcie znalazłyby Radny Krzysztof Iwaniec i Jacek Piskorski i Poseł Piotr Szeliga . Pozostałe kandydaci nie przekraczają 10% poparcia wśród respondentów.
~ pułkownik kwiatkowski
Oceniano 11 razy  +9
W mieście się gubią to co to będzie jak trafią do lasu. Według mnie to nie żadne ćwiczenia tylko ewakuacja na zachód. Chłopaki dostali info, że wojna idzie od wschodu i stwierdzili, że nie ma co czekać, aż zrobi się gorąco tylko trzeba szukać azylu u naszych zachodnich sąsiadów. Z taką orientacją w terenie myślę, że na przełomie kwietnia/maja powinni przekroczyć Odrę.
~ marek
Oceniano 7 razy  +7
Co to miało być ? Nie była to demonstracja siły ha,ha,ha. Nie było to potrząsanie szabelką, bo niby czym ? Wiem ! To była grupa rekonstrukcji historycznych, taka jak we wrześniu na Wzgórzu Polak pod Panasówką.
~ marek
Oceniano 23 razy  +21
O rany jakie muzeum. Można się załamać. Może jechali do huty, aby to zezłomować. Pewnie w sobotę było zamknięte u Pana Glenia.
~ marek
Oceniano 4 razy  +2
Uważaj abyś nie musiał się bronić przed rezunami Bandery.
~ Fred
Oceniano 2 razy  +2
"Prawie nic" nie byłoby dziwnego w przemieszczaniu się tej jednostki tylko że na skrzyżowaniu z lubelską część wozów się zapędziła i musieli nawracać pod iskierką tak jak to jest widoczne na zdjęciach. W ten sposób zablokowali całe skrzyżowanie i narobili poruty na pół miasta.
~ stachu
  0
ej z nam ta kurtkę kogo to ??
hehe
~ Jaś
Oceniano 2 razy  0
Jak wyjeżdzą przydział, poliwa. To nie odbijemy 9-ciu utraconych województw na Ukrainie.
~ Tomek
Oceniano 15 razy  +5
Jakie ćwiczenia jakie ćwiczenia?????? przegrupowują się w obawie przed wojną, jakoś tyle lat tu mieszkam i nigdy na ćwiczenia tak i tędy nie jeździli, Tusk robi pod siebie przed Putinem
~ gorol z Biłgoraja
Oceniano 3 razy  +1
Ruskie boja się dżenderów żeby im odbytów nie przetrzepali.
Obudzili się ludzie w Biłgoraju a tu teleranka nie było w TV hahaha !
Też mi coś w Siemianowicach to co chwile jadą transportery opancerzone po 3 drogą /nówki nie śmigane /
~ dziadek
Oceniano 8 razy  +6
miesiąc temu też jechali z Zamościa w stronę Biłgoraja tyle że kilka razy więcej sprzętu. jadą na ćwiczenia i wielkie halo
~ Ambona
Oceniano 3 razy  +3
:) wiec najpierw trzeba te butelki oproznic :) takze moze jakas odezwa do narodu aby zaczal pic i nie sprzedawal pustych butelek lecz zachowal je na wypadek wojny :D
~ dt
Oceniano 37 razy  +29
Najpierw trzeba się zająć naszymi Janukowiczami i wyzyskiwaczami jak przy zarobkach 1500 zł można na mieszkanie odłożyć?
~ Jadą na zachód
Oceniano 8 razy  +4
czytaj ,już spierdzielają na drugą stronę Wisły
Drakkar
Oceniano 1 raz  +1
~ smiech na sali
Oceniano 15 razy  +13
dziwne żeby broniąc granic wschodnich wojsko z Zamościa jechało na zachód:D P.S. na poligonie w Nowej Dębie są ćwiczenia NATO a ich nie stać żeby w niewidzialny sposób (samolotem) przedesantować tam zamojską i inne jednostki:D wielkie mi coś bo parę transporterów się pojawiło:D
~ Strach
Oceniano 30 razy  +20
Zbieram szklane butelki na koktajle Mołotowa, bo czym tu się bronić. Nie oddamy kraju Ruskim
~ rodak
Oceniano 4 razy  0
co strach cię ogarnął - nie bój się śpij spokojnie.
~ Tak ludziska do wojny trzeba się szykować
Oceniano 11 razy  +7
zapasy cukru i maki robić , świece kupować , lampy naftowe i naftę , konserwy. Faceci dostają karty mobilizacyjne i tymi rzęchami co widać na zdjęciach mamy bronić oj-czystej.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
3 lipca 2024 Biłgoraj
Rodzinna tragedia w Biłgoraju. Nie żyje kobieta
W środowe popołudnie w Biłgoraju doszło do rodzinnej tragedii. W jednym z domów ujawniono zwłoki kobiety. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują policjanci.
w piątek, godzina 11:36 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
w niedzielę, godzina 08:34 Józefów
Gmina stawia na fotowoltaikę z magazynami energii
3 lipca 2024 Zagumnie
W gminie Biłgoraj doszło do zabójstwa?
Biłgorajscy policjanci prowadzą czynności w związku z podejrzeniem zabójstwa i usiłowania zabójstwa, do którego miało dojść na terenie gminy Biłgoraj. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju, a na miejscu trwają działania śledcze.
w niedzielę, godzina 08:55 Biłgoraj
Wielki festyn charytatywny w Biłgoraju
w niedzielę, godzina 18:20 Biszcza
Dzień Miodu i Pieroga 2024
5 lipca 2024 Biłgoraj
Śledczy podali szczegóły tragicznych wydarzeń w Biłgoraju
W środę 3 lipca w jednym z domów przy ulicy Kościuszki w Biłgoraju ujawniono zwłoki 57-letniej mieszkanki miasta. Prokuratura podała szczegóły tragedii.
w niedzielę, godzina 11:30 Biłgoraj
Garażówka cieszy się popularnością
w sobotę, godzina 08:52 Potok Górny
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego przechodzi na emeryturę
we wtorek, godzina 10:33 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
w piątek, godzina 11:04 Biłgoraj
Zderzenie trzech pojazdów na ulicy Sikorskiego [AKTUALIZACJA]
we wtorek, godzina 09:41 Biszcza
Wielkie święto miodu i pieroga nad zalewem
w niedzielę, godzina 21:56 Region
Przedstawiciele powiatu na odsłonięciu pomnika w Domostawie
W niedzielę 14 lipca w Domostawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary rzezi wołyńskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu biłgorajskiego, m.in. prezydium Rady Powiatu.
w sobotę, godzina 12:04 Powiat
Podwójny alert dla powiatu
w czwartek, godzina 08:01 Biłgoraj
Tak wygląda postęp prac przy budowie największego toru wyścigowego w regionie
w sobotę, godzina 11:20 Józefów
Nowa siedziba nadleśnictwa coraz bliżej
Leśnicy z Józefowa doczekają się nowej siedziby. W ostatnich dniach czerwca ogłoszono przetarg na budowę budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów wraz z towarzyszącą infrastrukturą.
w piątek, godzina 12:20 Huta Turobińska
Łoś nie przeżył zderzenia z autem
w sobotę, godzina 19:01 Obsza
Konkurs kulinarny na granicy województw
8 lipca 2024 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
8 lipca 2024 Potok Górny
KGW z powiatu na podium
w piątek, godzina 09:11 Biłgoraj
Przetarg na nowe miejsce rekreacji
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika