REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2015.03.07 19:40

Aktywne kobiety

Już po raz kolejny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zorganizował Sportowy Dzień Kobiet. Chętnych do wzięcia udziału pań nie zabrakło. Można było poćwiczyć z mistrzynią świata w portach sylwetkowych, skorzystać terapii masażem BOWENA oraz zdobyć nagrody.
Aktywne kobiety

To już tradycja. Z okazji zbliżającego się święta wszystkich pań Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zorganizował imprezę pod hasłem Sportowy Dzień Kobiet. Wydarzenie odbyło się w sobotę, 7 marca. Relację z poprzednich edycji znajdą Państwo pod adresami: Strzał w dziesiątkę, Dzień Kobiet na sportowo oraz Świętowanie na sportowo.

W tym roku na aktywne panie czekało wiele atrakcji. Na początek organizatorzy zaproponowali trening Insanity, który poprowadził Adam Sarzyński, można było też poćwiczyć z mistrzynią świata oraz wielokrotną mistrzynią Polski w fitnessie sylwetkowym Natalią Gacką.

Nie zabrakło zumby z Aleksandrą Okoń, nowością była za to tabata, którą poprowadziła Aleksandra Popko. W przerwie między ćwiczeniami goście mogli obejrzeć pokazy Street Workout.

Tego dnia można było się poddać terapią masażem BOWENA, skorzystać z masażu klasycznego i relaksacyjnego, a także wziąć udział w zajęciach na zdrowy kręgosłup.

Panie mogły też skorzystać z porad makijażowych, których udzielała Marta Tochman oraz poradzić się dietetyka Moniki Ćwikły. Ponadto odbyły się warsztaty z brafittingu, czyli prawidłowego dobierania biustonosza.

Podczas Sportowego Dnia Kobiet Natalia Gacka poprowadziła też wykład dietetyczno - motywacyjny, a na zakończenie wydarzenia zorganizowano wieczorek integracyjny.

red.
red. dodany 7 marca 2015
 
Odsłon: 13616

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (42)

Najwyżej oceniane komentarze
~ Joanna
Oceniano 37 razy  +19
Widziałam wczoraj jak żona dyrektorka Madzia udawała pożądną niech opowie meżowi Miachałkowi jak w jednej z dyskotek Biłgorajskich uprawiała seks z Oskarem Blachą. Żona dyrektorka to materialistka co lubi ludzi wykorzystywać i za plecami obgadywać a jej IQ to niższe jak u Dody.
~ BiłgorajAnka
Oceniano 36 razy  +18
Trzeba było od razu w ogłoszniu o imprezie napisać, że najlepsze atrakcje (masaż, sauna, jaccuzi), będą niedostępne w dniu 7 marca, bo zostały zarezerwowane przez znajmych.
Część osób nie musiała by na darmo iśc na osir licząc, że się załapią.
~ wniosek o udostępnienei informacji publicznej
Oceniano 23 razy  +17
Informuję, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na wolne stanowisko - Referenta ds. turystyki i rekreacji w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraj została wybrana Pani Anna Walczak zamieszkała w Biłgoraju. Uzasadnienie dokonanego wyboru: Komisja rekrutacyjna stwierdziła, że kandydat posiada wykształcenie zgodne z wytycznymi konkursu. Pani Anna Walczak uzyskała największą liczbę punktów, wykazując się dużą znajomością zagadnień merytorycznych w zakresie kultury fizycznej oraz wymaganymi predyspozycjami w stopniu wysokim do objęcia stanowiska Referenta ds. turystyki i rekreacji w Ośrodku Sportu i Rekreacji.
.
.
.
WNIOSEK O:
1. Udostępnienie pytań jakie były zawarte w teście egzaminacyjnym na stanowisko: Referent ds. turystyki i rekreacji.
.
.
Pytania zadane kandydatom na stanowisko referenta ds. turystyki i rekreacji w OSiR Biłgoraj podczas testu
w dniu 22.01.2015 r.
1. Wymieni zadania własne gminy na przykładzie miasta Biłgoraj ?
2. Na podstawie jakich dokumentów działa OSiR?
3. Podaj rzeczy jakie powinny znaleźć się w ofercie sportowej dotyczącej organizacji obozów, kolonii na obiektach OSiR w Biłgoraju wraz
z przykładami?
4. Wyjaśnij pojęcie sport, rekreacja ruchowa, turystyka, podaj dowolne przykłady?
5. Jakie regulaminy i czynności musi poczynić OSiR jako administrator zalewu Bojary w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla korzystających?
6. Wymieni korzyści wynikające z uprawiania nornic walking?.
Pytania zadane kandydatom na stanowisko referenta ds. turystyki i rekreacji w OSiR Biłgoraj podczas rozmowy kwalifikacyjnej
w dniu 23.01.2015 r.
1. Proszę wymienić jakie rozgrywki ligowe są organizowane w OSiR ?
2. Czym skutkuje odmowa złożenia ślubowania przez przystąpieniem do wykonywania obowiązków służbowych pracownika samorządowego zatrudnianego na stanowisku urzędniczym, w tym kierowniczym stanowisku urzędniczym?
3. Z jakimi instytucjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu biłgorajskiego współpracuje OSiR?
4. Jaką ofertę rekreacyjną płatną i bezpłatną posiada OSiR?
5. Proszę wymienić kilka standardowych punktów kolejnych działań z harmonogramu organizacji imprezy (widowiska sportowego).
6. Proszę podać od jakiej liczby uczestników (widzów) na stadionie, hali sportowej impreza staje się imprezą masową.
.
.
.
.
.
2. W związku z tym, że jednym z dodatkowych wymagań, preferowanym i podlegającym ocenie w ramach końcowej selekcji kandydatów (według ogłoszenia o naborze) na stanowisko: Referent ds. turystyki i rekreacji było:
a) posiadanie kursów instruktorskich z zakresu turystyki i rekreacji,
proszę o informację, czy osoba wybrana w naborze posiada takie kursy, a jeśli tak to jakie?
.
.
Odp.2
Nie posiada
Pozdrawiam
Eliza Rafał
Wszystkie komentarze
~ Olala
Oceniano 3 razy  +3
Ludzie, gdzie wy się uchowaliście? Dostaliście za darmo super imprezę, możliwość korzystania z różnych usług, bezpłatnego korzystania z całego obiektu sportowego i narzekacie! Skąd wy się urwaliście?! Macie problem bo była kolejka do masażu? To idźcie do prywatnego gabinetu i zapłaćcie 100zł za zabieg i nie oczekujcie że ktoś zasponsoruje wam prywatną wizytę u specjalisty. Nie smakował wam poczęstunek? Nikt wam nie kazał jeść! A jeśli ktoś liczył na darmową wyżerę to niech skorzysta z kuchni dla ubogich. Nie podobały wam się treningi? było wrócić do domu i posiedzieć na kanapie i daremnie się nie denerwować bo widocznie nie macie pojęcia o obecnych trendach fitness i nie doceniacie tego że ktoś wam chce tej wiedzy troszkę udostępnić bo niestety na naszym terenie nie ma możliwości skorzystania z takich usług.
A jeśli macie w sobie minimum dojrzałości emocjonalnej to nie wylewajcie tu wszystkich brudów dotyczących życia prywatnego osób których zapewne nawet prywatnie nie znacie.Przemawia przez was zazdrość lub próbujecie samych siebie dowartościować- nie tędy droga. Jeśli macie lepszą koncepcję na zorganizowanie kolejnej imprezy- myślę że OSiR jest otwarty na propozycje.
Gratulacje dla organizatorów- taki odzew ze strony społeczności wbrew pozorom świadczy o ogromnym sukcesie.
~ z. /do ona.
Oceniano 11 razy  +7
a od Elizy to prosze sie odczepić!!! to super człowiek i całe serce włozyła w organizację tej imprezy!!!
~ mar
  0
Na imprezie wszystko było dla wszystkich, każdy mógł kożystaC
~ ccc
Oceniano 6 razy  +4
A ten Oskar Blacha to kto?
Jakiś biłgorajski celebryta?
~ 123
Oceniano 7 razy  +5
Ty pi..o jedna, piep...a żmijo robiłaś za materac. Twój wpis to prokurator się kłania
~ hmmm
Oceniano 7 razy  +5
To ten sam, z którym Ty się teraz bzykasz Josnno? Ale Ty to chyba musisz mu płacić skoro Ci tak żal d..e ściska.
~ Joanna
Oceniano 37 razy  +19
Widziałam wczoraj jak żona dyrektorka Madzia udawała pożądną niech opowie meżowi Miachałkowi jak w jednej z dyskotek Biłgorajskich uprawiała seks z Oskarem Blachą. Żona dyrektorka to materialistka co lubi ludzi wykorzystywać i za plecami obgadywać a jej IQ to niższe jak u Dody.
~ obecna
Oceniano 7 razy  +5
nie prawda eż masaż był po znajomości bo ja ich nie miałam trzeba tylko było stanąć w kolejce
~ lu!
Oceniano 5 razy  +5
te dziewczynki staż odbywały :D
~ lbl
Oceniano 4 razy  +4
osirbilgoraj@interia.pl
Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej, jednostka do, której kierujesz zapytanie nie może uzależniać przesłania odpowiedzi od podania danych osobowych przez osobę występującą z wnioskiem.
Wystarczy, że podasz adres e-mail na który ma zostać przesłana odpowiedź i nic więcej nie muszisz podawać.
http://olgierd.bblog.pl/wpis,anonimowe;zadanie;udostepnienia;informacji;publicznej,37781.html
~ Aleksandra Okoń
Oceniano 20 razy  +6
Było mega fantastycznie :D wszystko zorganizowane na najwyzszym poziomie, uczestniczki zajęc wspaniałe <3 dziekuję Wam uwielbiam przyjeżdżać do Was. Nierozumiem natomiast tych którzy tu hejtują, u nas w Tomaszowie nie ma praktycznie nic z okazji Dnia Kobiet, powinniście się cieszyć, że OSiR organizuje tak wspaniałe wydarzenia i macie WSZYSTKO ZA DARMO!!!! To mało??? A pomysleliscie ile pracy kosztowało to pracowników OSir-u i to wszystko dla Was. Pomyslcie co oni teraz czują jak czytają te hejty? Przykre to :/ Docieńcie pracę i starania, nie każdy ma takie szczęście jak Wy mieszkanki Biłgoraja. Miłgo Dnia wszystkim :)
~ fsdf
Oceniano 10 razy  +6
GRUBA impreza, całkiem grubo wypadło
~ Aga
Oceniano 7 razy  +1
Biedne te dwie dziewczyny z MILI. Przecież One są KOBIETAMI a potraktowano je jak służące Straszne!!!!!! czemu jakiś właściciel z mili nie mógł stanąć z tymi tackami Właśnie pan furlepa pokazał jak trakyuje kobiety przecież to się działo na jego "podwórku" TAM KAŻDA KOBIETA powinna czuć się wczoraj jak kobieta a nie jak służąca
~ Jagoda
Oceniano 7 razy  +3
Bardzo dziekujemy organizatorom. Bardzo Fajna inicjatywa i super zabawa. Prezent udany w 200% :)
znalazłam materiał wideo
http://q.gs/8891021/dzien-kobiet-osir-bilgoraj-tvnstyle-html
~ SASASA
Oceniano 3 razy  +3
Tłuszcz spływa litrami
~ ---
Oceniano 14 razy  +6
Spędziłam wczoraj fantastyczne popołudnie na OSiR. Świetna frekwencja, masa atrakcji, zabiegi, porady, poczęstunek. BRAWOOO
~ -
Oceniano 3 razy  +1
spacer dla zdrowie dobrze Ci zrobił
~ TAk
Oceniano 11 razy  +3
No i jest gruba, brzydka i taaaka głupia, zazdrość ludzka i tyle. Impreza była super oby więcej takich.
~ kobieta
Oceniano 18 razy  +12
Impreza super.Ludzie Wam nigdy nic nie pasuje. Obrzucili by Was złotem , a i tak było by źle bo za mało. Masakra. Pani Elizo impreza udana w 100 %. Co świadczy o Naszej społeczności, narzekanie, zgryźliwość. Ktoś coś dobrego robi, a tu wiecznie źle. Najlepiej zamknijcie się w swoich czterech ścianach i obrabiajcie ***** tylko to potraficie. A ja bardzo dziękuję impreza na wysokim poziomie.
~ hela
Oceniano 1 raz  +1
jeszcze Twój tłusty tyłek tam potrzebny był
~ -pjkmgjh
Oceniano 7 razy  +1
Z tymi balonikami i poczęstunkami, powinni stać mężczyźni skoro była to impreza dla kobiet!!!
Przecież te dwie to też kobiety!!! Wstyd i Hańba organizatorzy jak tak można!!!!?
~ Ona
Oceniano 13 razy  +9
Najlepsza impreza na osir, gratulacje dla organizatorów. Dlaczego plakatów na mieście nie było?
~ Hym
Oceniano 7 razy  +3
Jak co roku jedzenia brakowało to źle jak w tym było dużo też źle, a przyznać trzeba że baby brały wszystko jak idzie i jakoś nikt nie narzekał.
~ ja
Oceniano 12 razy  +8
Najlepsza impreza na OSiR ever :) Gratuluję organizatorom. Szkoda tylko, że jakoś słabo nagłośniona dlaczego plakatów na mieście nie było.
~ hela
Oceniano 3 razy  -1
tona jabłek hurtem 200 zł kosztuje (20 groszy kilogram)
taka reklama to się opłaca
kobiety w dniu kobiet potraktowano jak krowy
macie i żryjcie
~ jhbui
Oceniano 6 razy  +4
Te baby to teraz tłuste d,,, i cielska. wiszące cycki, nic ruchu , a w łóżku to d.. się odwróci ,żeby ją wypier.. i cały ruch dla niej
~ ona
Oceniano 13 razy  +1
p Eliza to moze sobe zorganizowac,kawe dla Dyrektora, mamusia ją wcisnęla, na sekretarke i pasuje tam , jak wół do karocy,
~ Gelo do lbl
Oceniano 6 razy  +6
Na jaką pocztę? Przedstawiłeś się z imienia i nazwiska? Bez danych nikt by ci nie odpisał. Przedstawiłeś się im?
~ lbl
Oceniano 2 razy  +2
Przepraszam, było jednak w terminie, bo 14-tego dnia.
Rzadko zaglądam na tą pocztę ;)
~ lbl
Oceniano 4 razy  0
Żeby doprecyzować:
To jest odpowiedź na wniosek o udospępnienie inf. publ. otrzymana od OSIR po 17 dniach (ustawowowo powinni w ciągu 14).
~ nh tf
Oceniano 11 razy  -3
Cwiczcie tłuste ***** bo wisi na was tłuszcz , na nowej obwodnicy ganiają kobietki , nie chcą być grubasami tłustymi , więc do ćwiczeń bo w tej tłustej d,, trudno znależć *****
~ wniosek o udostępnienei informacji publicznej
Oceniano 23 razy  +17
Informuję, że w wyniku przeprowadzonej procedury naboru na wolne stanowisko - Referenta ds. turystyki i rekreacji w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraj została wybrana Pani Anna Walczak zamieszkała w Biłgoraju. Uzasadnienie dokonanego wyboru: Komisja rekrutacyjna stwierdziła, że kandydat posiada wykształcenie zgodne z wytycznymi konkursu. Pani Anna Walczak uzyskała największą liczbę punktów, wykazując się dużą znajomością zagadnień merytorycznych w zakresie kultury fizycznej oraz wymaganymi predyspozycjami w stopniu wysokim do objęcia stanowiska Referenta ds. turystyki i rekreacji w Ośrodku Sportu i Rekreacji.
.
.
.
WNIOSEK O:
1. Udostępnienie pytań jakie były zawarte w teście egzaminacyjnym na stanowisko: Referent ds. turystyki i rekreacji.
.
.
Pytania zadane kandydatom na stanowisko referenta ds. turystyki i rekreacji w OSiR Biłgoraj podczas testu
w dniu 22.01.2015 r.
1. Wymieni zadania własne gminy na przykładzie miasta Biłgoraj ?
2. Na podstawie jakich dokumentów działa OSiR?
3. Podaj rzeczy jakie powinny znaleźć się w ofercie sportowej dotyczącej organizacji obozów, kolonii na obiektach OSiR w Biłgoraju wraz
z przykładami?
4. Wyjaśnij pojęcie sport, rekreacja ruchowa, turystyka, podaj dowolne przykłady?
5. Jakie regulaminy i czynności musi poczynić OSiR jako administrator zalewu Bojary w celu zapewnienia bezpieczeństwa dla korzystających?
6. Wymieni korzyści wynikające z uprawiania nornic walking?.
Pytania zadane kandydatom na stanowisko referenta ds. turystyki i rekreacji w OSiR Biłgoraj podczas rozmowy kwalifikacyjnej
w dniu 23.01.2015 r.
1. Proszę wymienić jakie rozgrywki ligowe są organizowane w OSiR ?
2. Czym skutkuje odmowa złożenia ślubowania przez przystąpieniem do wykonywania obowiązków służbowych pracownika samorządowego zatrudnianego na stanowisku urzędniczym, w tym kierowniczym stanowisku urzędniczym?
3. Z jakimi instytucjami pozarządowymi działającymi na terenie powiatu biłgorajskiego współpracuje OSiR?
4. Jaką ofertę rekreacyjną płatną i bezpłatną posiada OSiR?
5. Proszę wymienić kilka standardowych punktów kolejnych działań z harmonogramu organizacji imprezy (widowiska sportowego).
6. Proszę podać od jakiej liczby uczestników (widzów) na stadionie, hali sportowej impreza staje się imprezą masową.
.
.
.
.
.
2. W związku z tym, że jednym z dodatkowych wymagań, preferowanym i podlegającym ocenie w ramach końcowej selekcji kandydatów (według ogłoszenia o naborze) na stanowisko: Referent ds. turystyki i rekreacji było:
a) posiadanie kursów instruktorskich z zakresu turystyki i rekreacji,
proszę o informację, czy osoba wybrana w naborze posiada takie kursy, a jeśli tak to jakie?
.
.
Odp.2
Nie posiada
Pozdrawiam
Eliza Rafał
~ Ewelina
Oceniano 16 razy  +10
Osir zrobił się prywatnym folwarkiem pana Furlepy. Dzisiaj zachowanie jego i tych jego znajomych. Najlepsze dla nich a my to co? Śmianie się z ćwiczących nie pasuje do dyrektora. Nie wszystkie jesteśmy młode i nie zawsze jest czas na ćwiczenia.
~ yyyy
Oceniano 18 razy  -6
ludzie to tylko narzekać potrafią...
~ gratulacje
Oceniano 23 razy  -7
Gratulacje dla organizatorów, w szczególności dla Pani Elizy za organizacje cudownej imprezy;-)
~ ja
Oceniano 7 razy  +5
a z tym losowaniem nagród to porażka. niektóre osoby po dwa razy odbierały nagrody.
~ BiłgorajAnka
Oceniano 36 razy  +18
Trzeba było od razu w ogłoszniu o imprezie napisać, że najlepsze atrakcje (masaż, sauna, jaccuzi), będą niedostępne w dniu 7 marca, bo zostały zarezerwowane przez znajmych.
Część osób nie musiała by na darmo iśc na osir licząc, że się załapią.
~ abc
Oceniano 6 razy  +2
Jabłka pewnie dostali za darmo i dlatego były.
~ ona
Oceniano 8 razy  -2
jak zwykle Milewska sie lansuje , dmuchana lala..a co do jakuzii i sauny ,tez jestem zbulwersowana tym faktem ,, i wolalabym dostac kwiatka ,nie jabłko
~ acbc
Oceniano 29 razy  +17
Co się dziwisz?
Przy takich imprezach zawsze jest tak, że co lepsze atrakcje są zarezerwowane dla znajomków.
Dla pospólstwa jakieś ochłapy.
~ ccc
Oceniano 22 razy  +12
Ta kobita z napompowanymi ustami i silikonami to kto?
Jakaś celebrytka?
~ Ewa
Oceniano 8 razy  +4
Dlaczego nie można było skorzystać z sauny i jacuzzi? Tylko jacyś znajomi. Reszta to co?
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
we wtorek, godzina 08:06 Panasówka
Spór o planowaną atrakcję turystyczną na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy planuje budowę wieży widokowej na Wzgórzu Polak w Panasówce. Projekt, który jest częścią szerszej rozbudowy bazy edukacyjno-turystycznej parku, budzi zarówno entuzjazm, jak i sprzeciw wśród lokalnej społeczności. Koszt całego przedsięwzięcia to 50 milionów złotych, z czego 16 milionów złotych przeznaczono na budowę samej wieży. Planowany termin zakończenia inwestycji to 2028 rok.
dzisiaj, 14:20 Biłgoraj
Dziesięć miejscowości bez prądu, w tym Biłgoraj
w środę, godzina 13:20 Stary Lubliniec
Kierujący ciągnikiem poniesie konsekwencje
9 lipca 2024 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
w sobotę, godzina 08:23 Wola Obszańska
Festyn na granicy województw
12 lipca 2024 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
w piątek, godzina 18:04 Tarnowola
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej [AKTUALIZACJA]
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 853 miedzy Aleksandrowem a Józefowem doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Podczas prowadzonych działań droga była zablokowana.
dzisiaj, 09:12 Biłgoraj
Miejska ciepłownia wkracza w przyszłość
w sobotę, godzina 09:59 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany przez "łowców głów"
w czwartek, godzina 11:38 Biłgoraj
Milionerzy w powiecie
W 2023 roku w województwie lubelskim zmniejszyła się liczba osób deklarujących dochód powyżej miliona złotych. Liczba milionerów spadła o 87 osób, z 1357 w 2022 roku do 1270 w 2023 roku. Najwięcej milionerów wybrało deklarację PIT-36L (1119 osób), a popularny PIT-37 wybrało 75 milionerów. Ilu milionerów rozliczyło się w biłgorajskiej skarbówce?
w piątek, godzina 10:45 Harasiuki
121 km/h na liczniku w terenie zabudowanym
w piątek, godzina 16:06 Józefów
Czerwona flaga nad zalewem
8 lipca 2024 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
w piątek, godzina 12:33 Bukowina
Martyna Łuszczek wśród 50 najlepszych studentów na świecie
w czwartek, godzina 08:21 Frampol
Stan wodomierzy pod lupą ZGK
13 lipca 2024 Józefów
Nowa siedziba nadleśnictwa coraz bliżej
Leśnicy z Józefowa doczekają się nowej siedziby. W ostatnich dniach czerwca ogłoszono przetarg na budowę budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów wraz z towarzyszącą infrastrukturą.
14 lipca 2024 Józefów
Gmina stawia na fotowoltaikę z magazynami energii
w czwartek, godzina 08:38 Biłgoraj
Tak wygląda remont 90-letniego mostu
14 lipca 2024 Region
Przedstawiciele powiatu na odsłonięciu pomnika w Domostawie
W niedzielę 14 lipca w Domostawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary rzezi wołyńskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu biłgorajskiego, m.in. prezydium Rady Powiatu.
dzisiaj, 08:28 Biłgoraj
Damian Błaszczyk przepłynie 80 km dla chorych dzieci
14 lipca 2024 Biszcza
Dzień Miodu i Pieroga 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika