REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2016.10.31 09:10 | aktualizacja: 2016.10.31 10:47

Dyskusja o Ogrodach

Trwają prace nad zmianą miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla osiedla Ogrody. W drugiej połowie października został wyłożony do publicznego wglądu projektu zmiany planu. 3 listopada zorganizowane zostanie spotkanie dla mieszkańców tego terenu.
Dyskusja o Ogrodach

Burmistrz Biłgoraja zawiadamia o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego w osiedlu Ogrody w Biłgoraju wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Projekt można oglądać w Urzędzie Miasta do 18 listopada (pok. 3).

Przedmiotem opracowania jest teren położony we wschodniej części miasta, ograniczony od północy ul. Narutowicza, od południa ul. Piłsudskiego, od zachodu terenem zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, od zachodu terenem projektowanej ulicy lokalnej.

Zmiany w planie mają umożliwić zwiększenie intensywności zabudowy trenów oraz ustalić warunki zabudowy i przestrzennego zagospodarowania, zgodnie z przyjętymi zasadami kształtowania ładu przestrzennego.

Dyskusja publiczna nad przyjętymi w projekcie zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego rozwiązaniami, odbędzie się w dniu 3 listopada 2016r. o godzinie 10 00__w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Biłgoraj (Plac Wolności 16).

red.
red. dodany 31 października 2016
 
Odsłon: 4097

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (3)

~ mieszkańcy ogrodów mają
Oceniano 2 razy  0
wszystko w poważaniu potrafią tylko narzekać. Widać to na zebraniach przychodzi 20 osób , ale najwięcej do powiedzenia mają ci co nigdy na zebraniach nie byli. dlatego tylko chodzący na zebrania powinni mieć decydujący głos w podejmowaniu decyzji. na zebraniach są listy obecności i tylko wpisani na nie mają prawo wypowiadania się o osiedlu
~ gerwazy
  0
jak ślicznie wam porysowali
gdzie indziej to esy floresy
widać że ma to osiedle wejścia i dojścia
~ abc
Oceniano 3 razy  +1
Trzeba przyznać, że jest jakiś postęp, bo projekt planu został opublikowany na stronie UM, a nie jak przy wcześniejszych jedyną możliwością zapoznania się była osobista wizyta w UM.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
8 maja 2024 Biłgoraj
Oficjalne otwarcie nowego basenu
Za kilka godzin, dokładnie od godz. 16.00, będzie można korzystać z nowej części basenu w Biłgoraju. Uroczyste otwarcie obiektu, z udziałem władz samorządowych, zorganizowano w środę 8 maja.
w środę, godzina 16:45 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie
11 maja 2024 Biłgoraj
Zarząd Powiatu podzielił się władzą
w środę, godzina 18:44 Biłgoraj
Ile zarobi nowy burmistrz?
W związku z objęciem z dniem 6 maja stanowiska burmistrza przez Wojciecha Glenia, podczas środowych obrad Rada Miasta zajęła się ustaleniem wysokości pensji włodarza.
w środę, godzina 11:15 Zwierzyniec
Mieszkanka powiatu potrąciła rowerzystkę
we wtorek, godzina 13:07 Korczów
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 14:05 Frampol
Gradobicie i ulewa [AKTUALIZACJA]
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w poniedziałkowe popołudnie nad powiatem biłgorajskim przeszła burza, której towarzyszyły silne opady deszczu. W gminie Frampol spadł grad.
we wtorek, godzina 11:25 Gmina Biłgoraj
Ile zarobią radni i wójt?
w środę, godzina 17:57 Biłgoraj
Radni się podzielili
w środę, godzina 15:41 Biłgoraj
Biblioteka ma patrona. To zasłużony dla miasta prawnik, historyk i publicysta
W środę 22 maja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju oficjalnie otrzymała imię prof. Jerzego Markiewicza. Decyzja ta była wynikiem wniosku złożonego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, który wpłynął do burmistrza Biłgoraja 7 marca 2023 roku. Uhonorowanie prof. Markiewicza jest wyrazem uznania dla jego zasług i wkładu w rozwój nauki, historii oraz społeczności lokalnej.
we wtorek, godzina 09:19 Powiat
Biłgoraj i okolice bez prądu
16 maja 2024 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja
w sobotę, godzina 09:16 Goraj
Nowy sekretarz wybrany
Zakończono procedurę wyboru kandydata na stanowisko sekretarza gminy Goraj. Kto obejmie to jedno z najważniejszych stanowisk w Urzędzie Miejskim w Goraju?
we wtorek, godzina 07:52 Biłgoraj
Z Biłgoraja do Hiszpanii
w niedzielę, godzina 21:05 Biłgoraj
Pikieta w Biłgoraju
16 maja 2024 Gmina Biłgoraj
Edyta Sarzyńska zastępcą wójta gminy Biłgoraj
Jest pierwsza decyzja personalna wójta gminy Biłgoraj Dariusza Świerczyńskiego. Na stanowisko zastępy wójta powołana została Edyta Sarzyńska, wieloletni pracownik gminy Biłgoraj.
w poniedziałek, godzina 12:36 Biłgoraj
W Biłgoraju stanie wioska indiańska
w środę, godzina 08:30 Powiat
Ostrzeżenie 2. stopnia dla powiatu
10 maja 2024 Potok Górny
Sensacyjne znalezisko z połowy 3 tysiąclecia przed naszą erą
Mieszkaniec Potoka Górnego znalazł na swoim polu, podczas plewienia plantacji malin, duży fragment siekiery krzemiennej. Z analizy wynika, że narzędzie może być datowane na pierwszą połowę 3 tysiąclecia przed naszą erą. To kolejne sensacyjne znalezisko na terenie powiatu biłgorajskiego.
w niedzielę, godzina 10:02 Tarnogród
2 stanowiska dyrektorskie do obsadzenia
w środę, godzina 08:12 Gmina Biłgoraj
Ponad 3 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika