REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2015.03.18 21:16

Nowy przewodniczący osiedla Ogrody

Osiedle Ogrody ma nową radę i nowego przewodniczącego. Został nim Bogdan Buczkowski. Mieszkańcy tego osiedla dyskutowali w środowy wieczór w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących.
Nowy przewodniczący osiedla Ogrody

W środę, 18 marca br. spotkali się mieszkańcy Osiedla Ogrody.
Głównym punktem zebrania był wybór nowej rady osiedla. W jej skład weszło piętnaście osób:

Bogdan Buczkowski, Piotr Buliński, Leszek Blicharz, Marek Łoński, Tadeusz Ferens, Andrzej Roszkowski, Elżbieta Kulanin, Ryszard Dycha, Ryszard Krawiec, Janusz Wójcik, Damian Kobeluch, Łukasz Kordowicz, Mariusz Dominik, Barbara Wojciechowska, Marian Szewc.

Zgodnie ze statutem członkowie rady, spośród siebie, wybierają przewodniczącego. Zgłoszono dwie kandydatury Bogdana Buczkowskiego i dotychczasowego przewodniczącego Marka Łońskiego. W głosowaniu tajnym większość uznała, że stanowisko to powinien objąć nowy przewodniczący Bogdan Buczkowski. Na niego zagłosowało 10 osób, na jego kontrkandydata 5 osób.- Dziękuję bardzo za wybór. Postaram się spełnić Państwa oczekiwania pracując jak najlepiej dla naszego osiedla - mówił po wyborze nowy przewodniczący, który podziękował także poprzedniej radzie za pracę.

Następnym krokiem był wybór zastępcy przewodniczącego. Członkowie rady uznali, że funkcję tę powierzą Andrzejowi Roszkowskiemu.

Red.
Red. dodany 18 marca 2015
 
Odsłon: 5700

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (8)

~ ika
Oceniano 1 raz  +1
Anola masz w 100 procentach rację.
~ zamiast tu pisać trzeba było przyjść na
Oceniano 7 razy  +1
zebranie i kandydować do Rady a nie żale teraz wylewać ale rozumiem URODA nie pozwalała i dzięki Bogu stać na komputer żeby popisać może lepiej pójść do spowiedzi zrobić rachunek sumienia i przyjść z gorzkimi żalami na najbliższe zebranie Rady Osiedla
~ zamiast tu pisać trzeba było przyjść na
  0
zebranie i kandydować do Rady a nie żale teraz wylewać ale rozumiem URODA nie pozwalała i dzięki Bogu stać na komputer żeby popisać może lepiej pójść do spowiedzi zrobić rachunek sumienia i przyjść z gorzkimi żalami na najbliższe zebranie Rady Osiedla
~ anola
Oceniano 8 razy  +2
Kiedyś to osiedle było jednym z najładniejszych i najnowszych w mieście a teraz to po prostu wstyd. Tu nie robi się prawie nic. Przekopali kanalizację burzową, dzięki temu mamy jeszcze bardziej porozwalane chodniki i zryte i zabłocone "parkingi". Płyty na uliczkach jak położyli podczas budowy bloków, żeby maszyny miały dojazd to po dziś dzień leżą. Tylko dziury zalewane są cementem co jakiś czas. Teraz wszystkie inne osiedla lepiej wyglądają niż Ogrody, a Puszcza jest super zrobiona, są chodniki, parkingi i plac zabaw. Teraz z dzieckiem na rowerku mogę przejechać cały Biłgoraj bez większych problemów, ale jak wracamy na osiedle, to muszę już pchać rowerek, bo po prostu nie ma po czym jechać... Przykre i smutne, że tak duże osiedle jest w takim stanie. Miasto buduje ścieżki rowerowe i inne udogodnienia a SM tak o nas dba, że nasze dzieci nie mają się jak pobawić pod blokiem, a do samochodu czasem muszę zanosić je na rękach, bo stoi na "parkingu" w błocie...
~ jj 23
Oceniano 3 razy  +1
Bogdan,Bogdan trzymaj się!!!
~ hela
Oceniano 3 razy  +1
jakby piętnastu z jednej ulicy było to by pewnie coś zrobili na tej ulicy
~ bar93xxx
Oceniano 2 razy  0
tylu radnych osiedla ogrody jest wybranych. przewodniczacych viceprzewodniczacych a nic robione nie jest w zwiazku z tym na osiedlu
~ aka
Oceniano 4 razy  +2
brawo Bogdan
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w piątek, godzina 16:49 Tarnogród
Napad na kantor w Tarnogrodzie
Nieznany mężczyzna sterroryzował kobietę pracującą w kantorze, ukradł pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go policja. Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 1 grudnia, w Tarnogrodzie.
w poniedziałek, godzina 08:50 Obsza
Nowa droga skróci podroż na Podkarpacie
w poniedziałek, godzina 16:08 Biłgoraj
Jak pozbyć się śniegu z posesji? Władze Biłgoraja mają rozwiązanie
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Arion nadal będzie prowadzić biłgorajski szpital?
W piątek 1 grudnia, na stronie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pojawiła się informacja dotycząca działań realizowanych przez Zarząd Powiatu w zakresie zapewnienia mieszkańcom dostępu do szpitalnej opieki zdrowotnej. Starosta wyjaśnił też jakie są możliwości wypowiedzenia umowy dzierżawy zawartej pomiędzy powiatem a spółką Arion. Okazuje się, że zamierzone cele wcale nie muszą zostać zrealizowane.
w poniedziałek, godzina 11:19 Biłgoraj
Zmarł ks. kan. Józef Godzisz
w poniedziałek, godzina 15:49 Biłgoraj
Uruchomiono telefon alarmowy dla mieszkańców
w czwartek, godzina 19:37 Biłgoraj
Biłgoraj na podium
Ogłoszono wyniki VII edycji Rankingu Gmin Lubelszczyzny. W zestawieniu miasto Biłgoraj zajęło odpowiednio 2. miejsce w kategorii "Gminy miejskie" oraz 1. miejsce w kategorii "Gmina - lider powiatu biłgorajskiego".
w poniedziałek, godzina 09:48 Rakówka
Zabawa andrzejkowa seniorów i pokaz mody
w poniedziałek, godzina 18:14 Biłgoraj
Biuro poselskie Marcina Romanowskiego otwarte
22 listopada 2023 Powiat
Maszt w centrum Biłgoraja. Nie było sprzeciwu?
W centrum Biłgoraja powstaje instalacja radiokomunikacyjna BT 12925 Biłgoraj Różnówka wraz z infrastrukturą towarzyszącą wieży typu BOT-H2/54 dla operatora Towerlink Poland Sp. z o.o. Pozwolenie na budowę wydało Starostwo Powiatowe. Nie było żadnych sprzeciwów wobec wykonania inwestycji?
w sobotę, godzina 08:41 Józefów
Nowa atrakcja stanęła na rynku
w piątek, godzina 08:34 Szarajówka
Znalezisko sprzed 4 tys. lat w powiecie
20 listopada 2023 Biłgoraj
Umowa na chodnik i ścieżkę rowerową podpisana... mimo protestów
Umowa na budowę chodnika i ścieżki w ciągu ul. Bagiennej w Biłgoraju została podpisana. Poinformował o tym samorząd powiatu biłgorajskiego. Inwestycja powstanie więc pomimo protestów ze strony części mieszkańców, który walczyli, by chodnik wybudować po drugiej stronie ulicy. Większość jednak popierała wykonanie inwestycji, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.
23 listopada 2023 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
w sobotę, godzina 11:38 Biłgoraj
Psy zginęły w pożarze
w sobotę, godzina 10:54 Lubelszczyzna
Jaka jest sytuacja na drogach Lubelszczyzny?
Od rana obserwujemy intensywne opady śniegu, a to oznacza, że warunki do jazdy nie należą do najlepszych. W całym województwie na drogach pracuje sprzęt, który ma za zadanie ułatwić podróżowanie. Wszystkie drogi są przejezdne?
w sobotę, godzina 09:03 Księżpol
Społeczność szkoły pożegnała wieloletnią dyrektor
w niedzielę, godzina 16:11 Lubelszczyzna
Miniona doba nie należała do spokojnych
w poniedziałek, godzina 20:20 Biłgoraj
"Zima nas jednak zaskoczyła". Burmistrz przeprasza i prosi o wyrozumiałość
Po wyjątkowo obfitych opadach śniegu nie wszystkie drogi i chodniki w Biłgoraju są bezpieczne dla użytkowników. Wielu miejsc nie udało się należycie odśnieżyć. Przyczyny tłumaczy burmistrz miasta Janusz Rosłan.
w piątek, godzina 10:16 Region
Tragiczny wypadek w regionie. Zginęły 2 osoby, mieszkaniec powiatu trafił do szpitala
w sobotę, godzina 22:18 Biłgoraj
Legenda kick-boxingu w Biłgoraju
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika