REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2015.03.18 21:16

Nowy przewodniczący osiedla Ogrody

Osiedle Ogrody ma nową radę i nowego przewodniczącego. Został nim Bogdan Buczkowski. Mieszkańcy tego osiedla dyskutowali w środowy wieczór w Zespole Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących.
Nowy przewodniczący osiedla Ogrody

W środę, 18 marca br. spotkali się mieszkańcy Osiedla Ogrody.
Głównym punktem zebrania był wybór nowej rady osiedla. W jej skład weszło piętnaście osób:

Bogdan Buczkowski, Piotr Buliński, Leszek Blicharz, Marek Łoński, Tadeusz Ferens, Andrzej Roszkowski, Elżbieta Kulanin, Ryszard Dycha, Ryszard Krawiec, Janusz Wójcik, Damian Kobeluch, Łukasz Kordowicz, Mariusz Dominik, Barbara Wojciechowska, Marian Szewc.

Zgodnie ze statutem członkowie rady, spośród siebie, wybierają przewodniczącego. Zgłoszono dwie kandydatury Bogdana Buczkowskiego i dotychczasowego przewodniczącego Marka Łońskiego. W głosowaniu tajnym większość uznała, że stanowisko to powinien objąć nowy przewodniczący Bogdan Buczkowski. Na niego zagłosowało 10 osób, na jego kontrkandydata 5 osób.- Dziękuję bardzo za wybór. Postaram się spełnić Państwa oczekiwania pracując jak najlepiej dla naszego osiedla - mówił po wyborze nowy przewodniczący, który podziękował także poprzedniej radzie za pracę.

Następnym krokiem był wybór zastępcy przewodniczącego. Członkowie rady uznali, że funkcję tę powierzą Andrzejowi Roszkowskiemu.

Red.
Red. dodany 18 marca 2015
 
Odsłon: 6313

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (8)

~ ika
Oceniano 1 raz  +1
Anola masz w 100 procentach rację.
~ zamiast tu pisać trzeba było przyjść na
Oceniano 7 razy  +1
zebranie i kandydować do Rady a nie żale teraz wylewać ale rozumiem URODA nie pozwalała i dzięki Bogu stać na komputer żeby popisać może lepiej pójść do spowiedzi zrobić rachunek sumienia i przyjść z gorzkimi żalami na najbliższe zebranie Rady Osiedla
~ zamiast tu pisać trzeba było przyjść na
  0
zebranie i kandydować do Rady a nie żale teraz wylewać ale rozumiem URODA nie pozwalała i dzięki Bogu stać na komputer żeby popisać może lepiej pójść do spowiedzi zrobić rachunek sumienia i przyjść z gorzkimi żalami na najbliższe zebranie Rady Osiedla
~ anola
Oceniano 8 razy  +2
Kiedyś to osiedle było jednym z najładniejszych i najnowszych w mieście a teraz to po prostu wstyd. Tu nie robi się prawie nic. Przekopali kanalizację burzową, dzięki temu mamy jeszcze bardziej porozwalane chodniki i zryte i zabłocone "parkingi". Płyty na uliczkach jak położyli podczas budowy bloków, żeby maszyny miały dojazd to po dziś dzień leżą. Tylko dziury zalewane są cementem co jakiś czas. Teraz wszystkie inne osiedla lepiej wyglądają niż Ogrody, a Puszcza jest super zrobiona, są chodniki, parkingi i plac zabaw. Teraz z dzieckiem na rowerku mogę przejechać cały Biłgoraj bez większych problemów, ale jak wracamy na osiedle, to muszę już pchać rowerek, bo po prostu nie ma po czym jechać... Przykre i smutne, że tak duże osiedle jest w takim stanie. Miasto buduje ścieżki rowerowe i inne udogodnienia a SM tak o nas dba, że nasze dzieci nie mają się jak pobawić pod blokiem, a do samochodu czasem muszę zanosić je na rękach, bo stoi na "parkingu" w błocie...
~ jj 23
Oceniano 3 razy  +1
Bogdan,Bogdan trzymaj się!!!
~ hela
Oceniano 3 razy  +1
jakby piętnastu z jednej ulicy było to by pewnie coś zrobili na tej ulicy
~ bar93xxx
Oceniano 2 razy  0
tylu radnych osiedla ogrody jest wybranych. przewodniczacych viceprzewodniczacych a nic robione nie jest w zwiazku z tym na osiedlu
~ aka
Oceniano 4 razy  +2
brawo Bogdan
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
we wtorek, godzina 08:06 Panasówka
Spór o planowaną atrakcję turystyczną na Roztoczu
Roztoczański Park Narodowy planuje budowę wieży widokowej na Wzgórzu Polak w Panasówce. Projekt, który jest częścią szerszej rozbudowy bazy edukacyjno-turystycznej parku, budzi zarówno entuzjazm, jak i sprzeciw wśród lokalnej społeczności. Koszt całego przedsięwzięcia to 50 milionów złotych, z czego 16 milionów złotych przeznaczono na budowę samej wieży. Planowany termin zakończenia inwestycji to 2028 rok.
dzisiaj, 14:20 Biłgoraj
Dziesięć miejscowości bez prądu, w tym Biłgoraj
w środę, godzina 13:20 Stary Lubliniec
Kierujący ciągnikiem poniesie konsekwencje
9 lipca 2024 Powiat
Znamy wyniki matur. Jak wypadli nasi uczniowie?
Wraz z końcem maja zakończył się też maturalny maraton. Uczniowie ostatnich klas szkół średnich właśnie poznali wyniki swojej pracy. Dane przekazała Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie.
w sobotę, godzina 08:23 Wola Obszańska
Festyn na granicy województw
12 lipca 2024 Józefów
Wilki w józefowskich lasach
w piątek, godzina 18:04 Tarnowola
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej [AKTUALIZACJA]
W piątkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 853 miedzy Aleksandrowem a Józefowem doszło do zderzenia dwóch osobówek. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Podczas prowadzonych działań droga była zablokowana.
dzisiaj, 09:12 Biłgoraj
Miejska ciepłownia wkracza w przyszłość
w sobotę, godzina 09:59 Biłgoraj
Mieszkaniec powiatu zatrzymany przez "łowców głów"
w czwartek, godzina 11:38 Biłgoraj
Milionerzy w powiecie
W 2023 roku w województwie lubelskim zmniejszyła się liczba osób deklarujących dochód powyżej miliona złotych. Liczba milionerów spadła o 87 osób, z 1357 w 2022 roku do 1270 w 2023 roku. Najwięcej milionerów wybrało deklarację PIT-36L (1119 osób), a popularny PIT-37 wybrało 75 milionerów. Ilu milionerów rozliczyło się w biłgorajskiej skarbówce?
w piątek, godzina 10:45 Harasiuki
121 km/h na liczniku w terenie zabudowanym
w piątek, godzina 16:06 Józefów
Czerwona flaga nad zalewem
8 lipca 2024 Biłgoraj
Nowe bloki w Biłgoraju. Wybrano wykonawcę inwestycji
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. rozstrzygnęło przetarg na budowę bloków ogrzewanych pompą ciepła zasilaną z paneli fotowoltaicznych. Inwestycja powstanie przy ulicy Ks. Stanisława Matrasia w Biłgoraju.
w piątek, godzina 12:33 Bukowina
Martyna Łuszczek wśród 50 najlepszych studentów na świecie
w czwartek, godzina 08:21 Frampol
Stan wodomierzy pod lupą ZGK
13 lipca 2024 Józefów
Nowa siedziba nadleśnictwa coraz bliżej
Leśnicy z Józefowa doczekają się nowej siedziby. W ostatnich dniach czerwca ogłoszono przetarg na budowę budynku administracyjnego Nadleśnictwa Józefów wraz z towarzyszącą infrastrukturą.
14 lipca 2024 Józefów
Gmina stawia na fotowoltaikę z magazynami energii
dzisiaj, 08:28 Biłgoraj
Damian Błaszczyk przepłynie 80 km dla chorych dzieci
14 lipca 2024 Region
Przedstawiciele powiatu na odsłonięciu pomnika w Domostawie
W niedzielę 14 lipca w Domostawie odbyła się uroczystość odsłonięcia pomnika upamiętniającego ofiary rzezi wołyńskiej. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz powiatu biłgorajskiego, m.in. prezydium Rady Powiatu.
w czwartek, godzina 08:38 Biłgoraj
Tak wygląda remont 90-letniego mostu
14 lipca 2024 Biszcza
Dzień Miodu i Pieroga 2024
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika