REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2017.03.23 08:12 | aktualizacja: 2017.03.22 19:12

Pierwszy dzień wiosny w KLO

21. dzień marca w KLO był wyjątkowy. Dyrekcja i nauczyciele zaproponowali uczniom, aby tego dnia zamiast typowych szkolnych lekcji wspólnie spędzić czas, oddając się bardzo różnorodnym zajęciom. Każda klasa wraz z wychowawcą miała swobodę wyboru tego, jak będzie przebiegać ten dzień. Większość uczniów i wychowawców zdecydowało się rywalizować, grając w przeróżne gry planszowe, słuchać muzyki, oglądać zaproponowane przez uczniów filmy - po prostu świetnie się bawić.
Pierwszy dzień wiosny w KLO

Kolejną atrakcją tego dnia było spotkanie z absolwentem KLO - Pawłem Nienajadło, który obecnie jest instruktorem nauki jazdy. Opowiedział on uczniom klas II i III, jak wygląda kurs na prawo jazdy, jak przebiega egzamin i jakie są najczęściej popełniane błędy przez zdających. Paweł podczas swojego wystąpienia wielokrotnie podkreślił to, jak bardzo ważna jest świadomość bezpiecznego poruszania się po drogach i wyobraźnia, która pozwala uniknąć wielu kolizji i wypadków drogowych.

Natomiast dla klas pierwszych wychowawcy zorganizowali wyjście do Studia Figura, w którym uczniowie mogli obejrzeć sprzęt przeznaczony do różnorodnych ćwiczeń, dowiedzieć się o zdrowym żywieniu i konieczności ruchu, który jest niezbędny do dobrego samopoczucia. Pani Katarzyna Kidaj zorganizowała dla uczniów warsztaty. Ich uczestnicy zapoznali się z najnowszą piramidą zdrowia i w trakcie zajęć praktycznych ustalili menu gwarantujące wspaniałe samopoczucie.

Pierwszy dzień wiosny wszyscy zapamiętamy jako atrakcyjnie i interesująco spędzony czas.

KLO
KLO dodany 23 marca 2017
 
Odsłon: 4291

Czytaj podobne

tagi: wiosna, klo

Waszym zdaniem (6)

~ Nauczyciel
Oceniano 2 razy  0
No zazdrość nam. Fakt, Lepszej pracy nie ma. Zaraz tydzień wolnego i egzaminy gimnazjalne, matury. Ech coraz bliżej wakacje iiiii... wylot na 2 tygodnie wypasinych wczasów. Już nie mogę się doczekać. Trzeba wiedzieć jak sobie dobrze życie ułożyć a nie zazdrościć. A jeszcze co 3 lata pozwolić sobie mogę na nowe auto z salonu. A co, stać nas, niech patrzą :-)
~ Nauczyciel
Oceniano 2 razy  0
Nieroba to ty jesteś nieudaczniku. Jakbyś sie uczył to byś był kimś a tak jesteś zerem.
~ nauczycielka
Oceniano 6 razy  +4
Płacisz podatki między innymi za 2 miesiące moich wakacji, które będę miała już niedługo. Będę leżała sobie na plaży i piła orzeźwiającego drinka, a ty w tym czasie będziesz wylewać swoje frustracje w internecie. Pozdrawiam ;*
~ 28
Oceniano 5 razy  +1
Idą święta , nauczyciele znowu odpoczną po ciężkiej pracy , tak się natyrali
~ dlaczego taki prymitywny jesteś ?
Oceniano 7 razy  +1
to że płacisz podatki to nie znaczy że masz władzę nad całym światem
~ hjew
Oceniano 9 razy  -3
to teraz już i nauczyciele wagarują?Czy to jest zgodne z prawem?Może tymi ludzmi powinna zająć się prokuratura?Za co ja płacę podatki?Mi pracodawca nie proponuje gier planszowych czy zabawy bo jest 21, marca.Dobrze ,że PiS bierze się za tych nierobów
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
dzisiaj, 16:02 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
dzisiaj, 10:21 Biłgoraj
Miała prawie 2 promile. Twierdziła, że wypiła tylko jedno piwo
14 września 2023 Biłgoraj
"Wydrapał" 200 tys. zł
10 września 2023 Lipiny Górne-Borowina
100-lecie Lasów Państwowych. Uroczystości w Lipinach
W tym roku Lasy Państwowe świętują 100-lecie istnienia. Z tej okazji odbywają się uroczystości, mające na celu podkreślenie wagi wydarzenia. W niedzielę 10 września świętowano w powiecie biłgorajskim.
we wtorek, godzina 19:22 Biłgoraj
Zbiórka na sprowadzenie ciała
w środę, godzina 07:50 Lekkoatletyka
RCEZ na 3. miejscu w kraju
dzisiaj, 15:46 Biłgoraj
Promesy wręczone. Do powiatu trafiły miliony zł
W czwartkowe popołudnie 21 września, w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju odbędzie się wręczenie promes z Rządowego Funduszu Polski Ład - Program Inwestycji Strategicznych edycja VI skierowana do samorządów, w których działały PGR-y.
dzisiaj, 10:58 Biłgoraj
Bezpłatne treningi na terenie OSiR
w piątek, godzina 09:48 Biłgoraj
Zmiana organizacji ruchu w Biłgoraju. Sypią się mandaty
w środę, godzina 16:09 Biłgoraj
"Jedynka" ma nowy sztandar
20 września to wyjątkowy dzień dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. W związku z beatyfikacją patrona, kardynała Stefana Wyszyńskiego, tego dnia odbyła się uroczystość nadania placówce nowego sztandaru.
w sobotę, godzina 09:04 Biłgoraj
Koncert przy fontannie. Zagrają młodzi muzycy z Biłgoraja
w niedzielę, godzina 08:43 Lubelszczyzna
Pociągi pojadą z Biłgoraja do Lublina - podpisano umowę na projekt linii
w poniedziałek, godzina 08:31 Region
Utrudnienia na DK nr 74 za Frampolem
Kierowcy podróżujący "krajówką" za Frampolem muszą przygotować się na utrudnienia. Rozpoczęły się prace związane z budową pierwszej w regionie drogi w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic.
we wtorek, godzina 15:40 Biłgoraj
Marcin Daniec wystąpi w Biłgoraju [NOWY TERMIN]
w środę, godzina 12:22 Wola Dereźniańska
Wielkie sprzątanie już w sobotę
w poniedziałek, godzina 16:41 Powiat
Miliony na renowację kościołów w powiecie
W poniedziałek 18 września, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie dla przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu biłgorajskiego oraz beneficjentów dotacji, którzy otrzymali dofinansowanie w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Łącznie do naszego powiatu trafią środki w wysokości ponad 13 mln zł.
8 września 2023 Biłgoraj
11 nauczycieli odebrało awanse zawodowe
w środę, godzina 09:23 Biłgoraj
Będą zbierać baterie na ulicach Biłgoraja
w niedzielę, godzina 20:54 Biłgoraj
Koncert przy fontannie przyciągnął prawdziwe tłumy
W niedzielny wieczór 17 września grupa biłgorajskich muzyków zaprosiła na nietypowe wydarzenie. Zaproponowano koncert przy fontannie na placu Wolności. "Alejki" wypełniły się publicznością.
w piątek, godzina 20:22 Olszanka
53-letni mężczyzna zmarł przygnieciony przez ciągnik
dzisiaj, 10:16 Osuchy
Dwie historyczne rocznice w Osuchach
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika