REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Porada eksperta
2018.10.24 00:17 | aktualizacja: 2018.10.24 00:16

Jakie meble wybrać do sali konferencyjnej?

Dziś praktycznie niemożliwe jest to, aby w firmie nie znajdowała się sala konferencyjna. W końcu w tym miejscu mobilizuje się pracowników, rozdziela zadania, negocjuje ważne umowy, czy choćby podsumowuje projekty. Jednak, aby sala konferencyjna mogła sprostać wszystkim sytuacjom potrzeba zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Sprawdź, jak wybrać najbardziej funkcjonalne meble i gdzie je zakupić.
Jakie meble wybrać do sali konferencyjnej?

Meble konferencyjne - gdzie kupić?

Bardzo ważne jest to, aby wcześniej odpowiednio zaprojektować rozmieszczenie mebli w sali konferencyjnej. Dzięki temu uda nam się zmieścić wszystko to, co może okazać się niezbędne podczas zebrań. Poza tym musimy zwrócić uwagę również na to, aby meble w tym pomieszczeniu były dostosowane stylem również do innych gabinetów, aby w ten sposób zachować jednolity styl. Nie warto oszczędzać na takim wyposażeniu, jak meble konferencyjne, gdyż odbije się to na jakości, a to z kolei może mieć wpływ również na odbieranie firmy w oczach potencjalnych wspólników. Wybierając meble do Sali konferencyjnej warto zwrócić uwagę na bogaty asortyment firmy http://ergosystem.pl/.

Składane stoły

Dużym atutem stołów, które można dowolnie składać i rozkładać jest mobilność. Dzięki czemu można dostosować je do aktualnych potrzeb i zwiększyć, kiedy na spotkaniu ma pojawić się więcej osób. Oczywiście ten atut można wykorzystać głównie, gdy mamy do dyspozycji dużą przestrzeń. Niektóre modele dają jeszcze większe możliwości, gdyż kupując jeden stół mamy możliwość stworzenia z nich nawet kilku stolików i poukładania ich jak ławki. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcemy przeprowadzić w firmie testy kompetencyjne, czy też szkolenia.

Fotele

Kolejnym wyposażeniem, które koniecznie muszą znaleźć się w sali konferencyjnej są fotele. Bardzo ważne jest to, aby były one zarówno wygodne, jak i stylowe. W końcu liczy się pierwsze wrażenie, jednak nawet najpiękniejsze fotele, które nie zapewnią komfortu w trakcie kilkugodzinnych obrad, nie zostaną dobrze zapamiętane. Dlatego nie można tego zbagatelizować. Koniecznie muszą one mieć wygodną tapicerkę, posiadać podłokietniki i najlepiej jeszcze możliwość regulacji wysokości, aby dostosować ją do wysokości stołu.

Kontenery

Kolejnym meblem, który idealnie sprawdzi się w sali konferencyjne są kontenery. Niekiedy nie posiadamy aż tyle miejsca, aby można było zmieścić w pomieszczeniu zarówno sporej wielkości stół, jak i szafy, które mogłyby pomieścić niezbędne dokumenty. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będą właśnie kontenery, które dzięki zamontowanym kółkom pozwalają w łatwy sposób przemieścić je w różne części sali konferencyjnej. W razie dużej ilości osób kontener można po prostu wsunąć pod stół, aby zaoszczędzić miejsce.

Inne akcesoria

W sali konferencyjnej ważne jest jednak to, aby zadbać o każdy detal. Reprezentatywność tego miejsca powinna przekonywać nas do tego, aby zwracać uwagę na porządek, estetyczność, np. kabli i funkcjonalność. Dlatego przydatne będą różne kanały kablowe, czy też porty multimedialne.

Red.
Red. dodany 24 października 2018
 
Odsłon: 4332

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (2)

mkosier
Oceniano 1 raz  +1
Wyposażenie to obecnie już nie tylko meble. Teraz takie sale muszą być wyposażone w odpowiednie multimedia. Prezentacje produktów, szkolenia pracowników - wszystko odbywa się właściwie z pomocą prezentaji. Lub nawet odpowiednich tablic multimedialnych. Daje to naprawdę dużo większą jakość szkoleń niż tradycyjne rozwiązania. U nas Trias instalował rozwiązania powiązane z Jamboard od Google. Naprawdę robi to wrażenie i daje dużo większe możliwości edukacyjne. A to nie jedyna instalacja zrobiona przez nich. Warto brać takie firmy pod uwagę przy tworzeniu własnych centruw szkoleniowych dla własnych pracowników. Inwestycja w wiedzę pracownika zawsze się opłaca.
Gloria
  0
Stół konferencyjny oraz wygodne krzesła do podstawa. Plus dobre oświetlenie. U mnie w firmie są jeszcze z boku szafki na dokumentu i witryna z wodą mineralną. Szefowa myśli też o zorganizowaniu poczekalni, popieram ten zamysł. Przeglądałyśmy nawet w necie klasyczne, eleganckie narożniki i sofy, które by tam pasowały. Co sądzicie o tych np. : https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI ? Mi się podobają modele Amigo, ale szefowa planuje nabyć coś tańszego.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w piątek, godzina 16:49 Tarnogród
Napad na kantor w Tarnogrodzie
Nieznany mężczyzna sterroryzował kobietę pracującą w kantorze, ukradł pieniądze i uciekł. Teraz poszukuje go policja. Do tego zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie 1 grudnia, w Tarnogrodzie.
w poniedziałek, godzina 08:50 Obsza
Nowa droga skróci podroż na Podkarpacie
w poniedziałek, godzina 16:08 Biłgoraj
Jak pozbyć się śniegu z posesji? Władze Biłgoraja mają rozwiązanie
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Arion nadal będzie prowadzić biłgorajski szpital?
W piątek 1 grudnia, na stronie Starostwa Powiatowego w Biłgoraju pojawiła się informacja dotycząca działań realizowanych przez Zarząd Powiatu w zakresie zapewnienia mieszkańcom dostępu do szpitalnej opieki zdrowotnej. Starosta wyjaśnił też jakie są możliwości wypowiedzenia umowy dzierżawy zawartej pomiędzy powiatem a spółką Arion. Okazuje się, że zamierzone cele wcale nie muszą zostać zrealizowane.
w poniedziałek, godzina 11:19 Biłgoraj
Zmarł ks. kan. Józef Godzisz
w poniedziałek, godzina 15:49 Biłgoraj
Uruchomiono telefon alarmowy dla mieszkańców
w czwartek, godzina 19:37 Biłgoraj
Biłgoraj na podium
Ogłoszono wyniki VII edycji Rankingu Gmin Lubelszczyzny. W zestawieniu miasto Biłgoraj zajęło odpowiednio 2. miejsce w kategorii "Gminy miejskie" oraz 1. miejsce w kategorii "Gmina - lider powiatu biłgorajskiego".
w poniedziałek, godzina 09:48 Rakówka
Zabawa andrzejkowa seniorów i pokaz mody
w poniedziałek, godzina 18:14 Biłgoraj
Biuro poselskie Marcina Romanowskiego otwarte
22 listopada 2023 Powiat
Maszt w centrum Biłgoraja. Nie było sprzeciwu?
W centrum Biłgoraja powstaje instalacja radiokomunikacyjna BT 12925 Biłgoraj Różnówka wraz z infrastrukturą towarzyszącą wieży typu BOT-H2/54 dla operatora Towerlink Poland Sp. z o.o. Pozwolenie na budowę wydało Starostwo Powiatowe. Nie było żadnych sprzeciwów wobec wykonania inwestycji?
w sobotę, godzina 08:41 Józefów
Nowa atrakcja stanęła na rynku
w piątek, godzina 08:34 Szarajówka
Znalezisko sprzed 4 tys. lat w powiecie
20 listopada 2023 Biłgoraj
Umowa na chodnik i ścieżkę rowerową podpisana... mimo protestów
Umowa na budowę chodnika i ścieżki w ciągu ul. Bagiennej w Biłgoraju została podpisana. Poinformował o tym samorząd powiatu biłgorajskiego. Inwestycja powstanie więc pomimo protestów ze strony części mieszkańców, który walczyli, by chodnik wybudować po drugiej stronie ulicy. Większość jednak popierała wykonanie inwestycji, tłumacząc to względami bezpieczeństwa.
23 listopada 2023 Józefów
Leśnicy będą mieć nowa siedzibę
w sobotę, godzina 11:38 Biłgoraj
Psy zginęły w pożarze
w sobotę, godzina 10:54 Lubelszczyzna
Jaka jest sytuacja na drogach Lubelszczyzny?
Od rana obserwujemy intensywne opady śniegu, a to oznacza, że warunki do jazdy nie należą do najlepszych. W całym województwie na drogach pracuje sprzęt, który ma za zadanie ułatwić podróżowanie. Wszystkie drogi są przejezdne?
w sobotę, godzina 09:03 Księżpol
Społeczność szkoły pożegnała wieloletnią dyrektor
w niedzielę, godzina 16:11 Lubelszczyzna
Miniona doba nie należała do spokojnych
w poniedziałek, godzina 20:20 Biłgoraj
"Zima nas jednak zaskoczyła". Burmistrz przeprasza i prosi o wyrozumiałość
Po wyjątkowo obfitych opadach śniegu nie wszystkie drogi i chodniki w Biłgoraju są bezpieczne dla użytkowników. Wielu miejsc nie udało się należycie odśnieżyć. Przyczyny tłumaczy burmistrz miasta Janusz Rosłan.
w piątek, godzina 10:16 Region
Tragiczny wypadek w regionie. Zginęły 2 osoby, mieszkaniec powiatu trafił do szpitala
w sobotę, godzina 22:18 Biłgoraj
Legenda kick-boxingu w Biłgoraju
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika