REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Porada eksperta
2018.10.24 00:17 | aktualizacja: 2018.10.24 00:16

Jakie meble wybrać do sali konferencyjnej?

Dziś praktycznie niemożliwe jest to, aby w firmie nie znajdowała się sala konferencyjna. W końcu w tym miejscu mobilizuje się pracowników, rozdziela zadania, negocjuje ważne umowy, czy choćby podsumowuje projekty. Jednak, aby sala konferencyjna mogła sprostać wszystkim sytuacjom potrzeba zadbać o jej odpowiednie wyposażenie. Sprawdź, jak wybrać najbardziej funkcjonalne meble i gdzie je zakupić.
Jakie meble wybrać do sali konferencyjnej?

Meble konferencyjne - gdzie kupić?

Bardzo ważne jest to, aby wcześniej odpowiednio zaprojektować rozmieszczenie mebli w sali konferencyjnej. Dzięki temu uda nam się zmieścić wszystko to, co może okazać się niezbędne podczas zebrań. Poza tym musimy zwrócić uwagę również na to, aby meble w tym pomieszczeniu były dostosowane stylem również do innych gabinetów, aby w ten sposób zachować jednolity styl. Nie warto oszczędzać na takim wyposażeniu, jak meble konferencyjne, gdyż odbije się to na jakości, a to z kolei może mieć wpływ również na odbieranie firmy w oczach potencjalnych wspólników. Wybierając meble do Sali konferencyjnej warto zwrócić uwagę na bogaty asortyment firmy http://ergosystem.pl/.

Składane stoły

Dużym atutem stołów, które można dowolnie składać i rozkładać jest mobilność. Dzięki czemu można dostosować je do aktualnych potrzeb i zwiększyć, kiedy na spotkaniu ma pojawić się więcej osób. Oczywiście ten atut można wykorzystać głównie, gdy mamy do dyspozycji dużą przestrzeń. Niektóre modele dają jeszcze większe możliwości, gdyż kupując jeden stół mamy możliwość stworzenia z nich nawet kilku stolików i poukładania ich jak ławki. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy chcemy przeprowadzić w firmie testy kompetencyjne, czy też szkolenia.

Fotele

Kolejnym wyposażeniem, które koniecznie muszą znaleźć się w sali konferencyjnej są fotele. Bardzo ważne jest to, aby były one zarówno wygodne, jak i stylowe. W końcu liczy się pierwsze wrażenie, jednak nawet najpiękniejsze fotele, które nie zapewnią komfortu w trakcie kilkugodzinnych obrad, nie zostaną dobrze zapamiętane. Dlatego nie można tego zbagatelizować. Koniecznie muszą one mieć wygodną tapicerkę, posiadać podłokietniki i najlepiej jeszcze możliwość regulacji wysokości, aby dostosować ją do wysokości stołu.

Kontenery

Kolejnym meblem, który idealnie sprawdzi się w sali konferencyjne są kontenery. Niekiedy nie posiadamy aż tyle miejsca, aby można było zmieścić w pomieszczeniu zarówno sporej wielkości stół, jak i szafy, które mogłyby pomieścić niezbędne dokumenty. Dlatego też lepszym rozwiązaniem będą właśnie kontenery, które dzięki zamontowanym kółkom pozwalają w łatwy sposób przemieścić je w różne części sali konferencyjnej. W razie dużej ilości osób kontener można po prostu wsunąć pod stół, aby zaoszczędzić miejsce.

Inne akcesoria

W sali konferencyjnej ważne jest jednak to, aby zadbać o każdy detal. Reprezentatywność tego miejsca powinna przekonywać nas do tego, aby zwracać uwagę na porządek, estetyczność, np. kabli i funkcjonalność. Dlatego przydatne będą różne kanały kablowe, czy też porty multimedialne.

Red.
Red. dodany 24 października 2018
 
Odsłon: 4647

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (2)

mkosier
Oceniano 1 raz  +1
Wyposażenie to obecnie już nie tylko meble. Teraz takie sale muszą być wyposażone w odpowiednie multimedia. Prezentacje produktów, szkolenia pracowników - wszystko odbywa się właściwie z pomocą prezentaji. Lub nawet odpowiednich tablic multimedialnych. Daje to naprawdę dużo większą jakość szkoleń niż tradycyjne rozwiązania. U nas Trias instalował rozwiązania powiązane z Jamboard od Google. Naprawdę robi to wrażenie i daje dużo większe możliwości edukacyjne. A to nie jedyna instalacja zrobiona przez nich. Warto brać takie firmy pod uwagę przy tworzeniu własnych centruw szkoleniowych dla własnych pracowników. Inwestycja w wiedzę pracownika zawsze się opłaca.
Gloria
  0
Stół konferencyjny oraz wygodne krzesła do podstawa. Plus dobre oświetlenie. U mnie w firmie są jeszcze z boku szafki na dokumentu i witryna z wodą mineralną. Szefowa myśli też o zorganizowaniu poczekalni, popieram ten zamysł. Przeglądałyśmy nawet w necie klasyczne, eleganckie narożniki i sofy, które by tam pasowały. Co sądzicie o tych np. : https://www.wikimeble.pl/MEBLE_TAPICEROWANE/NAROZNIKI ? Mi się podobają modele Amigo, ale szefowa planuje nabyć coś tańszego.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
8 maja 2024 Biłgoraj
Oficjalne otwarcie nowego basenu
Za kilka godzin, dokładnie od godz. 16.00, będzie można korzystać z nowej części basenu w Biłgoraju. Uroczyste otwarcie obiektu, z udziałem władz samorządowych, zorganizowano w środę 8 maja.
w środę, godzina 16:45 Biłgoraj
Najlepsi matematycy w powiecie
11 maja 2024 Biłgoraj
Zarząd Powiatu podzielił się władzą
w środę, godzina 18:44 Biłgoraj
Ile zarobi nowy burmistrz?
W związku z objęciem z dniem 6 maja stanowiska burmistrza przez Wojciecha Glenia, podczas środowych obrad Rada Miasta zajęła się ustaleniem wysokości pensji włodarza.
w środę, godzina 11:15 Zwierzyniec
Mieszkanka powiatu potrąciła rowerzystkę
we wtorek, godzina 13:07 Korczów
Zderzenie osobówek na drodze wojewódzkiej. Jedna osoba trafiła do szpitala [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 14:05 Frampol
Gradobicie i ulewa [AKTUALIZACJA]
Zgodnie z przewidywaniami synoptyków w poniedziałkowe popołudnie nad powiatem biłgorajskim przeszła burza, której towarzyszyły silne opady deszczu. W gminie Frampol spadł grad.
we wtorek, godzina 11:25 Gmina Biłgoraj
Ile zarobią radni i wójt?
w środę, godzina 17:57 Biłgoraj
Radni się podzielili
w środę, godzina 15:41 Biłgoraj
Biblioteka ma patrona. To zasłużony dla miasta prawnik, historyk i publicysta
W środę 22 maja Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Biłgoraju oficjalnie otrzymała imię prof. Jerzego Markiewicza. Decyzja ta była wynikiem wniosku złożonego przez Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, który wpłynął do burmistrza Biłgoraja 7 marca 2023 roku. Uhonorowanie prof. Markiewicza jest wyrazem uznania dla jego zasług i wkładu w rozwój nauki, historii oraz społeczności lokalnej.
we wtorek, godzina 09:19 Powiat
Biłgoraj i okolice bez prądu
16 maja 2024 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja
w sobotę, godzina 09:16 Goraj
Nowy sekretarz wybrany
Zakończono procedurę wyboru kandydata na stanowisko sekretarza gminy Goraj. Kto obejmie to jedno z najważniejszych stanowisk w Urzędzie Miejskim w Goraju?
we wtorek, godzina 07:52 Biłgoraj
Z Biłgoraja do Hiszpanii
w niedzielę, godzina 21:05 Biłgoraj
Pikieta w Biłgoraju
16 maja 2024 Gmina Biłgoraj
Edyta Sarzyńska zastępcą wójta gminy Biłgoraj
Jest pierwsza decyzja personalna wójta gminy Biłgoraj Dariusza Świerczyńskiego. Na stanowisko zastępy wójta powołana została Edyta Sarzyńska, wieloletni pracownik gminy Biłgoraj.
w poniedziałek, godzina 12:36 Biłgoraj
W Biłgoraju stanie wioska indiańska
w środę, godzina 08:30 Powiat
Ostrzeżenie 2. stopnia dla powiatu
10 maja 2024 Potok Górny
Sensacyjne znalezisko z połowy 3 tysiąclecia przed naszą erą
Mieszkaniec Potoka Górnego znalazł na swoim polu, podczas plewienia plantacji malin, duży fragment siekiery krzemiennej. Z analizy wynika, że narzędzie może być datowane na pierwszą połowę 3 tysiąclecia przed naszą erą. To kolejne sensacyjne znalezisko na terenie powiatu biłgorajskiego.
w niedzielę, godzina 10:02 Tarnogród
2 stanowiska dyrektorskie do obsadzenia
w środę, godzina 08:12 Gmina Biłgoraj
Ponad 3 mln zł na gospodarkę wodno-ściekową
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika