REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2019.02.09 23:27 | aktualizacja: 2019.02.10 00:42

Bal studniówkowy ZSZiO

W sobotę, 9 lutego, maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących bawili się na swoim balu studniówkowym. Wydarzenie zorganizowano w Hotelu Janów.
Bal studniówkowy ZSZiO

Studniówka to jeden z ważniejszych momentów w życiu każdego młodego człowieka. To pierwszy prawdziwy bal, który wspomina się po wielu latach. To ostanie chwile beztroski przed zbliżającym się wielkimi krokami egzaminem dojrzałości.

Na swoje studniówce, w sobotę, 9 lutego, bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Bal zorganizowano w Hotelu Janów w Borownicy. Młodzi ludzie do wspólnego świętowania zaprosili nie tylko nauczycieli i rodziców, ale także parlamentarzystów. Z zaproszenia skorzystał poseł Piotr Olszówka, była również członek Zarządu Powiatu Beata Strzałka. Nie zabrakło też księży.

- Kiedy na was patrzę nie widzę już młodzieży, a młodych, ale dorosłych ludzi, którzy za chwilę powalczą o swoje marzenia. Warto o nie walczyć, bo gdy rodzą się w naszych sercach marzenia, rodzi się też siła, aby je spełniać. Dorosłość nie przejawia się modny garniturem, czy piękną suknią. Dorosłość to świadomość podejmowania kosztów swoich decyzji, czynów. Przed wami świat dorosłych ludzi, nie mogę obiecać, że czekają was jedynie dobre chwile, mogą zdarzyć się upadki, ale wtedy trzeba iść dalej. Dorosłość to nie ilość zadań domowych, ale ilość zadań wykonanych rzetelnie zadań postawionych przez nauczyciela, któremu na imię "czas". Jestem przekonany, że jesteście w stanie wykonać każde z tych zadań, odrobić każdą pracę domową - mówił dyrektor ZSZiO Adam Balicki i dodał: - Mam nadzieję, że będzie to niezapomniana noc, która wpisze się w historię naszej szkoły, ale także historię życia młodzieży.

Tradycyjnie już studniówkę rozpoczął polonez odtańczony przez uczniów i nauczycieli, których przygotowała Beata Gąska. Młodzież dziękując za wspólne lata wręczyła swoim nauczycielom bukiety kwiatów.

red.
red. dodany 9 lutego 2019
 
Odsłon: 16325

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Forum tego artykułu zostało zamknięte.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
21 września 2023 Biłgoraj
Niszczenie i zasłanianie plakatów wyborczych. Wszystkie chwyty dozwolone?
Wybory parlamentarne odbędą się dokładnie za 23 dni. To ostatni chwile na przekonanie do siebie wyborców. A kandydaci robią to na różne sposoby. Niestety dochodzi też do sytuacji, które wykraczają poza dobre obyczaje, ale i przepisy prawa. Sami kandydaci informują o przypadkach niszczenia, czy zasłaniania plakatów wyborczych.
dzisiaj, 08:20 Goraj
23 pary świętowały Złote Gody
w niedzielę, godzina 08:29 Biłgoraj
Ruch w sprawie przebudowy trasy wojewódzkiej nr 858
22 września 2023 Biłgoraj
To już 35 lat. Rozpoczęły się tegoroczne SzPŚiPA
W piątek 22 września ruszyły kolejne, 35. już Spotkania z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorska. Sala widowiskowa Biłgorajskiego Centrum Kultury wypełniona była po brzegi. Na kolejny koncert zapraszamy już jutro.
w niedzielę, godzina 09:21 Biłgoraj
Wywiadówka w sukniach ślubnych
dzisiaj, 09:10 Biłgoraj
Taka okazja jest tylko raz w roku
w niedzielę, godzina 18:25 Brodziaki
Co się wydarzyło w Brodziakach? [NOWE ZDJĘCIA]
Rekonstrukcja historyczna, przedstawiająca wysiedlenie Brodziaków i rozbicie posterunku w Łukowej to tylko część atrakcji, które przygotowano dla uczestników tegorocznej edycji Pikniku Historycznego. Wydarzenie odbyło się w niedzielę 1 października w Brodziakach.
dzisiaj, 07:53 Tereszpol
Międzynarodowa współpraca gminy Tereszpol
w piątek, godzina 14:12 Biłgoraj
Wkrótce otwarcie pierwszej jadłodzielni w Biłgoraju
w niedzielę, godzina 14:06 Biłgoraj
Biegiem do Nadrzecza [NOWE ZDJĘCIA]
W niedzielę 1 października Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju i LKS zaprosili na kolejną edycję imprezy biegowej, czyli XXXV Biegu Ulicznego 10. Po Ziemi Biłgorajskiej. W wydarzeniu znów wzięło udział kilkuset uczestników. Bieg główny odbył się na trasie Biłgoraj - Nadrzecze.
w niedzielę, godzina 14:10 Goraj
Muzyczna podróż ulicami Goraja i okolicznych miejscowości
w piątek, godzina 12:18 Biłgoraj
Będzie kolejna inwestycja drogowa w Biłgoraju
w piątek, godzina 10:46 Biłgoraj
Akcja w lasach
Nadleśnictwo Biłgoraj poinformowało, że na terenie całego kraju jest prowadzona akcja, mająca charakter kontrolno - prewencyjny. Będzie ona trwać do 3 października.
22 września 2023 Biłgoraj
Poszukiwania 31-latka zakończone
w środę, godzina 08:17 Region
Ta droga po przebudowie odciąży DW nr 835
w niedzielę, godzina 19:12 Gródki Pierwsze
W stawie znaleziono zwłoki mężczyzny
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło w gminie Turobin. W niedzielę 1 października w stawie w miejscowości Gródki Pierwsze ujawniono zwłoki mężczyzny.
w sobotę, godzina 11:13 Biłgoraj
Zdążyć z pomocą
w sobotę, godzina 10:35 Biłgoraj
Liście, tukan i egzotyczne kwiaty. Młodzież wzięła się za malowanie bloku [NOWE ZDJĘCIA]
dzisiaj, 08:45 Biłgoraj
Inwestycja za ponad 10 mln zł gotowa
W drugiej połowie września, czyli znacznie wcześniej niż zakładano, dokonano odbioru końcowego zadania inwestycyjnego polegającego na przebudowie ul. Narutowicza w Biłgoraju. Inwestycja, która została dofinansowana z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg pochłonęła ponad 10 mln zł.
w sobotę, godzina 19:30 Biłgoraj
Konkurs talentów w BCK [WYNIKI]
w czwartek, godzina 11:12 Powiat
Co? Gdzie? Kiedy?
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika