REKLAMA
Pełna wersja
KRAJ Artykuł sponsorowany
2022.08.02 15:41 | aktualizacja: 2022.08.02 15:40

Praca - Holandia i korzyści, jakie ze sobą niesie podjęcie decyzji o wyjeździe

Wielu z nas musiało zdecydować się kiedyś na wyjazd do Holandii nie do końca z własnej woli i z uwagi na chęci czy związane z wyjazdem perspektywy. Najczęściej takie decyzje wynikają z trudności znalezienia pracy na terenie Polski lub po prostu zajmowania stanowiska, za które co miesiąc otrzymywane jest marne wynagrodzenie. Mamy pewne zobowiązania, obowiązki i potrzeby, dlatego robimy wszystko, co się da, aby stawić im czoła i podołać, pomimo że czasem naprawdę nie jest łatwo. Choć wyjazd do Holandii w celach zarobkowych dla niektórych wydaje się być opcją pełną wątpliwości i niepewności, to z pewnością po przeczytaniu tego artykułu nieco zmieni się sposób postrzegania tego tematu.
Praca - Holandia i korzyści, jakie ze sobą niesie podjęcie decyzji o wyjeździe

Zarobki, czyli główny powód wyjazdu do Holandii

Najczęściej wyjazd do Holandii wiąże się z podjęciem tam pracy, oczywiście, to nie znaczy, że kraj ten nie jest atrakcyjny turystycznie - nic z tych rzeczy. To piękne miejsce, z niesamowitymi krajobrazami, które znane jest w szczególności z tulipanów. I chociaż bardzo często nie z tego wynika zainteresowanie Holandią, to z pewnością umila to tam spędzanie wolnego czasu.

Praca, Holandia, a zarobki, jak to dokładnie jest? Oczywiście nie jesteśmy w stanie podać konkretnej kwoty, jaką dostawałbyś co miesiąc na swoje konto za wykonywaną pracę, ponieważ to wszystko zależy od zajmowanego stanowiska, rodzaju wykonywanej pracy, posiadanych kwalifikacji oraz wykształcenia. Z pewnością im wyższa pozycja w firmie, tym większa pensja, natomiast wiedz, że w Holandii nieustannie brakuje rąk do pracy - pomimo że każdego roku przybywa tam mnóstwo imigrantów, to poziom zapotrzebowania na pracowników praktycznie się nie zmniejsza. Z czystym sumieniem możemy rzec, że na zachodzie z pewnością zarobki są znacznie atrakcyjniejsze niż na terenie Polski. Jakby tego było mało, uważa się, że Holandia zapewnia jedne z najlepszych warunków zatrudnienia w Unii Europejskiej.

Wzajemny szacunek, czyli jak wyglądają relacje w holenderskiej firmie?

To, co jest w pracy niezwykle ważne - dla większości osób tuż po wynagrodzeniu, a dla niektórych nawet przed nim - to szacunek. Z przyjemnością możemy stwierdzić, że holenderscy pracodawcy są niezwykle życzliwi dla swoich pracowników, a co najważniejsze traktują ich z szacunkiem, a nie jak tanią siłę roboczą. Tym samym zawsze uznają prawo do urlopu, chorobowe oraz przestrzegają czas pracy w ciągu dnia. Dodatkowe benefity zależą przede wszystkim od wielkości przedsiębiorstwa, w jakim zostaniesz zatrudniony, z reguły im większa firma tym na więcej możesz liczyć.

Jeżeli zainteresował Cię ten temat lub jesteś na etapie przygotowań do wyjazdu do Holandii, koniecznie zajrzyj na stronę internetową portalu informacyjnego - https://glospolski.nl/. Znajdziesz tam mnóstwo przydatnych informacji i porad, o tym co warto wiedzieć o tamtejszych regionach, a także co się tam aktualnie dzieje.

Red.
Red. dodany 2 sierpnia 2022
 
Odsłon: 553

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
w sobotę, godzina 08:40 Gorajec
Wkrótce ciężarówki ominą Biłgoraj
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na zaprojektowanie i budowę obwodnicy Gorajca w ciągu drogi krajowej nr 74. Droga powstanie w ramach rządowego Programu budowy 100 obwodnic. Dzięki realizacji tej inwestycji ciężarówki ominą Biłgoraj.
w piątek, godzina 08:53 Biłgoraj
Dodatek na ogrzanie domu. Kto nie dostanie pieniędzy?
w sobotę, godzina 16:54 Biłgoraj
Piknik rowerowy "Tropem łosia i wilka"
w piątek, godzina 13:01 Korczów
Ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022"
W piątek 23 września na terenie gminy Biłgoraj rozpoczęły się ćwiczenia pod kryptonimem "Korczów 2022", podczas których swoje umiejętności doskonalili strażacy, policjanci i terytorialsi.
w czwartek, godzina 09:52 Biłgoraj
Pożar samochodu osobowego w Biłgoraju
w czwartek, godzina 09:04 Biłgoraj
Biłgoraj będzie oszczędzać energię?
w środę, godzina 11:46 Biłgoraj
Biłgoraj z drona
Bols Air Shoot zaprezentował film, na którym można obejrzeć Biłgoraj z lotu ptaka. Są Państwo ciekawi jak stolica powiatu wygląda z góry? Zachęcamy do obejrzenia.
w poniedziałek, godzina 13:09 Księżpol
Czołówka w Księżpolu. Dziecko trafiło do szpitala [AKTUALIZACJA]
w poniedziałek, godzina 11:42 Korczów
1,5 promila o 7 rano
we wtorek, godzina 08:05 Biłgoraj
Mieszkanka Biłgoraja skończyła 100 lat
Takie uroczystości nie zdarzają się często. Pani Wera Paluch, mieszkanka Biłgoraja skończyła 100 lat. Z tej okazji burmistrz Janusz Rosłan i kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Mariola Kupryjaniuk złożyli Jubilatce najserdeczniejsze życzenia.
w sobotę, godzina 11:23 Biłgoraj
Bieg Charytatywny PKO
w piątek, godzina 07:45 Biłgoraj
Oddaj krew i pomóż mieszkance gminy Biłgoraj w walce z białaczką
we wtorek, godzina 15:45 Biłgoraj
Kamień węgielny pod budowę Centrum Rehabilitacyjno-Sportowego wmurowany
Na placu przy Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju powstaje nowy obiekt - Centrum Rehabilitacyjno-Sportowe. Dziś, we wtorek 20 września, przy udziale władz samorządowych wmurowany został kamień węgielny pod inwestycję, która pochłonie ponad 15 mln zł.
18 września 2022 Biłgoraj
Do Biłgoraja przyjadą Wojciech Sumliński i Marcin Rola
13 września 2022 Biłgoraj
Unieważniono postępowanie przetargowe. Przebudowy drogi nie będzie?
16 września 2022 Biłgoraj
Rocznica agresji sowieckiej na Polskę
W piątek 16 września w Biłgoraju odbyły się uroczystości związane z 83. rocznicą wkroczenia Armii Czerwonej na teren Polski, na które złożyła się msza święta, montaż słowno - muzyczny przygotowany przez młodzież z ZSBiO, wystąpienie starosty biłgorajskiego oraz złożenie wiązanek przy Krzyżu Katyńskim.
18 września 2022 Biłgoraj
Maraton po Ziemi Biłgorajskiej w strugach deszczu
w czwartek, godzina 14:17 Biłgoraj
Co? Gdzie? Kiedy?
15 września 2022 Frampol
Pamiętają o tragicznych wydarzeniach sprzed 83 lat
We wtorek 13 września, przypadła 83. rocznica bombardowania Frampola. O tej tragicznej dacie nie zapomniała miejscowa społeczność. W hołdzie ofiarom przygotowano montaż słowno-muzyczny oraz złożono wiązanki kwiatów.
w poniedziałek, godzina 08:23 Biłgoraj
Poszukiwania 13-latka zakończone
we wtorek, godzina 10:43 Biłgoraj
Policjanci poszukują właściciela walizki [AKTUALIZACJA]
w sobotę, godzina 09:06 Biłgoraj
Spotkanie z Sumlińskim i Rolą. "Pandemię wymyślili żydowscy globaliści"
W piątkowy wieczór 23 września, w Biłgoraju gościli Wojciech Sumliński i Marcin Rola, dziennikarze znani z poruszania kontrowersyjnych tematów. Spotkanie odbyło się w jednej z biłgorajskich restauracji i przyciągnęło prawdziwe tłumy. Sala pękała w szwach. Rozmawiano o pandemii, wojnie na Ukrainie, czy planach globalistów.
13 września 2022 Niemirów
Zderzenie trzech aut w Niemirowie. 1,5 tys. zł mandatu za nieprawidłowe wymijanie
11 września 2022 Biłgoraj
Pogoda nie odstraszyła uczestników garażówki [NOWE ZDJĘCIA]
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika