REKLAMA
Pełna wersja
BIŁGORAJ
2024.04.23 13:08 | aktualizacja: 2024.04.23 13:09

Janusz Rosłan żegna się ze stanowiskiem burmistrza i dziękuje mieszkańcom

Po prawie 22 latach na stanowisku burmistrza Janusza Rosłan, za pośrednictwem mediów społecznościowych, żegna się z mieszkańcami.
Janusz Rosłan żegna się ze stanowiskiem burmistrza i dziękuje mieszkańcom

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

bardzo dziękuję Państwu za każdy oddany głos w pierwszej i drugiej turze wyborów, a przede wszystkim za wsparcie i życzliwość w niezwykle trudnej, brutalnej, przepełnionej nienawiścią i kłamstwami kampanii wyborczej. Dziękuję także za 21 najpiękniejszych lat mojego zawodowego życia. Praca dla miasta stała się jego częścią i nigdy nie kończyła się o 15.30. Również mój zastępca Jarosław Bondyra, skarbnik miasta oraz większość moich koleżanek i kolegów pracowali z przeogromnym poświęceniem - za co im z całego serca dziękuję. Wiem, że moje decyzje nie zawsze zadowalały wszystkich klientów Urzędu, ale mogę zapewnić, że nigdy nie miałem zamiaru skrzywdzić kogokolwiek, a jeżeli ktoś czuje się urażony bądź pokrzywdzony - przepraszam.

Wydaje mi się, że nasz Biłgoraj trochę się zmienił. Okazało się, że to co udało się zrobić, to jednak za mało. Wyniku wyborów nie mogę odebrać inaczej jak nieudzielenie mi wotum zaufania i z pokorą przyjmuję decyzję Wyborców. No cóż? Trudno! Albo się "wypaliłem", albo nie spełniłem oczekiwań większości mieszkańców, albo nie umiałem zrobić kampanii. Za to otrzymałem mnóstwo wzruszających SMS-ów, wiadomości z Messengera, e-maili, setki telefonów, w których pozytywnie oceniacie moją 21-letnią pracę. Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!

Dziękuję również za głosy poparcia dla kandydatów na radnych Komitetu Wyborczego Wyborców Janusza Rosłana. Nie zawiedziemy Państwa zaufania i będziemy pracować dla dobra Biłgoraja.

Bardzo serdecznie dziękuję również za śledzenie mojej strony na FB Janusz Rosłan Burmistrz Miasta Biłgoraja, za komentarze, polubienia, podpowiedzi i uwagi krytyczne. Z wiadomych względów zamykam tę stronę, natomiast moimi przemyśleniami będę się dzielił od czasu do czasu na mojej prywatnej stronie.

Jeszcze raz dziękuję, Wszystkich z całego serca pozdrawiam i do zobaczenia.

Janusz Rosłan

Red.
Red. dodany 23 kwietnia 2024
 
Odsłon: 5269

Czytaj podobne

Waszym zdaniem (1)

JKlemens
Oceniano 15 razy  -1
Skarbnik to tak był zapracowany, że jeszcze pracował w kancelarii prawnej. Naprawdę zapracowany gość. Daj już spokój, odpocznij sobie i zrób rachunek sumienia. A potem weź młot i ponaprawiaj te skrzywione blachy woków ratusza.
Zgodnie z ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczna art 14 i 15 (Podmiot, który świadczy usługi określone w art. 12-14, nie jest obowiązany do sprawdzania przekazywanych, przechowywanych lub udostępnianych przez niego danych) wydawca portalu bilgorajska.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Przy komentarzu niezarejestrowanego użytkownika będzie widoczny jego ZAKODOWANY adres IP. Zaloguj/Zarejestruj się.
6 maja 2024 Biłgoraj
Jest nowy Zarząd Powiatu
W poniedziałek 6 maja poznaliśmy nazwisko gospodarza powiatu biłgorajskiego. Podczas pierwszej w tej kadencji sesji radni wybrali również zastępcę starosty oraz członków zarządu.
5 maja 2024 Tereszpol
Zatwierdzono cenę za wywóz i utylizację osadów z przydomowych oczyszczalni
11 maja 2024 Biłgoraj
Zarząd Powiatu podzielił się władzą
6 maja 2024 Biłgoraj
Poznaliśmy przewodniczącego Rady Miasta Biłgoraja
Do Rady Miasta Biłgoraj wybrano 21 radnych, reprezentujących trzy komitety wyborcze. Podczas inauguracyjnej sesji Rady Miasta, która odbyła się w poniedziałek 6 maja, wybrano prezydium rady, czyli przewodniczącego i jego zastępców.
w czwartek, godzina 15:47 Biłgoraj
Jest program Dni Biłgoraja
w piątek, godzina 16:33 Biłgoraj
Zlot food trucków w Biłgoraju
5 maja 2024 Sokołówka
Potrójny jubileusz jednostek OSP
W niedzielę 5 maja w Sokołówce odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 100-lecia jednostek OSP Radzięcin, Sokołówka i Wola Radzięcka, połączone z obchodami Gminnego Dnia Strażaka. W święcie uczestniczyli druhowie strażacy z całej gminy Frampol, mieszkańcy oraz liczni zaproszeni goście.
w piątek, godzina 09:35 Majdan Stary
Pożar stolarni. 38 strażaków w akcji
w piątek, godzina 10:39 Biłgoraj
Policjant z biłgorajskiej jednostki wśród najlepszych
8 maja 2024 Biłgoraj
Oficjalne otwarcie nowego basenu
Za kilka godzin, dokładnie od godz. 16.00, będzie można korzystać z nowej części basenu w Biłgoraju. Uroczyste otwarcie obiektu, z udziałem władz samorządowych, zorganizowano w środę 8 maja.
w czwartek, godzina 11:15 Biłgoraj
Mieszkanka Biłgoraja otrzymuje najniższą emeryturę w kraju
w piątek, godzina 09:08 Biłgoraj
Kompletnie pijany kierowca zatrzymany dzięki reakcji świadka
6 maja 2024 Księżpol
Większość radnych nie przyszła na inauguracyjną sesję
W poniedziałek 6 maja miała się odbyć inauguracyjna sesja Rady Gminy Księżpol. Do posiedzenia jednak nie doszło. Na sesji nie pojawiła się większość radnych. To prawdopodobnie pierwszy taki przypadek w Polsce.
w środę, godzina 08:01 Rogale
Aneta przegrała walkę z chorobą
w środę, godzina 13:57 Biłgoraj
Potrącenie na przejściu. Piesza trafiła do szpitala
6 maja 2024 Biłgoraj
Wybrano prezydium Rady Powiatu
W poniedziałkowe przedpołudnie 6 maja odbyła się pierwsza w tej kadencji sesja Rady Powiatu w Biłgoraju. W programie obrad znalazł się wybór prezydium rady, czyli przewodniczącego oraz dwóch zastępców.
we wtorek, godzina 16:50 Korczów-Majdan Nowy
Dwie kolizje w ciągu kilkudziesięciu minut
w środę, godzina 12:12 Biłgoraj
Wakat w starostwie
w czwartek, godzina 13:57 Gmina Biłgoraj
Edyta Sarzyńska zastępcą wójta gminy Biłgoraj
Jest pierwsza decyzja personalna wójta gminy Biłgoraj Dariusza Świerczyńskiego. Na stanowisko zastępy wójta powołana została Edyta Sarzyńska, wieloletni pracownik gminy Biłgoraj.
10 maja 2024 Potok Górny
Sensacyjne znalezisko z połowy 3 tysiąclecia przed naszą erą
w piątek, godzina 08:16 Gmina Biłgoraj
Radni podzielili obowiązki
Wszelkie prawa zastrzeżone bilgorajska.pl
Pełna wersja
Polityka Prywatności RODO Kontakt
Fotowoltaika